Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 95

  • 26 948
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
# 706
# 707
# 708
  • Мнения: 12 826


Скрит текст:
Радост сега е такъв сезона, но и така растът децата. Консултирай се с УНГ лекар и  започни хомеопатични лекарства за укрепване на имунната система, има толкова много на пазара. Удачни са за малки деца, нямат противопоказания , а и не са кой знае колко скъпи

# 709
  • Мнения: 12 826
Страхотен е.
Не го намирам за отслабнал, просто косата, прическата  създава такава илюзия, зависи как е сниман, а и никога не е бил по дебел




# 710
# 711
# 712
# 713
# 714
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 388
Ели - и аз щях да кажа, че не е отслабнал Peace, както казваш същия си е, просто дългата коса прави лицето да изглежда по-слабо!
Скрит текст:
Оххх, ако знаеш колко хомеопатични съм дала....колко имуностимуланти, що чудо съм изкупила от аптеките, в нас е като такава Mr. Green Но, бяхме при УНГ в ИСУЛ и ни даде лекарства, но нещо не му минава newsm78, във вторник пак ще го водя....дано не ни се наложи по-рано Praynig

# 715
# 716
  • Мнения: 8 441
Здравейте сладурки  Hug Hug Hug
Ели Hug мерси за страхотната закуска и хубавата компания   bouquet
Хайде по едно чайче и от мен .



Скрит текст:
Оф да ви се оплача че и аз нещо съм настинала.Гърлото ме боли ,едва говоря.

Муратчо  с тая коса раздвижи пространството  Joy.Голямо вълнение предизвиква Joy.Ама той още от есента се движи така в тоя вид newsm78.Нали го бяха хванали с Бубето на кино .После началото на януари пак се появи така на едно парти организирано от неговата агенция.Та тъй ,че това не му е чак толкова нов имидж.А за побелелите коси и аз не съм забелязала да е чак толкова прошарен newsm78.Е има няколко бели косъмчета ама и той пораства  smile3521.Човека е чок готин според мен   Two Hearts Two Hearts Two HeartsА за отслабване ето Бубето сега като не на работа да подхваща да му готви вкусни манджи ,че тоя Еджевит ще му изпие силиците на хубавичкото ни сладурче.

http://youtu.be/aA9mmz508Ro

# 717
  • Мнения: 27
  Добро утро и от мен  Hug или по-правилното вече е добър ден

   Вземам си от кафенцето и... ще се поразходя из старите темички, да си пообогатя колекцията.
   Аз мисля, че добре изглежда с новата визия нашето момче, просто още ние не сме му свикнали, а и се заглеждаме в него дотолкова да търсим промените, защото може би твърде дълго ни липсваше. Мен си ми харесва и така, дори като позабрави 2-3 дни да се избръсне също става, само дето в съда едва ли искат побрадясали прокурори. Не е етично. Както и да е. За отслабнал...може би е само визуален ефект в следствие на промяната в прическата или най много да е смъкнал няколко килца, но както каза Ели той никога не е бил пълничък. Абе...с няколко думи-аз си го харесвам такъв какъвто е, предполагам и Бубето също. Единственото, на което се надявам е още дълги години да си го гледаме на екран в най-различни превъплъщения и да продължи все така да радва феновете си.


                  

# 718
  • Мнения: 12 826
Ени здравей! Hug Бързо възстановяване миличка!
Мурат не само раздвижи пространството , ами чак турските репортерите писаха че предизвикал шок у феновете си Joy Joy Joy Joy Рекламата е голяма работа, как иначе ще седнем и ще пишем с часове за визията му Joy Joy JoyБубето ако иска, без това четат форумите ни да и напишем някоя БГ рецепта Joy Joy Joy Но защо ли да напълнява , така си е готин та секси :35: Joy Joy

# 719

Общи условия

Активация на акаунт