90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 172

  • 33 875
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 711
bibisita, препоръчвам ти, ако си купуваш велоергометър, да не е от "Метро".Купуването на техника от там създава много ядове.Стаята им за рекламации е винаги пълна.

# 661
  • Мнения: 22 475
Ника, няма как да изям 200гр сирене на хранене, просто абсурд. ))) Ако е месо, става. )
Значи за вечеря мога и 2яйца, идеално. )

Третия ден ми идва малко шантав и като гледам какво коментирате че хапвате....то са питки, сладкиш и т.н. ) ако ям нещо такова, ще замине резултата от предните 2дни. ) но спагети обичам. )

# 662
  • Мнения: 4
Днес-Варива
З 1 Ябълка
О Варени картифи
В Варени картофи
Понеже утре ми е въглехидратен ден може ли да ям чиста питка със  шарена сол например? newsm78 newsm78 newsm78

# 663
  • Мнения: 110
Някой има ли мнение за това http://www.zadrujno.bg/1759/elastichen-klin-slim-lift-stroina-figura.aspx ?
И да допълня,че незнам защо нямам апетит,ден плодов съм досега на 10 лешника.

bibisita ,имаш ли линк за велоергометъра,или на каква цена е в Метро?
Писанке,можеш.

# 664
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Дейзи поздравления за резултатите! Hug Голям студ, голямо нещо момичета! Преди малко се прибрах сега ме е страх да излезна навън и да отида на фитнес... Rolling Eyes Иначе днес плодов.. нямам апетит, а стомаха ми е доста разбъркан от вчерашния въглехидратен Tired за сега съм пила 2 кафета и 1 фреш от портокал.. по-късно пак ще си направя фреш и мисля така да си изкарам деня, освен ако не огладнея и не хапна някой плод или ядка Rolling Eyes

# 665
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568

bibisita ,имаш ли линк за велоергометъра,или на каква цена е в Метро?

цената му е 119лв. ето линкhttp://www.metro.bg/pages/1102.aspx?0&mm=12040&cd=2&kd=10&pg=1
Просто Хари ,направо ме стресира със стаята за рекламации. #Crazy

# 666
  • Мнения: 1 711
Постоянни клиенти сме им, затова го казвам.Определено е валидна приказката "Евтиното винаги излиза по-скъпо".

# 667
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен. Сега се връщам да ви прочета, че съм изпуснала доста страници. Днес съм на първи воден и засега съм изпила 3л.Simple Smile))
Та да си довърша Simple Smile Прочетох всичко  Crazy
Револт честито   bouquet  bouquet  bouquet
Нана честит ти рожденник, макари със закъснение!  bouquet

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 15:25 от Snakeeeeee

# 668
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Здравейте, мили момичета!
Преди всичко много ви се извинявам, че се включвам в темата без да съм прочела почти нищо от това, което сте изписали. С дете на 9 месеца съм, което гледам почти изцяло сама и нямам много време да се заседявам на компютър, особено през деня. Надявам се и да адресирам въпросите си на правилното място. Реших и аз да отслабвам най-накрая, защото и малкото, което бях свалила след раждането започвам да си го връщам. Реших да започна тази диета, защото чета много положителни отзиви за нея. Попрехвърлих няколко сайта в интернет, но не ми станаха ясни 2-3 неща и ще ви попитам тук, ако случайно можете и имате време да ми отговорите и извинявам се, ако въпросите вече са били задавани, просто наистина не мога да прегледам толкова много страници назад.

1. Виждам че във всички дни, без плодовия, се разрешава филийка хляб. Възможно ли е тя да бъде заместена с малка царевична или овесена питка?
2. Може ли да се консумира мед по време на диетата и ако да - в кои дни?
3. Бананът е плод, но май съм срещала статии, че съдържа въглехидрати. Може ли да се консумира като плод през всички дни или е само за въглехидратния ден?

Благодаря предварително и извинявам се пак, ако не е тук мястото да питам. Иначе за мен това ще е първата въобще диета в живота ми и не съм сто процента сигурна, че ще издържа докрай, но поне ще опитам. Целта ми е от 93 килограма в момента, при височина 180, след година-две да съм 70 килограма, като ще разчитам, разбира се, и на физически упражнения, не само на диети. Надявам се да ми остане време да прочета какво сте писали назад.

# 669
  • Мнения: 1 711
Ройс, първо добре дошла!  bouquet
1.Може единствено във въглехидратен ден, т.е третия.
2.Мед може по чаена лъжичка сутрин, ако пиеш вода с мед и лимон или при някое от основните хранения във въглехидратен.
3.Банан може по 1 за закуска или през целия плодов ден.

# 670
  • Мнения: 76
Здравейте, мили момичета!
Преди всичко много ви се извинявам, че се включвам в темата без да съм прочела почти нищо от това, което сте изписали. С дете на 9 месеца съм, което гледам почти изцяло сама и нямам много време да се заседявам на компютър, особено през деня. Надявам се и да адресирам въпросите си на правилното място. Реших и аз да отслабвам най-накрая, защото и малкото, което бях свалила след раждането започвам да си го връщам. Реших да започна тази диета, защото чета много положителни отзиви за нея. Попрехвърлих няколко сайта в интернет, но не ми станаха ясни 2-3 неща и ще ви попитам тук, ако случайно можете и имате време да ми отговорите и извинявам се, ако въпросите вече са били задавани, просто наистина не мога да прегледам толкова много страници назад.

1. Виждам че във всички дни, без плодовия, се разрешава филийка хляб. Възможно ли е тя да бъде заместена с малка царевична или овесена питка?
2. Може ли да се консумира мед по време на диетата и ако да - в кои дни?
3. Бананът е плод, но май съм срещала статии, че съдържа въглехидрати. Може ли да се консумира като плод през всички дни или е само за въглехидратния ден?

Благодаря предварително и извинявам се пак, ако не е тук мястото да питам. Иначе за мен това ще е първата въобще диета в живота ми и не съм сто процента сигурна, че ще издържа докрай, но поне ще опитам. Целта ми е от 93 килограма в момента, при височина 180, след година-две да съм 70 килограма, като ще разчитам, разбира се, и на физически упражнения, не само на диети. Надявам се да ми остане време да прочета какво сте писали назад.
Добре дошла  bouquet
Мед се позволява само сутрин с чаша топла вода или в чая и кафето,НО само сутрин.
Банан може всеки ден на закуска(но честно казано не бих препоръчала),включително и през целия плодов ден.
За хляба не знам,там да ти даде съвет някой с повече опит от мен. Simple Smile
Успех Peace

# 671
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Благодаря за скоросните отоговор и посрещане, добре заварили!   bouquet

Да разбирам значи, че хляб може само във въглехидратния ден. То е логично всъщност, нали е тестено изделие, но просто срещнах много примерни менюта, в които имаше включена филийка хляб в белтъчния и бобовия ден, та се зачудих.

# 672
  • Мнения: 1 711
Може по 1 филийка пълнозърнеста само на обяд, като повечето гледат да не я ядат.Иначе по книга е разрешено.Тук се прави разлика.Царевицата е във варива, но царевичното брашно е във въглехидратен.С времето ще ги научиш. Simple Smile

# 673
  • Мнения: 4
Добър ден!
Днес ми е 5-ти ден.
Сутринта се премерих и имам -1кг. даже и повече .Хубаво, ама нещо не ми се вярва, че е реален тоя минус  Thinking Все пак след яденето във въглехидратния, ако съм свалила е чудо.  Mr. Green
Днес съм язяла:
з. 1 портокал
о.една пилешка пържола и салата от домати(повече,ако си купя домати....имаха вкус на гума,трябваше да взема флекс и да ги разрежа  Laughing)
в.кюфте от тележка кайма и зелева салата
Клюкарка,аз съм на 18 Wink и според мен,ако можеш да издържиш водния си го изкарай.Миналата година нямах проблем с този ден,даже и кръвното не ми падна,всичко си беше ок.
Приятен ден на всички и честито дипломиране на Револт Simple Smile

# 674
  • София
  • Мнения: 6 011
Ника, няма как да изям 200гр сирене на хранене, просто абсурд. ))) Ако е месо, става. )
Значи за вечеря мога и 2яйца, идеално. )

Третия ден ми идва малко шантав и като гледам какво коментирате че хапвате....то са питки, сладкиш и т.н. ) ако ям нещо такова, ще замине резултата от предните 2дни. ) но спагети обичам. )
Номера тук е да се яде, невероятно, но факт.  Laughing Намалиш ли храната, автоматично си осигуряваш нулеви резултати.  Peace Доста шантав режим наистина, но спазва ли се стриктно има добри резултати.  Laughing
Ако ти е много 200 гр. сирене, можеш да обядваш примерно парче сирене, кашкавал и кисело мляко и пак да направиш що-годе нормална порция. Млечните продукти могат да се смесват в едно хранене.  Peace
В третия ден - обяда е солен, вечерята сладка. На обяд питки, спагети, макарони, филии..., на вечеря парче торта.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт