Пепел от рози по БТВ - 4

  • 56 843
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 115
TheBlackWidow, Geri обръщам се и към двете  Hug
Нали няма да пропуснете да добавите тема 3, като архив на 1-ва страница и сега в тема 4. Peace

Разбира се, когато имате възможност. Peace Laughing Благодаря, предварително!   bouquet


о, Мац да бързам и не се сетих.
Ще се поправя
 Peace

# 76
  • Мнения: 8
Вижте на какво попаднах Simple Smile
http://www.magazindenizi.com/beren-saat-ve-esra-dermancioglu-felekten-bir-gece
Като съм свикнала да гледам Берен в този филм все с клинчета и шалчета около врата това деколте ми дойде  ей така   Shocked

# 77
  • София
  • Мнения: 21
Кога ли Керим ще каже на Мерием истината?! Мисля, че и на него и на нея ще им олекне. Вурал след няколкото дни в ареста май се отказа от "благородното" си желание да си плати за случилото се.

# 78
  • Мнения: 109
Да, подкрепям benibella , много добра игра, особено на Енгин в сцената в лодката, перфектно.

# 79
  • Мнения: 14 838
Такаа  на изнасилвачите лека полека започва да им се обърва живота. Вурал е изпуснал срока за записване и сега се мъчат да го уредят, но незнам дали ще стане защото това е Кеймбридж все пак , а там правилата  са железни.
Селим е постоянно на тръни с годеницата си , а сега и баща и ще го наблюдава под лупа.От друга страна баща му същи ще го дебне за да не си развали бизнеса.
Само на Ердоан все още от нищо не му пука

# 80
  • Мнения: 0
Здравейте!
Редовно ви чета, но рядко пиша. Искам да споделя нещо, което ме подразни в епизода /нали си падам критикантка.../ Не ми е понятно как Мустафа и Керим не се познават, при положение, че са отрасли в едно и също селце или градче. Ами това е Чешме, не е Мексико сити или друг многомилионен град. Нещо не ми се връзва. Яшаранови, които живеят в Истанбул и имат само вила в Чешме да познават Мерием и Керим, а Мустафа да пада от небето по този начин. Не са го дообмислили комшиите. Ако греша, поправете ме.
Имам чувството, че в този филм са избрали най-красивите артисти от цяла Турция. Даже и отвратителните герои са безумно красиви.

# 81
  • Мнения: 14 838
Здравейте!
Редовно ви чета, но рядко пиша. Искам да споделя нещо, което ме подразни в епизода /нали си падам критикантка.../ Не ми е понятно как Мустафа и Керим не се познават, при положение, че са отрасли в едно и също селце или градче. Ами това е Чешме, не е Мексико сити или друг многомилионен град. Нещо не ми се връзва. Яшаранови, които живеят в Истанбул и имат само вила в Чешме да познават Мерием и Керим, а Мустафа да пада от небето по този начин. Не са го дообмислили комшиите. Ако греша, поправете ме.
Имам чувството, че в този филм са избрали най-красивите артисти от цяла Турция. Даже и отвратителните герои са безумно красиви.
Ами явно не се познават защото Керим не познаваше и Фатмагюл.Керим се познава с Яшаранови защото е бил приятел с децата им но с Мустафа и фатмагюл не се познават

# 82
  • Мнения: 640
Здравейте!
Редовно ви чета, но рядко пиша. Искам да споделя нещо, което ме подразни в епизода /нали си падам критикантка.../ Не ми е понятно как Мустафа и Керим не се познават, при положение, че са отрасли в едно и също селце или градче. Ами това е Чешме, не е Мексико сити или друг многомилионен град. Нещо не ми се връзва. Яшаранови, които живеят в Истанбул и имат само вила в Чешме да познават Мерием и Керим, а Мустафа да пада от небето по този начин. Не са го дообмислили комшиите. Ако греша, поправете ме.
Имам чувството, че в този филм са избрали най-красивите артисти от цяла Турция. Даже и отвратителните герои са безумно красиви.
Ами явно не се познават защото Керим не познаваше и Фатмагюл.Керим се познава с Яшаранови защото е бил приятел с децата им но с Мустафа и фатмагюл не се познават


Здравейте,дами!

Нали преди  време разисквахме този въпрос и установихме ,че Керим живее в Измир, а Ф. и М.
в селце близко до града.

Видяхте ли ,че ни чуха и се преоблякоха hahaha

# 83
  • Мнения: 232
Момичета, подочух, че "Легендата за Испания" не била много серии и скоро ще свърши, така че се надявам тогава да пуснат отново по две серии на сериалчето ни. Да, ще започне "България търси талант", но то няма да е всеки ден. Naughty Така че тогава може да се зарадваме на две серии.  Heart Eyes
Е да ако не върнат "Столичани в повече"Защото почват иБГ сериалите и не знам кога ще ги дават
Оу, забравих го. Това значи, че може и да върнат "Домашен арест".  ooooh!
Но по-добре една серия отколкото нищо.  Peace Heart Eyes


Имаше реклама на "7 часа разлика" вчера, така че може би той ще започне след "Легендата за Испания"

# 84
  • Мнения: 8
Аз мисля, че Керим е бил състудент с тримата "убавци" или поне с някои от тях, освен, че се познават и от родното му място.

# 85
  • Мнения: 0
Добро утро дами!!!На мен ми се стори че Мустафа доста се позамисли  Thinkingкато се срещнаха с Керим,точно тук не беше подходящият момент да му обърне повече  внимание на Керим,хитрата лисица ще изчака за да нанесе подлия си удар Mr. Green.В погледа му се четеше,че явно го познава.
Хареса ми как Керим метна Фатма с лодката и разговарът им на саме без излишни душещи навсякъде вредители като Муки...едно молко плахо но поне добро начало за сега Praynig.Керим ми се стори че вече започва да се влюбва във Фатмагюл,особенно като държеше това нещо в ръцете си..е не го разбрах цвете ли беше или останало от плетивото....набра скорост нашето момче. newsm78
А за богаташите какво да кажа,на всекиму според заслугите #2gunfire #2gunfire...извършиха една непростима гадост и сега искам да изпитат същото, но с ощи по-голяма сила,напече им на д...ето  Toiletкато полежаха в затвора и сега да си търпят последствията от изнасилването на беззащитната Фатмагюл,никого от тях не харесвам като визия,може би съм предубедена защото ролите им са такива...но пък играта им е невероятна на всички. Hug

# 86
  • Мнения: 0
Аз искам да напиша за малкия Мурат, като дете е нормално да остава по настрани, но ми беше много приятно да ги гледам двамата с Керим в лодката, как ритат топката и как си говорят. Сега негов батко е Керим и детето приема това за напълно нормално "преди Мустафа ми беше батко, а сега си ти".Детската душа е чиста и невинна и тя определено усеща доброто в хората.

# 87
  • Мнения: 14 838
Аз искам да напиша за малкия Мурат, като дете е нормално да остава по настрани, но ми беше много приятно да ги гледам двамата с Керим в лодката, как ритат топката и как си говорят. Сега негов батко е Керим и детето приема това за напълно нормално "преди Мустафа ми беше батко, а сега си ти".Детската душа е чиста и невинна и тя определено усеща доброто в хората.

Именно  точно затова първо на него Мерием започна да говори за Керим- защото детето за разлика от другите е непредубедено. Детето не знае защо сега негов батко е Керим , а и не пита то просто го приема.Рахми въпреки че знае какво е станало също го приема .Даже като чу че въпреки всичко Керим ще замине се натъжи.Защото и Рахми също като детето приема бързо хората ,привързва се  и вижда само доброто у тях.
 За Мустафа- той не позна Керим ,никога не го е познавал.Видял го е веднъж ,бегло на тъмно и това е.Ако го беше познал нямаше да се стърпи.Мустафа е събрал толкова злоба в себе си че изобщо не би го спряло това че е в общесвена сграда- би се нахвърлил на минутата.

# 88
  • Мнения: 0
Приятна вечер от мен момичета...приятно гледане на серията довечера,а утре отново ще бъда тук за коментари....имам неотложен ангажимент и дано да свърша навреме за да си изгледам серията.
Приятна вечер.  Hug Дано да успееш да свършиш с ангажимента по-рано, та да си гледаш серията и после да си я коментираме, а ако не.. и утре е ден.  Peace  Hug
Благодаря ти мила  bouquet,наистина срещата ми премина перфектно и най-вече ползотворно за мен разбира се /имам предвид професионално да не си помислите ,че съм имала среща с някой от героите на филма оооо не няма такова нещо... Joy Joy Joy/и успях да хвана малка част от филма,но общо взето добих представа за какво става въпрос. Peace

# 89
  • Мнения: 0
Аз искам да напиша за малкия Мурат, като дете е нормално да остава по настрани, но ми беше много приятно да ги гледам двамата с Керим в лодката, как ритат топката и как си говорят. Сега негов батко е Керим и детето приема това за напълно нормално "преди Мустафа ми беше батко, а сега си ти".Детската душа е чиста и невинна и тя определено усеща доброто в хората.

Тъй като вниманието ни изцяло е насочено към главните герои него май сме го забравили да го коментираме.Направи ми впечатление,че като падна Мурат и веднага започна да вика леля си..Керим се изплаши,но го гушна нежно и веднага на помощ се притече знахарката/боже ooooh!тези имена просто ме побъркват,но няма значение/и му каза,че мъжете никога не плачат..е това беше много красиво според мен... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт