Професионални серии за коса - 29

  • 52 609
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • sofia
  • Мнения: 46
MissNellie , за максито някъде бях чела че се пие по едно , сега го почвам по две на ден , и след като го свърша мисля да продължа с биотина само , колкото до дръгите продукти , не съм очарована от резултата , освен че косата ми стана по мека на допир няма друга разлика. на мен целта ми е да я хидратирам защото е суха като всяка къдрава коса, за да мога да я стилизирам и по добре и да я подхраня защото от този косопад доста отслабна самата коса и я чуствам доста по малко на главата си.  bouquet

# 676
  • София
  • Мнения: 941
@ddicted_to_  не живея в България и едва ли местата, от където купувам ще са ти полезни. Гледам, заредили са я и в магазина, от който си пазарувам хранителните стоки, наред с Керастас, ако съм на зор  Laughing

Охх, сега обърнах внимание, че не живееш в БГ.  ooooh! Laughing Май само в чуждестранните сайтове се предлага тази марка. Жалко... Tired

# 677
  • Мнения: 20
alis.a радвам се, че ти харесва моята комбинация от продукти Hug
Според мен може, а и е хубаво  да редуваш  и с хидратиращи , за да не пресушиш косата с протеиновите продукти.
Моята любима комбинация е Бейн сатин 2, хидратиращия балсам на Aphogee, Л2 на Лакме и термичното мляко Хрома термик на Керастас. От тези продукти косата ми става много приятно мека, не е толкова обемна, но пак блясъка е невероятен Heart Eyes

Ти кой мус си си взела?

viv_pl - взех си Термозащитен стилизиращ мус ApHogee. А това термично мляко различно ли е от това Цимент, което го взех. Много разнообразни са всичките тези продукти и малко не мога да се ориентирам. Това за хидратацията което ми пишеш, ако взема напр. един от продуктите /напр. балсама на Aphogee няма ли да ми е достатъчно за хидратация. Защото тези продукти, които сега си накупих са много и трябва до 1 година от отварянето да се използват и ако аз накупя още един комплект за хидратация, незнам дали няма да ми станат много. Ти как мислиш? Толкова много продукти ли имаш вкъщи? И как правиш комбинацията. Моята коса е къса и ползвам много малки дози.  newsm78

# 678
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
alena,  да объркала съм се с сауната , но незнам точно какви масла да сложа , максито го пия по веднъж на ден сутрин след хранене, от около месец , имам и биотин също но мислех след максито да  го почвам , поръчаь си ампулите на роланд уна за косопад и ще го почвам и тях, моля те препоръчаи ми цялостна грижа за косата , мога да приложа по  късно снимки да се види разликата от преди и сега.благодаря  Simple Smile

аз ползвах маслена маска за коса, но ти можеш да вземеш всякаква маска и да добавиш масла в нея - дори зехтин, например  Peace

максито и аз съм го пила по 1 бр, но вечер; биотинът - може след това  Peace

за цялостна грижа - основните проблеми - обемът и косопада ли са?

# 679
  • Плевен
  • Мнения: 339

[/quote]

viv_pl - взех си Термозащитен стилизиращ мус ApHogee. А това термично мляко различно ли е от това Цимент, което го взех. Много разнообразни са всичките тези продукти и малко не мога да се ориентирам. Това за хидратацията което ми пишеш, ако взема напр. един от продуктите /напр. балсама на Aphogee няма ли да ми е достатъчно за хидратация. Защото тези продукти, които сега си накупих са много и трябва до 1 година от отварянето да се използват и ако аз накупя още един комплект за хидратация, незнам дали няма да ми станат много. Ти как мислиш? Толкова много продукти ли имаш вкъщи? И как правиш комбинацията. Моята коса е къса и ползвам много малки дози.  newsm78
[/quote]

Само хидратиращия балсам няма да е достатъчен за добра хидратация на косата. Според мен трябва да имаш шампоан и балсам или маска за тази цел.  Ти си взела  Бейн ди форс нали newsm78, той е по измиван шампоан и отваря косъма, за да проникнат в него следващите продукти, които ще нанасяш. Всеки един продукт влияе на косата по определен начин и със сигурност ще усетиш пренасищане след определен период от време, ако ползваш само тях. В твоя случай и с твоите продукти костата ти ще стана по суха и твърда, това е ефекта от пренасищане с протеини и с вещества, които проникват и се натрупват в косъма и не добра хидратация. Резултата няма да ти хареса, защото ще има и заплитане.
Мисля, че хидратиращите шампоан и балсам на Aphogee ще ти бъдат достатъчни. У нас тях ги ползват всички Laughing включително и 10 год. ми дъщеря Simple Smile
Хрома термик е термично мляко за боядисана коса и аз лично го редувам с цимента и двата са ми любими продукти и дават съвсем различно усещане. Но аз използвам сешоар и преса всеки път .
Ако бъркам някъде нека  другите момичета да ме поправят, ще се радвам да съм полезна  Simple Smile

# 680
  • Мнения: 682
viv_pl казваш, че ползваш и Хрома Термик и цимента. Моля те, сподели какво е усещането като ползваш единия и като ползваш другия с преса? Praynig Аз се изправям само с преса и се колебая точно между тези два продукта. Всяко впечатление ще ми е от полза.  bouquet

# 681
  • Плевен
  • Мнения: 339
viv_pl казваш, че ползваш и Хрома Термик и цимента. Моля те, сподели какво е усещането като ползваш единия и като ползваш другия с преса? Praynig Аз се изправям само с преса и се колебая точно между тези два продукта. Всяко впечатление ще ми е от полза.  bouquet


Най-често слагам Хрома термик след хидратиращи продукти, а цимент термик след рекоструктор и ботокс маска. хрома термик дава уникален блясък, цимент термика уплътнява. И след двата продукта използвани с преса, касата е идеално права и държи формата си до следващото миене. Ако не ги слагам косата ми се завива навън там където се опира в раменете. Не мога да кажа, кой от двата продукта е по добър, защото ги харесвам много Laughing. Може би, ако трябваше да избирам бих взела Цимент термика, защото го усещам повече, а и е по икономичен Simple Smile

# 682
  • Мнения: 20
viv_pl Е пак ти благодаря за изчерпателния отговор  bouquet Имам ти абсолютно доверие, защото явно косите много са подобни. Ще взема и хидратиращата серия на ApHogee, но ще те помоля да ми кажеш как ги редуваш. Едното измиване с протенините а другото с хидратиращите продукти? Или как да го правя? Ако си взема само шампона е балсама след това мога ли да ползвам муса?  newsm78

# 683
  • Плевен
  • Мнения: 339
viv_pl Е пак ти благодаря за изчерпателния отговор  bouquet Имам ти абсолютно доверие, защото явно косите много са подобни. Ще взема и хидратиращата серия на ApHogee, но ще те помоля да ми кажеш как ги редуваш. Едното измиване с протенините а другото с хидратиращите продукти? Или как да го правя? Ако си взема само шампона е балсама след това мога ли да ползвам муса?  newsm78

Ти кои точно продукти си взе? Мус-а е стилизант и може да го слагаш след всичко, преди сушене  Simple Smile

# 684
  • Мнения: 434
Най-често слагам Хрома термик след хидратиращи продукти, а цимент термик след рекоструктор и ботокс маска. хрома термик дава уникален блясък, цимент термика уплътнява. И след двата продукта използвани с преса, касата е идеално права и държи формата си до следващото миене. Ако не ги слагам косата ми се завива навън там където се опира в раменете. Не мога да кажа, кой от двата продукта е по добър, защото ги харесвам много Laughing. Може би, ако трябваше да избирам бих взела Цимент термика, защото го усещам повече, а и е по икономичен Simple Smile

Подкрепям мнението за Цимента,много е икономичен.Стана любим мой продукт. Heart Eyes
Косата ми след него е като все едно току що съм излязла от фриз. салон.Лъскава,мека,гладка и наистина издържа повече време изправена.Преди да го ползвам него и след един ден беше вече начупена.Сега нямам такъв проблем. Flutter

Ами...това е моето мнение за този продукт.
Хрома Термика не съм го ползвала,но мисля скоро и него да пробвам. Simple Smile

Raulista,щом се изправяш с преса,мисля че няма да сбъркаш,ако си вземеш цимента. Hug

# 685
  • Мнения: 1 282
Имам мостра и на двата продукта аз. Хм, не мога да кажа кой ми харесва повече честно казано.  Thinking
След Хрома косата ми е по- мека и доста бляскава, а след Цимента пак е мека, но в същото време и малко по- уплътнена.

# 686
  • Мнения: 20
Взех тези продукти :шампоан Bain de Force, Ботокс маската за финна коса, реконструктора със зелен чай, термичния мус и Ciment termique , апмула Ботокс и 2минутния р-р на ApHogee .

# 687
  • Варна
  • Мнения: 193
Здравейте отново  Hug сега да споделя резултата от LAKME Deep Care /шампоан, балсам и маска/
за шампоана стори ми се по-гъст /за първи път ползвам проф. козм./страхотно омекоти косата още докато я миех. След това маската , ами да доста e  гъстичка , но аз харесвам такива маски. След маската дойде реда на балсама ....ами бях повече от възхитена / случва ми се за втори път да "ахна" от кеф  Crazy /първия път ми се случи преди мнооогооо години от душ гел на Dove/
Накрая си сложих Argan oil elixir и я оставих да си съхне сама . Моята коса е къдрава , което само по себе си говори , че е суха и гледам да не я изсушавам допълнително.Само да уточня , че от няколко мес. си правя и кератинова терапия от която наистина има резултат , но след третитането с LAKME Flutterстана още по-мека.
Сега съм решила следващата ми покупка да е такава- Маска за изглаждане Loreal Лис Ултим ,Шампоан за непокорна коса Loreal Лис Ултим  и Балансиращ хидратиращ балсам ApHogee  моля за мнение добър ли е подбора им ?

# 688
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
шампоанът лис ултим е малко особен  Blush

специално за лореалските - можеш да помолиш в някой салон да ти отлеят малко от шампоана и маската и като ги пробваш ще прецениш дали покупката ти ще е удачна   Peace

# 689
  • Мнения: 1 282
Полина-Малина, серията Deep Care и на мен ми е любима.  Heart Eyes

За хидратиращият шампоан на АpHogee само хвалби мога да напиша.  Blush Чудесен продукт!

Общи условия

Активация на акаунт