Обречени ли са връзките между жена без дете и мъж с дете?

  • 31 797
  • 333
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 569
Но иначе номерът с това "аз си искам детето, ама не мога", ще ти помага да забърсваш гаджета. сигурна стратегия е, защото и жените са/сме наивни патки.
  Peace Само че тези гаджета и на тях ще им е толкова акъла.  Tired
Как примерно някоя би се навила да роди от такъв дето си е зарязал детето? И каква е гаранцията че няма да зареже и нейните?

# 331
  • Мнения: 2 510
Темата не се е изместила.
Мъж с дете е много относително нещо. Обикновено се счита, че при жена с дете, детето е с нея.
Задай си въпроса, че например след 3 месеца решиш да се събереш с дадена жена и ...

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 364
Само че тези гаджета и на тях ще им е толкова акъла.  Tired
Как примерно някоя би се навила да роди от такъв дето си е зарязал детето? И каква е гаранцията че няма да зареже и нейните?

Ами той не си е зарязал детето - просто тя не живее при него, иначе в свободното време както виждам е с нея, финансово е ангажиран. Ако се събере с подходяща жена, би могъл да си вземе детето и да си го гледат заедно. Дори ако не се лъжа, може би точно на това дълбоко в себе си се надява 2pacRolling Eyes

# 333
  • Мнения: 2
Дам ,хора и случай всякакви .Не случайно и аз четох коментари от тази тема. Да си сверя часовника както се казва .И така...около 32-34 години съм ,не искам да конкретизирам .След връзка с жена ..6 години да кажем имам прекрасен син на 2.5 години но с майка му просто не се разбирахме .Прекалено различни сме и взехме решение да се разделим ,просто се разминаваме в абсолютно всичко .Доста го преживях ,или по-скоро момента преди раздялата понеже предвиждах ,че ще вземе детето и ще замине в друг град където живее майка и и няма да мога да го виждам. А докато не бяхме разделени след работа всеки ден бяхме с него по площадките ,на разходки , уикенда на плаж ,взимал съм го на работа ,абсолютно навсякъде .Всичко правехме двамата .Аз го хранех ,къпах и преспивах .Поболях се от тая мисъл .Ми да ама майка му е на квартира на 200 метра от там където живея ,записах го на ясла която също е много близо .Седмица е при мен и седмица при нея ,за сега се разбираме с бившата ,нямам лоши чувства към нея но не изпитвам нищо .Може би никога не е имало любов ,не знам .Срещнах любовта .Ама тая която винаги съм заклеймявал ,оная дето те държи над земята половин метър с неизчерпаема енергия ,от пръв поглед .Още на първата ни среща бях честен на 100% .Както е и до днес .Имахме си нашите изпитания .Беше на обучение в друг град ,пътувахме постоянно .Когато съм с малкия идваше тя. Когато бях без него пътувах аз .Обиколихме страшно много места из страната .Малки жестове си правим постоянно ,крием бележки така ,че другия да ги намери ,цветя ,разходки .Вече живеем заедно .Не сме на квартира ,работата ми е добра за града в който живеем ,уча за да се издигна ,надявам се скоро .Приемането на чуждо дете е процес .И двамата сме на ясно с това .Но сме заедно във всичко с човека до мен .Когато малкия е с нас се чуства добре .Вижда ,че се обичаме ,прегръщаме се всички заедно ,ядем винаги заедно ,разхождаме кучето ,четем приказки преди заспиване .Малкия е много добро дете / не само защото е моето го казвам / .Знам ,че няма да и е лесно на нея също тъй като тя няма дете и всичко предстои но когато се обичате всичко има смисъл тогава .Мечтаем за момиченце .Много любов и търпение трябва ,да мислиш с главата си ,за детето /децата си но не забравяйте и себе си .

Поздрави от един горд ,любящ баща и надявам се съпруг в скоро време .
19.04.2023

Общи условия

Активация на акаунт