Професионални серии за коса - 29

  • 52 596
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 616
MissNellie , за максито някъде бях чела че се пие по едно , сега го почвам по две на ден , и след като го свърша мисля да продължа с биотина само , колкото до дръгите продукти , не съм очарована от резултата , освен че косата ми стана по мека на допир няма друга разлика. на мен целта ми е да я хидратирам защото е суха като всяка къдрава коса, за да мога да я стилизирам и по добре и да я подхраня защото от този косопад доста отслабна самата коса и я чуствам доста по малко на главата си.  bouquet

Докато ти пристигнат нови продукти, смесвай каквото и да е масло, дори зехтин, с маската, която имаш в момента, и ползвай както е описано в поста ми за дълбоко подхранване на 1ва стр, под шапка за баня и с нагряване за 20-30 мин. И със новите продукти може да го правиш за по-силен ефект.
Хидратиращи серии са вече споменатата на Джойко, подкрепям, страхотна, но аз лично редувам шампоана с по-измивен, цялата серия на Макадемия ойл, маска Фирокарите + крем без отмиване Фито 9 + евентуално хидратиращия шампоан на Афоджии, въобще много хидратиращи продукти има. Задължително трябва да ползваш и продукт без отмиване, аз бих заложила на маслен от типа на финиша на Морокан ойл или Макадемия ойл(но много марки вече пуснаха маслени финиши, ако не можеш конкретно тези да намериш).
2мин реконструктор, който вече имаш ще ти работи постепенно за жилавост. АКо искаш по-ударен ефект в този аспект, вземи си 1-2 дозички от 2 стъпковия протеин на Афоджии от рибката, гледам пак са ги заредили, но пробвай след като си хидратирала добре вече.

@ddicted_to_ от рибката вече няколко пъти зареждат разни линии след като почнем да ги коментираме тук, ако продължим да я хвалим, може и нея да заредят.  Grinning

Chicci със сигурност е интересен  и различен състав, има няколко екстракта, които не се използват в продукти за коса и са по-редки и предполагам скъпи. Аз лично не бих могла да оправдая за себе си цената. Ако не знаех какво гледам, състава на новия р-р на Джойко би ми станал по-интересен, но това си е моето мнение. Мисля, че зад този продукт има много тясно таргетиран  и добре премерен  маркетинг,  образа му е изграден като луксозен, ексклузивен, продукт за 'глезене', затова и на аромата е обърнато толкова внимание, на gimmicky апликацията(едва ли от гледна точка на формулата е имало нужда от 'перлите', но така е по-интересно, по-различно) . Естествено, не могат да изневерят на репутацията си и да продават хубаво миришещи силикони само, така че има и реално действие винаги зад продуктие им, но за мен цената е калкулирана с по-висока от стандартната им печалба за да се допълни маргетинговия образ. Няма иновация разработвана от лабораториите им (като интра силана например).

В перлите 'хайвера'  би трябвало да е Aqualane (екстракт от някакви морски обитатели е). Има и доста отразяващи светлината частички, които са помогнали за този блясък, който си наблюдавала.

Не съвсем свързан коментар но от известно време ми прави впечатление, че Керастас определено не си поплюват с консервантите(парабена е повече от активките?!) и други съставки с потенциални негативи.Влагат много работа в иновации при активните, но не правят май никакво усилие за изчистване на формулите, което напоследък е цялостна тенденция в козметиката. Предполагам  защото често продуктите се ползват по-дълго и искат максимална трайност...

# 721
  • Плевен
  • Мнения: 339
И аз искам мнения за серията Нутри термик...хайде момичета споделете опит  Hug

# 722
  • Мнения: 71
Привет! Аз съм изпуснала целите три последни теми Crazy и се включвам с въпрос, понеже вчера поръчах 2-минутния реконструктор на Aphogee. В описанието му в ЗР пише "Препоръчва се реконструкторът да се ползва всяка седмица, докато косата не се "почувства" здрава. "  Това значи ли, че трябва да се използва само по веднъж на седмица? Вие колко често го използвате и по колко време престоявате с него? Извинявам се, че сигурно въпросите ми са задавани десетки пъти, но не успявам да прочета всичко.
Благодаря предварително!  bouquet    

# 723
  • Плевен
  • Мнения: 339
Привет! Аз съм изпуснала целите три последни теми Crazy и се включвам с въпрос, понеже вчера поръчах 2-минутния реконструктор на Aphogee. В описанието му в ЗР пише "Препоръчва се реконструкторът да се ползва всяка седмица, докато косата не се "почувства" здрава. "  Това значи ли, че трябва да се използва само по веднъж на седмица? Вие колко често го използвате и по колко време престоявате с него? Извинявам се, че сигурно въпросите ми са задавани десетки пъти, но не успявам да прочета всичко.
Благодаря предварително!  bouquet    

Aз го ползвам веднъж седмично, но не пречи да се използва и по често Peace Стоя около 5 мин. с него, на мен лично ми омекотява косата Simple Smile, но същевременно е жилава и с блясък.

# 724
  • Мнения: 1 282
Може да го ползваш много по- често. Тук доста от нас го правят.  Wink

# 725
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
a.l.e.n.a, ти в/у ботокса ли нанасяш протеиновата маска на Алфапарф? А термофилъра смесваш ли го с маската? Аз утре, ако имам възможност ще отида да си я взема.

точно така  Blush на измита и подсушена коса - нанасям ботокса, после забърканата смес от про концентрата и термофилъра, ще ми се ботоксът да обработи косъма - преди да нанаеса протеина, нали уж улеснява полепването  Rolling Eyes

не помня писах ли, но когато ползвам затоплящия серум, косата става по-жилава, с термофилъра е по-копринена, но все пак има и ботокс, трябва да го отчета

в крайна сметка косата има доста впечатляващ вид, но най-ме трогна, че тонирането не е наранено  Blush много си го пазя  Blush

# 726
  • София
  • Мнения: 6 266
Има ли някой който е ползвал 2-те коприни и може да ми каже какави са ралитите, говоря за тази http://zlatnaribka.com/koprinen-vyzstanovqvasht-kompleks-chi-sil … -ml-271-2087.html и тази http://zlatnaribka.com/serum-s-koprineni-proteini-chi-silk-refle … -ml-277-2002.html.

# 727
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
по коментари от предишни теми - втората е малко по-мазна  Peace

ти какъв ефект целиш?  Rolling Eyes Embarassed

# 728
  • Мнения: 372
И аз искам мнения за серията Нутри термик...хайде момичета споделете опит  Hug

Преди време се коментираше Нутри Термик серията.   Peace
Тези от тествалите, са споделили.   Wink


Има ли някой който е ползвал 2-те коприни и може да ми каже какави са ралитите, говоря за тази http://zlatnaribka.com/koprinen-vyzstanovqvasht-kompleks-chi-sil … -ml-271-2087.html и тази http://zlatnaribka.com/serum-s-koprineni-proteini-chi-silk-refle … -ml-277-2002.html.

Да.   Peace
Писала съм и сравнения даже.
Коприната е по-тежкия продукт от двата. Разлика е също, че коприната има термозащита, а серума не.   Peace   Разлика има и в ароматите. Серума съдържаше и плодови масла, по спомен.


Някой зае ли се с новата тема?

# 729
  • Мнения: 1 282
Feeling, този път е твой ред с темата. Действай ти!  Hug Praynig

# 730
  • София
  • Мнения: 6 266
Мерси за отговорите, чуденката ми беше кое е по-интензивно, явно коприната. Simple Smile
Аз в момента съм със серума и сега се чудех, дали да го повторя него или да взема коприната...и май ще взема коприната следващия път.

# 731
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
и аз бих пробвала различното  Peace

# 732
  • Мнения: 372
Момичета, заповядайте в новата тема!     Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=643356.new#new

Общи условия

Активация на акаунт