Да изплетем сърца в месеца на любовта! - 81

  • 82 562
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 483
Чета чета за този реглан,най-вече от горе на долу и като че ли нищо не разбирам,явно трябва да пробвам  за да разбера. Thinking
Аз преди малко се върнах от пазар-изкупих всички цветове на Джинса в магазина Joy Joy ама идея си нямам за какво са ми точно Joy

# 676
  • Мнения: 12
Здравейте,

Liletka много е важно да има цветове;)

Аз да се похваля с една закачка - част от подготовката ми за деня на Св. Патрик, който е утре...отива ми на зеленото елече:)

# 677
  • Варна
  • Мнения: 3
Фрея Мун,сори за тъпия ми въпрос,ама какво е това на снимката..... Rolling Eyes


Чета чета за този реглан,най-вече от горе на долу и като че ли нищо не разбирам,явно трябва да пробвам  за да разбера. Thinking



точно.....като го пробваш,ще ти стане ясно....мега лесно е........... Hug може да пробваш с нещо с малко бримки-например пуловер за мобилния....

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 16:02 от kalinka-malinka_83

# 678
  • Мнения: 12
ех, калинке-малинке, а аз си мисля, че се разбира:)) това е шапчица...ето, мила...шапката на св. Патрик:)
http://sweetbaydaily.blogspot.com/2012/03/irish-luck.html

# 679
  • Мнения: 0
Ето така може би няма да иска парола http://kikomiko4.snimka.bg/?album;aid=661961;pid=26627851

# 680
  • Мнения: 2
Фрея, много идейна закачка! И много ти отива! Heart Eyes

kikomiko4, уникална бяла жилетка!  bouquet

От мен една прясно завършена дълга жилетка:


детайл:

Манекенката:



преждата:

# 681
  • Мнения: 5
 Сне*инка, #Crazyнямам думи ,страхотна е.

# 682
  • Мнения: 1 196
Сне*инка и аз така  Shocked Леле,колко труд е това!
Стои ти страхотно и е направено майсторски!Поздравления!   bouquet Със здраве да си го носиш!
Разкошно е  Heart Eyes

dadonibi ,разкошни цветове и моделчето също  Heart Eyes Много ми харесва!Със здраве да си го носиш Heart Eyes Това прежда Тото ли е?Прилича ми на цвят,с който съм плела.Имаш ли схемя на моделчето?  bouquet

# 683
  • Мнения: X
Снежинка - супер е, със здраве да се носи! Кога го изплете толкова ситно и толкова голямо, браво. Аз плета нещо подобно като идея, пълна противоположност по изпълнение - пак с качулка, но по-голяма и свободна, с дебели игли и дебела прежда, не вталено, а разкроено.... чак се разколебах, така ме впечатли    bouquet
kikomiko4 това бялото от албума ти нали е шапка? Моля те за схемата, много е сладко!

# 684
  • Мнения: 12
Мерси, Снежинка! Твоята жилетка е станала страхотна - прилича ми на дреха от фентъзи книга!


# 685
  • Варна
  • Мнения: 3
Фрея Мун,сега ми стана ясно.мн сладко ти стои!!! Hug

Снежинка,супер е жилетката!!!  bouquet

# 686
  • София
  • Мнения: 1 654
Снежинка, прекрасна е! Перфектно изпълнение, много стилен модел, разкош!   bouquet
Много интересна прежда - виждам, че е бамбук/вълна с малко акрил.
Страшно харесвам бамбук с вълна, ще я потърся по нашите магазини.
Отпусна ли се при пране и на какви куки я плете?

# 687
  • Мнения: 12
Снежинка, супер, перфектно - ах, мечта!

# 688
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Момичета,две дни ме нямаше бях в командировка и колко страници сте изписали само   Shocked
Всички сте страхотни,поздравления,няма да ви изброявам,че ще изпусна някой,само така със здраве да си носите нещата.
Сне*и,знаех си,че нещо те изпуснах аз теб  Thinking.Чудесна жилетка,фантастична Grinning

# 689
  • Мнения: 2 199
Снежинка страхотна жилетка!  bouquet
Плетките на Freja Moon, Ох на баба (добре дошла!), dadonibi и marlen също са много хубави!

Общи условия

Активация на акаунт