Професионални серии за коса - 29

  • 52 615
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • sofia
  • Мнения: 46
alena,  да объркала съм се с сауната , но незнам точно какви масла да сложа , максито го пия по веднъж на ден сутрин след хранене, от около месец , имам и биотин също но мислех след максито да  го почвам , поръчаь си ампулите на роланд уна за косопад и ще го почвам и тях, моля те препоръчаи ми цялостна грижа за косата , мога да приложа по  късно снимки да се види разликата от преди и сега.благодаря  Simple Smile

# 646
  • София
  • Мнения: 941
Blush
Няма да пиша повече за него, да не ми тежи на съвестта.  Joy Hug

Аа,не.Напротив! Тъкмо няма да съм в чуденка като свърша шампоана, кой да взема следващият път. Laughing Hug
Мис Нели, от къде поръчвате маската с макадамията? Сега ще взема най-вероятно бамбуковата, но за по-натам....да знам от къде да я поръчвам. Simple Smile

# 647
  • Мнения: 371
MissNellie в такъв случай ще си използвам конския шампоан, защото ефекта ми хареса. Косата е супер напомпана, предполагам заради колагена. Разбира се в умерени количества  Joy Joy

# 648
  • Мнения: 200
Моят мъж склони за терапевтичната преса за коса. Сега съм в чуденка каква и от къде да поръчам. Моля насочете ме към изпитани сайтове и марки  Praynig.

# 649
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
MissNellie в такъв случай ще си използвам конския шампоан, защото ефекта ми хареса. Косата е супер напомпана, предполагам заради колагена. Разбира се в умерени количества  Joy Joy

и аз много харесвам колагенови продукти, споделяла съм го неведнъж  Blush

Моят мъж склони за терапевтичната преса за коса. Сега съм в чуденка каква и от къде да поръчам. Моля насочете ме към изпитани сайтове и марки  Praynig.

аз я взех от тук http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=contact_us& … a91e4b776fda7d6a4

някой вмяташе сайт, в който друг модел се предлагаше за 120 лв - нямам идея каква работа върши, сигурно става  Blush

# 650
  • Мнения: 372
Моят мъж склони за терапевтичната преса за коса. Сега съм в чуденка каква и от къде да поръчам. Моля насочете ме към изпитани сайтове и марки  Praynig.

Много често се пускат линкове. С търсачката ще намериш поне 2 вида.   Peace

# 651
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
преди време рових из ибей и амазон....а и не само там - има много китайски търговци, които предлагат големи партиди - примерно 500 бр .... виждам, че напоследък - доста търговци тук - пазаруват така и после разпродават

иначе - нашата е италианска, имам наблюдения над професионалисти, които работят с уреди на марката (нашата - италианска) и са доволни, аз също, имам и пресата с нагряване (освен тази - терапевтичната  Peace

малко съм предубедена към китайски уреди, но е възможно и да е сполучлива  Peace (ако вземеш китайска)  Peace

# 652
  • Мнения: 200
Не,не ми се иска да е китайска....някой беше пуснал линк към преса за 120 лв с намаление на продукти а арган към нея....не я откривам обаче.Търсенето продължава.

# 653
  • Мнения: 20
Здравейте, аз отново се включвам - след като 2 дена само чета и чета тази тема, но тя определено е прекалено обемна и не е по силите ми да изчета всичко. Затова отново ще попитам (дано някой ми отговори- защото утре искам да купя от продуктите). Някъде във форума попаднах на комбинация, която според мен беше за такава тънка коса (много мека, като перушина е мояташампоан Bain de Force, Ботокс маската за финна коса, реконструктора със зелен чай, една термична пяна за обем на Филипс кингсли в корена и Ciment termique от средата на косата до връхчетата   Резултата е изключително уплътнена коса - само не мога да разбера, коя е термичната пяна - от рибката ли се поръчва? Доста хубави отзиви чета и за шампоана за изтощена коса на Aphogee, както и за серията Архитект.  newsm78
Много се чудя с какво да започна? Моля помогнете ми!


Аз съм много доволна от тази комбинация Simple Smile, пяната, която използвах е тази http://www.feelunique.com/p/Philip-Kingsley-Weatherprooth-Styling-Froth-150ml, купувала съм я от рибката, но сега я няма там.
Само, че преди тази комбинация използвах ампула ботокс и на следващото миене използвах маската. Изключително доволна съм и от серията за обем Volumactiv на Керастаз, след нея имам много хубав въздушен обем на косата, който трае до следващото миене Peace
Според мен като за начало трябва да вземеш и нещо за хидратация на косата.





viv_pl - много ти благодаря!!! Днес вече най-накрая изпробвах твоята комбинация - и съм поразена от резултата. Наистина косата ми никога не е имала такъв обем а същевремнно я усещам и по плътна. В общи линии ако не беше твоя пост имаше да се лутам и да се чудя какво точно да си взема  bouquet Термична пяна не намерих и си взех си мус. Днес всичко наслагах освен ботокс маската, която ще пробвам следващия път, защото сега слага ампула с 2минутния р-р. Дали обаче трябва да взема нещо за хидратация? Засега изобщо не усещам пресушаване с тази комбинация - но все пак днес я ползвам за първи път. Ти как мислиш? newsm78

# 654
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Не,не ми се иска да е китайска....някой беше пуснал линк към преса за 120 лв с намаление на продукти а арган към нея....не я откривам обаче.Търсенето продължава.

заповядай  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=635945.msg21057874#msg21057874

# 655
  • Мнения: 371
a.l.e.n.a от кои продукти с колаген си доволна? Аз мисля, че до сега не съм ползвала или поне  не съм разбрала  newsm78. Определено ефекта ми хареса и бих пробвала нещо  Grinning

# 656
  • Плевен
  • Мнения: 339
alis.a радвам се, че ти харесва моята комбинация от продукти Hug
Според мен може, а и е хубаво  да редуваш  и с хидратиращи , за да не пресушиш косата с протеиновите продукти.
Моята любима комбинация е Бейн сатин 2, хидратиращия балсам на Aphogee, Л2 на Лакме и термичното мляко Хрома термик на Керастас. От тези продукти косата ми става много приятно мека, не е толкова обемна, но пак блясъка е невероятен Heart Eyes

Ти кой мус си си взела?

# 657
  • Мнения: 1 875
Някой може ли да ми обясни какво означава, че даден шампоан е с pH 4,5 - 5,5 ?

# 658
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
масовите шампоани са алкални - заради измивните функции, алкалното и отваря косъма

шампоаните, за които питаш са кисели и се ползваш след боя или процедури, в които косъмът трябва да се затвори и да задържи - или цвета или нещо от терапията ...

понеже масово шампоаните са алкални, за да измият - след това с маската - използваш докато косъмът е отворен, вкарваш нещо и с финиша - затваряш - примерно Л2 е кисел финиш .... други правят обливки с вода и оцет ...

има една терапия на Редкен, в която има 2 кисели запечатки - мисля бяха с ph 3.5 и 5.5

a.l.e.n.a от кои продукти с колаген си доволна? Аз мисля, че до сега не съм ползвала или поне  не съм разбрала  newsm78. Определено ефекта ми хареса и бих пробвала нещо  Grinning

това, което ползвам напоследък е колагеновата терапия на шварцкопф и един финиш с колаген и еластан - след малко ще дам повече инфо  Peace

# 659
  • Мнения: 616
krisi007  приема на Макси Хеър е нисък, защо толкова? Препоръчителната доза е 2 на ден. Няма смисъл от допълнителен биотин сега, от максито ще си набавяш, допълнителен само ще се изхвърля с урината.
Каквито и да е масла могат да се сложат, няма голямо значение.
Какво не ти харесва в другите продукти, които ползваш сега? Не достатъчно хидратация, приглаждане, жилавост...?

@ddicted_to_  не живея в България и едва ли местата, от където купувам ще са ти полезни. Гледам, заредили са я и в магазина, от който си пазарувам хранителните стоки, наред с Керастас, ако съм на зор  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт