Пепел от рози по БТВ - 4

  • 56 789
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 640
Доста конфузно ми стана ,когато детето попита "Татко, защо си такъв?"
Рахми доста се обърка. Много ми стана жал за него.

# 91
  • Мнения: 0
Хареса ми как Керим метна Фатма с лодката и разговарът им на саме без излишни душещи навсякъде вредители като Муки...едно молко плахо но поне добро начало за сега Praynig.Керим ми се стори че вече започва да се влюбва във Фатмагюл,особенно като държеше това нещо в ръцете си..е не го разбрах цвете ли беше или останало от плетивото....набра скорост нашето момче. newsm78

Ей туй с мятането си беше цял екшън, за малко да цамбурнат във водата  Joy а за влюбването, да, наш Керим е вече в плен на любовната мъка, няма да му е лесно на момчето, от сега го мисля какво ще трябва да изтърпи  newsm78 Flutter

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 39
 Peace И на мен ми направи впечатление разочарованието на Рахми когато Керим каза,че ще заминава...Виждам,че Рахми се привързва към Керим,сближава си с него.Мурат също започна да се заиграва по-честичко край баткото. Laughing Керим постепенно започва да излиза от изолацията ,на която го бяха подложили в началото.Постепенно се приобщава към хората,с които се налага да живее.Но мисля,че най-важна за решението му да остане ще бъде ролята на Фатма.   newsm78Някой знае ли как точно се отказва от намерението си да заминава?

# 93
  • Мнения: 0
Доста конфузно ми стана ,когато детето попита "Татко, защо си такъв?"
Рахми доста се обърка. Много ми стана жал за него.

Имаше и още един такъв момент, когато Рахми питаше Керим дали да не работят заедно и той го отряза, не ме слагай в плановете си или нещо такова беше. Стори ми се доста грубичко  Sad

# 94
  • Мнения: 14 830
Доста конфузно ми стана ,когато детето попита "Татко, защо си такъв?"
Рахми доста се обърка. Много ми стана жал за него.

Имаше и още един такъв момент, когато Рахми питаше Керим дали да не работят заедно и той го отряза, не ме слагай в плановете си или нещо такова беше. Стори ми се доста грубичко  Sad
Не мога да кажа ,че беше грубо.Просто Керим беше откровен с Рахми. Не иска този добър човек да си прави планове и да има някакви мечти които няма да се сбъднат. може би Керим усеща че Рахми се привързва към него и не иска да го боли след като замине.
Относно излизането от изолация- Керим го направи в момента в който разбра че не е изнасилил Фатма. Той сам се беше поставил в изолация от срам ,от неудобство пред тези хора и най вече пред Фатма
 И на мен ми стана жал когато Мурад попита баща си защо е такъв. Детето усеща че баща му е по различен но го обича.А Рахми се обърка -той не може да разбере какъв точно е в очите на синът си

И още веднъж се потвърди мнението ми че Мукадес е всичко за Рахми.Видях те ли колко радстно изскочи от леглото когато разбра че кралицата -майка се прибира

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 11:11 от djoleva

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 39
EmbarassedИзвинете ,дами,толкова са хубави тук,че не се стърпях и я слагам без да я скривам.Такава красота!... Hug

 Peaceferina,съгласна съм,че ще му бъде много трудно да я спечели. LaughingВлюбва се той,влюбва се вече в момичето.Как трепна само милият когато се наложи да я притисне до себе си,за да я задържи в лодката... PartyОбаче нали най-хубавите неща ,най-ценните победи най-трудно се постигат.
djoleva,така е Peace,когато разбра,че не е виновен се осмели да се "приближи" до тях и открехна вратата към себе си . И на него му е трудно,не само на Фатма,но ние малко пренебрегваме това.

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 11:18 от benibella

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 364
Здравейте!  Simple Smile
Рахми, също както децата, има силно развита интуиция - за сметка на интелектуалните дефицити. И мнооооого добро сърце - като паднал ангел е, абсолютно неспособен на зло. А Мурад вече започва да забелязва, че татко му е по-различен и понеже е дете, съответно и непринуден в поведението си - зададе директно въпрос баща си "защо е такъв". Много ми е мил Рахми - адмирации за актьора, играе великолепно! А Мукадес е властна и свадлива, но и проницателна - тя много добре знае, че Рахми е идеалният мъж за нея, но има и друго - човек като него има нужда точно от оправна и силна жена. Жалко, че Мукадес не е и мила, но няма как - пълно щастие няма.  Laughing 
По отношение на "вината" на Фатмагюл. Естествено, че тя няма никаква вина, но на естествения въпрос, който се поражда за неразумното хукване по тъмно - Фатмагюл познава тези места като пръстите си, също както и хората в селцето, минавала е по тези пътища многократно. Тя дори не може и да предположи, че такова нещо може да се случи. Неслучайно и филмът започва с това как тя тича по същия този път и посреща любимия си. Просто понякога в живота се получава така - от нищото и животът ти се преобръща.

# 97
  • Мнения: 109
Peace И на мен ми направи впечатление разочарованието на Рахми когато Керим каза,че ще заминава...Виждам,че Рахми се привързва към Керим,сближава си с него.Мурат също започна да се заиграва по-честичко край баткото. Laughing Керим постепенно започва да излиза от изолацията ,на която го бяха подложили в началото.Постепенно се приобщава към хората,с които се налага да живее.Но мисля,че най-важна за решението му да остане ще бъде ролята на Фатма.   newsm78Някой знае ли как точно се отказва от намерението си да заминава?
Скрит текст:
Отказва се, защото осъзнава, че е влюбен във Фатмагюл, и не иска да я оставя, иска да е до нея. Освен това той искаше да замине главно заради срама и болката от случилото се, които изпитваше, но като разбра че не и е причинил нищо, му беше по-лесно да вземе решение да остане. Ако не беше разбрал, едва ли щеше да иска прошка, да я гледа в очите и да има надежда за нещо повече.

# 98
  • Мнения: 0
benibella Снимката е прекрасна, а най хубавото, е че и двамата гледат в една посока  Heart Eyes Flutter Hug

# 99
  • Мнения: 640
И според мен Керим доста грубо се отнесе с Рахми. Имаше начин на този добродушко да му каже
по- меко плановете си.

Мненето ми съвпада с вашето - в сърцето на Керим вече пърхат пеперуди. Heart Eyes

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 39
Peace И на мен ми направи впечатление разочарованието на Рахми когато Керим каза,че ще заминава...Виждам,че Рахми се привързва към Керим,сближава си с него.Мурат също започна да се заиграва по-честичко край баткото. Laughing Керим постепенно започва да излиза от изолацията ,на която го бяха подложили в началото.Постепенно се приобщава към хората,с които се налага да живее.Но мисля,че най-важна за решението му да остане ще бъде ролята на Фатма.   newsm78Някой знае ли как точно се отказва от намерението си да заминава?
Скрит текст:
Отказва се, защото осъзнава, че е влюбен във Фатмагюл, и не иска да я оставя, иска да е до нея. Освен това той искаше да замине главно заради срама и болката от случилото се, които изпитваше, но като разбра че не и е причинил нищо, му беше по-лесно да вземе решение да остане. Ако не беше разбрал, едва ли щеше да иска прошка, да я гледа в очите и да има надежда за нещо повече.

nuzaria, newsm51   Hug

# 101
  • Мнения: 0
Хареса ми как Керим метна Фатма с лодката и разговарът им на саме без излишни душещи навсякъде вредители като Муки...едно молко плахо но поне добро начало за сега Praynig.Керим ми се стори че вече започва да се влюбва във Фатмагюл,особенно като държеше това нещо в ръцете си..е не го разбрах цвете ли беше или останало от плетивото....набра скорост нашето момче. newsm78

Ей туй с мятането си беше цял екшън, за малко да цамбурнат във водата  Joy а за влюбването, да, наш Керим е вече в плен на любовната мъка, няма да му е лесно на момчето, от сега го мисля какво ще трябва да изтърпи  newsm78 Flutter
Екшън беше и то какъв само Joy...но си струваше...е как да му е леко след като Фатма му каза в очите какво са и отнели...всичко...дълго време ще и трябва за да спечели Керим първо доверието и и след това влюбването най-вероятно... newsm78

# 102
  • Мнения: 1 115
Момичета, знаете ли на кой оригинален епизод отговаря епизода, който ще дават довечера?  bouquet

  

И още един въпрос: Снимки и колажи трябва ли да са в скрит текст? newsm78

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 12:03 от Tara41

# 103
  • Мнения: 0
При срещата си с Мустафа Керим си спомни кога за пръв път го видя, на партито за годежа, но не това искам да коментирам. При спомените му дадоха думите, които тогава казва на Фатмагюл"истинска ли си или си фея" Колко красота и нежност имаше в тях. В погледа на Керим имаше толкова много възхищение и пак онези негови усмихнати очи я гледаха сякаш не можеха да повярват в това което виждат пред себе си.

''Коя си, откъде си, истинска ли си или си фея" Смущението в очите на Фатма, та кога това прекрасно малко сърчице е чувало подобни думи и от кого да стане това от безценния Мустафа, който точно предния ден я натискаше на гредите на строежа и викаше "умирам от желание..."Това ме накара да се замисля, колко малко и колко много неща може да се крият в едни думи и как те може да разкрият същността на човека, който ги е казал. Явно любовта на Мустю се е свеждала единствено до задоволяване на нагона.

# 104
  • Мнения: 640
При срещата си с Мустафа Керим си спомни кога за пръв път го видя, на партито за годежа, но не това искам да коментирам. При спомените му дадоха думите, които тогава казва на Фатмагюл"истинска ли си или си фея" Колко красота и нежност имаше в тях. В погледа на Керим имаше толкова много възхищение и пак онези негови усмихнати очи я гледаха сякаш не можеха да повярват в това което виждат пред себе си.

''Коя си, откъде си, истинска ли си или си фея" Смущението в очите на Фатма, та кога това прекрасно малко сърчице е чувало подобни думи и от кого да стане това от безценния Мустафа, който точно предния ден я натискаше на гредите на строежа и викаше "умирам от желание..."Това ме накара да се замисля, колко малко и колко много неща може да се крият в едни думи и как те може да разкрият същността на човека, който ги е казал. Явно любовта на Мустю се е свеждала единствено до задоволяване на нагона.


Не са важни думите. Мустафа не може да се изразява ,но не си позволи друго освен бегла целувка по устните или вратлето.
Този, който използва красивите думи я хвана и позволи на приятелите си да я изнасилят. Фатмагюл го каза красиво"Отнехте ми цветовете на живота" Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт