УрУгИлиран прЪвУписТ - гръДско-швеТски ИЛЮгРифи от ГиЗдьо Мопасан- 66

  • 31 448
  • 786
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 362
Хеджшоу дърс, Дий4ел, Хъш пъпеш, Ечиема...  hahaha

Май уловът на модерни марки този път е най-силен. Важното е да се "пазари"!  Crazy

Тумба може да помисли за едно мудерно за пазарене заглавие.

# 706
  • София
  • Мнения: 39 842
AnMary,  Grinning
Това ми заприлича на грешка от преплетени пръсти, помислих я за моя и я пуснах в търсачката. Откри пет страници постове, съдържащи думата "инетрес". ooooh!
О, аз често правя такива, особено като пиша бързо. Но съм инсталирала "Check spelling" (български) и всяка грешна дума ми се подчертава с червено.

# 707
  • София
  • Мнения: 5 658
И още едно бисерно преплитане на пръсти:
Цитат
файла не се излъпозва в момнета!

# 708
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
Цитат
не се обувай да плащаш скъп
На това къде му е грешката?
Фразата е абсурдна.Става дума за интернет.Как се "обува" някой да плаща скъп интернет на фона на "Хъш пъпеш" не е толкова интересно.
Преплетени пръсти....преплетени мисли...и глаголи.
Скрит текст:
За да оспамя темата съвсем: доста по-притеснително (у нас) е произношението на търговската марка "Ечиема" на италиански.Давам линк, кликнете на бутона "Чуйте"
(http://translate.google.bg/?hl=bg&tab=wT#it|bg|hm)

# 709
  • София
  • Мнения: 5 658
Цитат
Лолкъра
Tired

# 710
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Цитат
тогава ми отдържаха 1.5 евро

# 711
  • София
  • Мнения: 5 658
Цитат
ох, изкара ми ъкъла... Не ми побира ъкъла как може да и мине през ъкъла... да и се вързвам на ъкъла

# 712
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 883
Много ъкъл, много нещо.  Laughing

# 713
  • Мнения: 1
 
Цитат
Аз не се възхищтавам само на филма а и на историята на османците ,благодарение на тях сме запазили БЪЛГАРИЯ ако не щяха да я разграбят Румъния ,Сърбия идр.

# 714
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Цитат
Аз не се възхищтавам само на филма а и на историята на османците ,благодарение на тях сме запазили БЪЛГАРИЯ ако не щяха да я разграбят Румъния ,Сърбия идр.

 Shocked
  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Извинете за нелиричното ми отклонение, но на някои теми съм особено чувствителна!  Twisted Evil

# 715
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 205
Цитат
...османците ,благодарение на тях сме запазили БЪЛГАРИЯ ...

ашколсун на патриотизма на съфорОмката

# 716
  • Мнения: 1
Зимна роза, st. Dobri,

Когато прочетох това, толкова бях поразена, че сили не ми останаха за коментар..............

# 717
  • в пералнята
  • Мнения: 1 029
Ама пък и знае какви филми да гледа. Рятко са такива интелегентни хора с такъф добар фкус за филми.

# 718
  • София
  • Мнения: 1 455
 Наистина съм без думи  Sick
Знам, че е практика да не се публикуват авторите на бисерите, но не мога да се сдържа. Тази потребителка си го  заслужава http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=329173;sa=showPosts . Това е темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642985.msg21243495#msg21243495,  цитатът е на стр. 13.
 

# 719
  • София
  • Мнения: 1 455
 И още
 
Цитат
В нацалото на филма се споменава за цицо или брат на който е забранено да идва в истанбул ,сигурно това е цовека с прастените

Общи условия

Активация на акаунт