Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 9

  • 64 449
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=11765
фрагмента към 233 епизод даколкото гледам никой не умира  Grinning

# 16
  • Мнения: 0
Не не не просто тази серия ме уби  hahaha
Наистина като изключим убийствата беше много смешно...
Бяха много смешни в бара, а Мурат много ме изкефи като каза: Какво ще пием девойки  Grinning Много беше готин  Grinning
А после в колата Синан и Елиф .. Joy ие като се появи екипа  hahaha
Не, не утрепаха ме  Grinning Grinning

Мине много хубави аватари Hug

# 17
  • Мнения: 11 766
Днешния епизод беше невероятен - един от любимите ми ...  newsm44

Елиф и Синан бяха толкова сладки, готини и забавни. Паднах си от смях с тях ...  rotfImbo

Какви номера си правеха само. Синан искаше да иде при Елиф в ресторанта, но Айлин и Мелек я убедиха да се скрие, защото щяла веднага да се поддаде. Когато той се появи нея я нямаше. Затова реши другия път той да й направи номер ...  tooth

Много ми хареса, когато Синан открадна личната карта и значката на Елиф от чантата й, а после прати полиция в ресторанта. Елиф започна да се бърка за документите си ...  hahaha

Полицая каза на Елиф, че трябва да дойде за проверка, а когато тя се качи в колата - хоп до нея Синан.  Smile

Синан каза на Елиф, че не бива да излиза без документи. Тя го попита как може да открадне документите от чантата й, а Синан отговори, че ги е откраднал така, както тя е откраднала сърцето му.  Two Hearts    loveuuu    Kissing Heart

Елиф попита Синан не му ли е стигнал шамара миналия път, а той отговори че да и че се надява повече да не се повтаря. Елиф се усмихна и двамата отпрашиха с полицейската кола ...  Hug

Айлин и Мелек как пригледаха, но Мурат се появи и те разбраха, че Елиф е със Синан ...  Mr. Green

Най-много ми харесаха Синан и Елиф на следващата вечер в колата. Той така се беше разгорещил, а тя му каза да се успокой, защото шофира. Щяла да сложи табелка - не говори със шофьора. Синан пък ме разби като каза, че по-добре табелка не обичай шофьора - големи са сладури ...  smile3533

Синан обаче не се успокой - само галеше Елиф и я оглеждаше. Предложи й да отидат в дома му. Елиф каза, че първо ще пият кафе и после може да отидат. Синан се съгласи, като отбеляза, че у тях ще им бъде много по-спокойно. Напълно прав беше. Колко готино и влюбено се гледаха двамата - напълниха ми душата. Именно затова ги обичам толкова много ...  txtloves newsm76  Two Hearts hug mrstraetz

Тъкмо си пиеха кафето и се гледаха и хоп екипа начело с татко Ръза, Месут, Мелек, Мурат и Али се появи. Синан и Елиф как пригледаха ...  newsm62

Чудеха се какво да правят и как да не ги видят. Синан слезе и се скри зад колата, като каза на Елиф да му звънне като си идат ...    lovekiss

Али видя Елиф в колата и тя слезе. Екипа я попита какво прави тук, а тя каза, че пие кафе. Месут обаче видя че в колата има 2 чаши. Да не е вчерашен ...  Joy

Синан как беше клекнал до колата, а Елиф само се оглеждаше за него ...  tooth

Отново валеше дъжд - Синан и Елиф все се измокриха навън ...  Heart Eyes

Накрая екипа си тръгна и хоп видяха Синан - татко Ръза само как го извика с ръка, а Синанчо имаше физиономия на уплашен заек. Тръгна бавно към тях, а Али даже му свирка с колата. Синан каза - идвам бе ... Всички така се смяха, а татко Ръза накара Синан да върне празната чаша - паднах от смях ...  smile3532

Синан седна при Елиф в колата и тя го попита - дали са го видяли, а той с чаша в ръка й отговори - Според теб ...  smile3525 Heart Eyes 1dating

Направо ги обожавам - донесоха ми голяма наслада ...   bouquet

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 02:02 от Roxis

# 18
  • Мнения: 11 766
http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=11765
фрагмента към 233 епизод даколкото гледам никой не умира  Grinning

За щастие изглежда, че засега Синан остава в сериала, както написаха последно. Това ме прави супер щастлива ...  newsm44

Фрагмента е много интересен - като гледам в какъв сняг тичат. Хич не им е лесно ...  Hug

Благодаря, че го пусна   bouquet

# 19
  • Мнения: 11 766
Благодаря на всички ви за прекрасните снимки и подписи ...   bouquet  bouquet  bouquet

^mine_123^ - да тези снимки на Синан и Елиф са от годежа им. Благодаря ти, че ги пусна. Много са сладки - обожавам ги ...  txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts hug Heart Eyes  mrstraetz

# 20
  • Мнения: 368
И аз благодаря за фрагмана....
Синанчо няма да умрее.. Twisted Evil поне не този епизод...значи всички слухове са били лъжии.... Party Twisted Evil

Синан и Елиф са много готини на годежа и екипа са там... Heart Eyes

Но остава много малко до края на сезона...
Някъде началото на март свършва.. Sad

# 21
  • Мнения: 368
Аууу..момичета...
Погледнете какво видео намерих.... #Crazy
http://www.youtube.com/watch?v=P2eQq7LTRGI&feature=related

Какво мислите защото аз изгубих ума и дума.... Shocked

ПП:Май заглавието не отговаря много много на съдържанието....защото ми се струва че не колата избухва... newsm78

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 10:01 от ^mine_123^

# 22
  • Мнения: 0
И аз този клип съм го пускала в темата обаче тези дни пак го гледах и видях че горе в ляво на видеото пише 221 епизод и си спомних че когато гледах този епизод видях някакви хора който поставят мисля че бомби на пътя и някоя от тях май избухна (ако не се лъжа) и мисля че това е в някъде в началото на епизода

# 23
  • Мнения: 0
http://vbox7.com/play:b193fd7f73 
в тази част избухва бомба

# 24
  • Мнения: 0
някай може ли да ми каже епизода в който приятелката на месут губи детето

# 25
  • Мнения: 259
Много са интересни сериите тази седмица. Синан и Елиф си погаждат номерца, но най-важното е ,че вече са заедно.
Можете ли да ми кажете в коя серия от турските Синан се връща в сериала, че да го видя и до момента в който са сега, Зейнеб и Мурят събраха ли се?

# 26
  • Мнения: 11 766
Много са интересни сериите тази седмица. Синан и Елиф си погаждат номерца, но най-важното е ,че вече са заедно.
Можете ли да ми кажете в коя серия от турските Синан се връща в сериала, че да го видя и до момента в който са сега, Зейнеб и Мурят събраха ли се?

Скрит текст:
Ами той заминава след смъртта на Елиф. Така свършва 5-ти сезон. В началото на 6-ти сезон 210 серия Синан го дават на някакъв остров. Там прави лодка с името на Елиф. И живее един вид като отшелник. После от екипа го намират и го убеждават да се върне. И така той се връща и продължава да носи годежния пръстен от Елиф.  Wink

Иначе епизодите са великолепни тази седмица. Особено Синан и Елиф ми пълнят душата. Нямам търпение за днешния епизод ...  txtloves

# 27
  • Мнения: 11 766
Аууу..момичета...
Погледнете какво видео намерих.... #Crazy
http://www.youtube.com/watch?v=P2eQq7LTRGI&feature=related

Какво мислите защото аз изгубих ума и дума.... Shocked

ПП:Май заглавието не отговаря много много на съдържанието....защото ми се струва че не колата избухва... newsm78

Мисля, че този клип е направен от фенове. Нали пишеше, че в 233-ти ще убият Синан с бомба и явно те са направили тяхно си промо. Но не отговаря на истината. Тук като гледам е лято - Синан е по къс ръкав. А в момента там е люта зима и са с якета, има и сняг ... Wink

Както виждам засега Синан остава. Поне няма да изчезне в 233-та серия. Надявам се да ни радва още дълго време.  newsm44

Сладура ми той - много си го обичам ...  Two Hearts

# 28
  • Мнения: 11 766
Ето една снимка зад кадър на Йозгюр Озан и Шефкет Чорух - явно са уморени и са си полегнали. Много са готини ... newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts

# 29
  • Мнения: 368
някай може ли да ми каже епизода в който приятелката на месут губи детето
Скрит текст:
212...

Общи условия

Активация на акаунт