Звездни компромати-129

  • 50 824
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 145
Първо, да кажа на феновете й тук - не злобея, а казвам това, което мисля!
Не съм казала, че Десислава не е можела да пее - казвам, че сега не може! От доста време има проблеми с гласа, все болна, отлага участия, не е във форма никак... и на такъв конкурс определено не може да ни представлява. Сравнете я със Софи, примерно. Софи си пее отвсякъде, докато Десислава не може да й стъпи и на малкия пръст!
Не агитирам никого за нищо, просто искам да видим нещо по-различно на Евровизия, а песента на Десислава не е такава - тя е в стил "Инна", както и повечето, които искаха да се впишат там.
За мен когато излезе една певица и ни представи с народна песен , тогава ще представи наистина България . Всички , които се опитват да правят безумни песни ( дори и пеещите добре певици като Десислава и Софи ) са ми безумно смешни .
И двете пеят , но и двете песни чух и са меко казано ужасни.

# 226
  • Мнения: 28
Първо, да кажа на феновете й тук - не злобея, а казвам това, което мисля!
Не съм казала, че Десислава не е можела да пее - казвам, че сега не може! От доста време има проблеми с гласа, все болна, отлага участия, не е във форма никак... и на такъв конкурс определено не може да ни представлява. Сравнете я със Софи, примерно. Софи си пее отвсякъде, докато Десислава не може да й стъпи и на малкия пръст!
Не агитирам никого за нищо, просто искам да видим нещо по-различно на Евровизия, а песента на Десислава не е такава - тя е в стил "Инна", както и повечето, които искаха да се впишат там.
За мен когато излезе една певица и ни представи с народна песен , тогава ще представи наистина България . Всички , които се опитват да правят безумни песни ( дори и пеещите добре певици като Десислава и Софи ) са ми безумно смешни .
И двете пеят , но и двете песни чух и са меко казано ужасни.


Единствената песен, която в по-предни години е стигала на заветното 5-то място е "Море" на Елица и Стунджи. Текстът няма никакъв смисъл, но е ритмична и буквално "запалва" публиката. Докато, както казах... и песента на Десислава, и тази на Софи са в стила на румънската Инна, която направи много хитове. А като певица, естествено предпочитам Софи. Друг е въпросът, че няма нито една хубава песен на финала!

# 227
  • Мнения: 145
Първо, да кажа на феновете й тук - не злобея, а казвам това, което мисля!
Не съм казала, че Десислава не е можела да пее - казвам, че сега не може! От доста време има проблеми с гласа, все болна, отлага участия, не е във форма никак... и на такъв конкурс определено не може да ни представлява. Сравнете я със Софи, примерно. Софи си пее отвсякъде, докато Десислава не може да й стъпи и на малкия пръст!
Не агитирам никого за нищо, просто искам да видим нещо по-различно на Евровизия, а песента на Десислава не е такава - тя е в стил "Инна", както и повечето, които искаха да се впишат там.
За мен когато излезе една певица и ни представи с народна песен , тогава ще представи наистина България . Всички , които се опитват да правят безумни песни ( дори и пеещите добре певици като Десислава и Софи ) са ми безумно смешни .
И двете пеят , но и двете песни чух и са меко казано ужасни.


Единствената песен, която в по-предни години е стигала на заветното 5-то място е "Море" на Елица и Стунджи. Текстът няма никакъв смисъл, но е ритмична и буквално "запалва" публиката. Докато, както казах... и песента на Десислава, и тази на Софи са в стила на румънската Инна, която направи много хитове. А като певица, естествено предпочитам Софи. Друг е въпросът, че няма нито една хубава песен на финала!
Спирам да спамя на едно мнение сме .

# 228
  • Мнения: 60
най-хубава беше песента на оперната певица , тя най-става ...
ето я

# 229
  • Мнения: 2 280
Единствената песен, която в по-предни години е стигала на заветното 5-то място е "Море" на Елица и

Вода  Peace

Коя оперна певица?

# 230
  • Мнения: 28
А Десислава няма да я коментирам... тя сега на събития ходи, покрай "Евровизия"-та. Не може да пее момичето, ама се бута... че даже и нея гласят за победител. noear Ама така е - който си плаща, отива в Баку. Нищо, че ще има да берем срам, ако тя отиде да представя България... К'во пък, ако отиде без сутиен, ще й гласуват.  Tired
Това, което каза, че Десислава не можела да пее е толкова смешно и изсмукано от пръстите.
Една от малкото бг певици ИЗОБЩО, която пее страхотно на живо в няколко стила, ти заявяваш, че не може да пее. Виждаме, че отчаяно агитираш за някаква група, ама чак пък толкова да злобееш newsm78


Слушала ли си изпълнението й на живо в "Евровизия"? newsm78
Защото говоря за онова изпълнение, там... и да, изложи се... докато правеше гъвкавите си движения и се опитваше да танцува с момчетата, се задъхваше... мъчеше се, едва ли не.

Пак казвам, за мен няма песен, която трябва да отиде на финала в Баку, защото всички са еднотипни... или изпяти не както трябва! Но ако трябва да избера една от 12-те, моят избор е по-долу! Защото е различна.  Peace

Пък и не агитирам никого... още по-малко отчаяно! Просто изказвам мнението си!  Tired



Единствената песен, която в по-предни години е стигала на заветното 5-то място е "Море" на Елица и

Вода  Peace




Ами на мен на море ми се ходи...  Joy Аз от бързане... ама нали знаете, кой за каквото си мисли...

# 231
  • Мнения: 145
Вода е уникална песен и е най - добрата до момента , дано някой се осъзнае и да нaправи една хубава песен за там , за да спрем да се излагаме .

# 232
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Десислава има сутиен, без подплънки е  Peace

# 233
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мисля че ако  млад изпълнител изпее някоя от песните на Лили  Hug може и да имаме успех  Grinning
Всичките и песни имат страхотна  музика, мелодия  и текст към тях  Peace

# 234
  • Мнения: 3 673
Да де, ма по регламент песента трябва да е нова. Peace
А за нова - факт е че Лили нищо не дава, само взема. Grinning

# 235
  • Мнения: 2 592
Да пратим Стефан Илчев да изпее песен на Лили Иванова. Слушала съм го на живо, направо уникално я имитира, все едно е тя  Shocked

Не съм фен на Деситу, даже ме дразни колко е лигава, но не мога да кажа на черното бяло - пее народни песни и джаз страхотно

# 236
  • Мнения: 43
Престраших се да гледам началото на един от клиповете в профила на Валентин Кулагин във фейсбук и в него казаха, че той е наполовина руснак и е гримьор, стилист и продуцент към най-успешното предаване в момента..не ми стана ясно кое, може да да са казали по-нататък.

# 237
  • Мнения: 28
Елица и Стунджи на Евровизия

Песента трябва да "запалва" публиката... защото изпълнението в един момент може да е перфектно, а в друг - не дотам добро. Именно затова ритъмът и мелодията, която носи, трябва да накарат публиката да живне! Те са ключът към публиката! Примерът е по-горе - Елица не беше перфектна, изфалшиви на няколко места, но самият заряд, който предаде на хората, ни изпрати на 5-то място - най-доброто класиране засега.
Но докато нашите продължават да правят песни с едни и същи мелодии, заимствани от някоя съседка, а не измислят нещо наистина заинтригуващо, няма да стигаме по-напред в такива конкурси никога!  Peace
И защо подкрепям групата в подписа ми - ами защото са различни!  Peace Не налагам мнението си на никого! Просто при положение, че цялата ни държава е залята с чалга, все пак има амбициозни хора, които искат да променят това, ме кара да ги подкрепям! На запад песента щеше да се хареса много - текстът е добър, мелодията - също... пък и това, че са група е голям плюс.  Peace


Анелия заприлича на Риана

# 238
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да де, ма по регламент песента трябва да е нова. Peace
А за нова - факт е че Лили нищо не дава, само взема. Grinning
Е глупости говориш  Rolling Eyes  сигурно за себе си пее и твори  Wink
Всеки творец, артист, певец  дава много от себе си  Grinning

Кофти че не уважаваме талантите си  Confused

Спирам че сега ще почнете парите да и броите  Wink и колко е спечелила  Wink

# 239
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Стара снимка на Бекъмови

http://www.ebaumsworld.com/pictures/view/1049580/

Общи условия

Активация на акаунт