Kak се спасих от годежа...

  • 14 861
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Калугери,уважаема,калугери....
И приемаме че днес сте силно разкурцентрирана защото:

Цитат
.Сега..май трябваше и малко предистория..говорим за много кратка(до към момента на събитието) и бурна връзка,с много секс,но без никакви ангажименти.И това изрично е било коментирано с девойката.Бе,намекна няколко пъти,че нещо не и идвало..ама знам 100%,че нямам участие в тая работа,и и го бях казал,при което и  тя нямаше как да отрече

А сега кой се оказва на Луната? #Crazy
Разкурцентрирана съм, оти превеждам за жеУезни пътища.  Mr. Green Ма не мога да се стърпя да не мятам по едно очо и тук.
Ама явно сите сме разкурцентрирани, щото как ще ми обясниш неговото неучастие, като са правили секс многократно, макар и неангажиращ? Отде знае, че точно той не е участвал тогава? Още едно доказателство как сами се вкарвате в капани, па после ревете. Ми на негово място да съм изчезнала с двеста, камо ли да правя секс с нея, и то сума пъти след такъв намек. Ама де ти акъл в малката глава. Затова, кат не щете да ви прилагат курвенски номера, първо мислете, после *бете, та накрая да не ревете.
Сотееееее, тя насила може да не си е отворила краката. Той насила ли се е намърдал между тях, питам аз?  Flutter За кур-капаните сами сте си виновни.

# 16
  • Мнения: 7 006

Баш позорно бягство си е, Соте.  Mr. Green Всеки си плаща за гяволъците. И това *спасение* също спада към *Провинциално -селските курвенски мъжки номера*. Laughing Остана да каже и че с нож на врата го е изнасилила направо, горкичкият. Жив да го ожали човек.  Sad
Абе описал съм много ясно ситуацията,ама както всички знаем..той чукча писател,не читател ...
.Сега..май трябваше и малко предистория..говорим за много кратка(до към момента на събитието) и бурна връзка,с много секс,но без никакви ангажименти.И това изрично е било коментирано с девойката.Бе,намекна няколко пъти,че нещо не и идвало..ама знам 100%,че нямам участие в тая работа,и и го бях казал,при което и  тя нямаше как да отрече..Мрънкаше нещо,че грешки ставали,късали се презервативите понякога..ама не можа нито да посочи кога,нито нищо..Изясняваме,че се оправя с"проблема"както намери за добре,ако реши да абортира,нямам против да и помогна финансово,и не ми пука,може пак да си се виждаме..

п.п.Секса винаги е бил с презрватив.


И какво според теб трябваше да направя..Да им участвам в цирка,само щото няква психопатка решила,че ме иска Shocked



Цитат
тежък махмурлук(придружен с подобаващи синини,цицини+аркада на едното око бях брадясал като поп,ма си викам в колата няма кой да ме гледа..Намъквам значи някви домашни дрехи.. фанелка,някви шорти.. и по джапанки..

 hahaha Чудно, как годежарите не са се разбягали!  Joy

Повярвай техният шок от моят външен вид,беше единственото нещо,което поне малко да ме компенсира..Сигурно са очаквали да се появя с китка зад ухото..ама на..явих се,като след среща с бързият влак..  

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 17:22 от eksipnos

# 17
  • Мнения: 27
Поздрави приятелю!  Party
Бравус! Само така!
А историята, особено нашенската, българската е пълна с такива филми.
Жалко само, че не всеки е бил толкова умен като героя от тази история,
че да спаси кожата и си дундурка чужди хлапенца!

# 18
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
eksipnos, то си е проличало кой е чукчата по всички параграфи, щом ти си стигнал до тая ситуация. Какво е трябвало да направиш ли - отговорих в предишния си пост. На твое място при подобен намек да съм подпалила с 200, камо ли да правя секс с нея. Някой да те е вкарал насила в това положение? Презервативите се късали, нам си кво. Тя всичко може да ти каже, и да се *изясните*, въпросът е ти защо си се наврял в блатото при всички съмнителни индикации, и то предварителни?
Ама, както беше казал един мъж, не помня точно кой: *Господ е дал на мъжа мозък и пенис, но само толкова кръв, колкото да стига за единия от двата органа*.

# 19
  • Мнения: 373
Историята не е лоша  Laughing
Само не разбрах как така всичкото родител рязко се оказва на скалъпения годеж, при положение, че с мацката не сте били сериозни.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 272
Мен ми е любопитно не те ли търсиха после?
При така описания пейзаж, само сбиване им е липсвало,
та да е съвсем балкански годежът.
Представям си за каква скорост на бягане по стълбите става дума  Laughing
Run for ur life!  Crazy

# 21
  • Мнения: 135

Сотееееее, тя насила може да не си е отворила краката. Той насила ли се е намърдал между тях, питам аз?  Flutter За кур-капаните сами сте си виновни.

То и за глобалното затопляне сме виновни.. пък и защо всички беди на планетата да не падат върху нас.

Както пишеше в един демотиватор...
Има жени, които освем секс, нищо повече не могат да предложат!!!!

# 22
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Сотееееее, тя насила може да не си е отворила краката. Той насила ли се е намърдал между тях, питам аз?  Flutter За кур-капаните сами сте си виновни.

То и за глобалното затопляне сме виновни.. пък и защо всички беди на планетата да не падат върху нас.

Както пишеше в един демотиватор...
Има жени, които освем секс, нищо повече не могат да предложат!!!!
Глобалното затопляне и всички беди на планетата нямат нищо общо с глупавите ситуации, в които попадате поради собствената си вина.
И да попитам все пак - относно жените, които не могат да предложат друго, освен секс - вие какво правите при тях? Като не искате друго, освен секс, поне се погрижете да излезете сухи от ситуации като тази и да не давате повод да изпадате в тях. Това си зависи само от вас самите и от никой друг.

# 23
  • Мнения: 27
И защо една неангажираща връзка,
трябва непременно да завършва с капан за мъжа???  Thinking
Имало е двустранно разбиране в това отношение - правят любов за удоволствие
- без обвързване!
Трябва ли автоматично да се подразбира,
че мъжът понеже е бил достатъчно доверчив, е заслужил да попадне
в толкова грозен капан?????
Това като каква опция влиза в първоначалното споразумение???  newsm78

# 24
  • Мнения: 11
Ееееееех Сомбре,Сомбрееее...лесно се говори така като не си била от правилната страна на уя... ooooh! ooooh! Whistling Whistling Ти искаш да избягаш, краката тръгват,уя остава...Така се пали то с 200 пред ей този болид:


Ем не ги разбирате нещата, ем давате акъл...Кажи им бе,Соте,кажи им да знаят! bowuu

# 25
  • Мнения: 135

Глобалното затопляне и всички беди на планетата нямат нищо общо с глупавите ситуации, в които попадате поради собствената си вина.
И да попитам все пак - относно жените, които не могат да предложат друго, освен секс - вие какво правите при тях? Като не искате друго, освен секс, поне се погрижете да излезете сухи от ситуации като тази и да не давате повод да изпадате в тях. Това си зависи само от вас самите и от никой друг.

Явно си готова за битка.. но забрави че тази острилка е вече бременна.. но не от eksipnos..  Naughty .. просто си търси оправдание за пред родата.  Crossing Arms

Историята ми напомни за мой роднина.. в деня на сватбата му, любимата му си поканила любовника си за кум.. като преглеждали записите от сватбата, човека вижда съвсем случайно шокиращи сцени които камерите за запаметили.
Съответно изчака но разплете историята докрай.. детето което се роди, нали се сещаш че се оказа от кумо.
Та истории какви ли не има.. но жена тръгне ли да мисли с оная си работа.. или стига върха без време.. или става като водата дето заля с.Бисер.. спиране няма!!!

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Joy Joy Тва имах предвид, Дев. Евала, че го призна.   bouquet Ама затова после недейте да обвинявате *болидите*.  Laughing Аз пък не разбирам, аджеба, защо първо не е изчакал да се уточни проблемът с липсата на цикъл и скъсаните презервативи, ми сам се е урясал право в центъра на гьола. Трябвало е да му светне веднага червената лампичка. Още повече, че са говорили в началото, че връзката е неангажираща. А той, глупакът, е пренебрегнал дори явните сигнали, че отдавна е ангажираща точно поради тия намеци. И точно това може би е била целта да прави секс с него. И пак е правил секс с нея?!  Crazy И после - кой ми с*а в гащите?!  ooooh! Един съвет, та и оня да избяга заедно с краката ( Mr. Green) - в такава ситуация, особено като ви дават явни сигнали, че има нещо гнило, си представете тоя болид с надут корем и възможността нещото в тоя корем да е ваше или да ви го припишат.  Laughing
JC, нямало е да завърши с капан, ако мъжът е имал едно наум все пак. Поради горепосочените причини. Друг е въпросът, че това е изключително подла постъпка, както за жени, така и за мъже, и ако сам не се пазиш, няма кой да те пази.
Не се бия, бре, Соте, бяла и добра съм. Досущ като снега вън.  Mr. Green Ама не мога да се стърпя просто - това, че е била бременна, и то не от него, направо си му го е казала. А той пак се е натресъл. Ми да помисли малко, де, не е толко трудно.  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 7 006
eksipnos, то си е проличало кой е чукчата по всички параграфи, щом ти си стигнал до тая ситуация. Какво е трябвало да направиш ли - отговорих в предишния си пост. На твое място при подобен намек да съм подпалила с 200, камо ли да правя секс с нея. Някой да те е вкарал насила в това положение? Презервативите се късали, нам си кво. Тя всичко може да ти каже, и да се *изясните*, въпросът е ти защо си се наврял в блатото при всички съмнителни индикации, и то предварителни?
Ама, както беше казал един мъж, не помня точно кой: *Господ е дал на мъжа мозък и пенис, но само толкова кръв, колкото да стига за единия от двата органа*.

Е аз от'де да знам с к'ви  змии бил населен светът.Бях на 19..Пък и казах..имахме разговор..уж се изяснихме..Разбрахме,се,че не ми пречи къде е ходила и какво е правила..Секса си е секс..Еле па 'убавия Naughty..Ама може ли да допусне човек,такова коварство.. Twisted Evil...Баси..не може ли черното да си е черно,а бялото да си е бяло?

# 28
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Е аз от'де да знам с к'ви  змии бил населен светът.Бях на 19..Пък и казах..имахме разговор..уж се изяснихме..Разбрахме,се,че не ми пречи къде е ходила и какво е правила..Секса си е секс..Еле па 'убавия Naughty..Ама може ли да допусне човек,такова коварство.. Twisted Evil...Баси..не може ли черното да си е черно,а бялото да си е бяло?

Добре де, и на 19 си бил наясно, че ти е намекнала за бременност. Искал си неангажираща връзка, тя ти казва по заобиколен начин, че може да е бременна. Жив ангажимент! Е това не те ли уплаши, или по-важен беше сексът, като че ли няма други жени?  ooooh! Жива да не бях!  Crazy Хора всякакви, ако сам не си вържеш гащите, няма кой да го направи вместо теб.

# 29
  • Мнения: 27
ако сам не се пазиш, няма кой да те пази.
Туй обаче е само теория.
Щото на практика, татковината ни познава много семейства, в които
се раждат отрочета я на съседа, я на колегата, я от некой от многото любовници.

Общи условия

Активация на акаунт