диета на доц.Д.Байкова

  • 48 360
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз си мисля, че няма нещо особено индивидуално в диетите на различните диетолози. Предполагам, че си знаят някаква примерна схема и тук-там променят нещо. Аз бих отишла при диетолог не защото ще ми каже нещо ново, а защото ще се ангажирам с някакъв план за отслабване и ще се старая да го спазвам. Иначе просто не съм дисциплинирана.

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз си мисля, че няма нещо особено индивидуално в диетите на различните диетолози. Предполагам, че си знаят някаква примерна схема и тук-там променят нещо. Аз бих отишла при диетолог не защото ще ми каже нещо ново, а защото ще се ангажирам с някакъв план за отслабване и ще се старая да го спазвам. Иначе просто не съм дисциплинирана.

Изцяло подкрепям казаното. Аз лично също ходя на диетолог, защото само така имам мотивация да се придържам към определения ми режим на хранене. Като знам, че през 2 седмици имам контролни тегления... трябва да отчитам резултати.
Обаче действа Laughing

# 17
Здравейте,

Ходя при доц. Байкова от 6 месеца и свалих 18 кг. без допялнително да спортувам - нямам време. Просото спазвам режимите (не много педантично и ходя на работа). Много съм доволна. Предстоиат ми още 2 кг и следва задържане - 3 месеца. Дано да успея да ги задържа.

Успех на всички борещи се с излишните килограми

# 18
  • Мнения: 1 564
И аз си мисля, че няма нещо особено индивидуално в диетите на различните диетолози. Предполагам, че си знаят някаква примерна схема и тук-там променят нещо. Аз бих отишла при диетолог не защото ще ми каже нещо ново, а защото ще се ангажирам с някакъв план за отслабване и ще се старая да го спазвам. Иначе просто не съм дисциплинирана.
===================================================
 Peace

# 19
  • Мнения: 1 064
Момичета, в този форум са публикувани три поредни диетични режима на доц. Байкова и към тях има много-много разяснения от практикуващи ги. Вижте темата "Страхотна диета". Тя в последните дни позамря, но сигурно скоро ще има нови отзиви.

Ако позволите мое лично мнение: няма такова нещо "индивидуален режим". Това е измислено заради бизнеса. Иначе диетите ще започнат да се разменят и няма да има нови клиенти. Режимите са основани на десетина основни принципи за диетично хранене и вече е въпрос на интерпретация точно с какви продукти ще бъдат изградени. Индивидуалният подход се заключава в избора кои режими от всички да бъдат изполвани.

# 20
  • Мнения: 5 475
Момичета, в този форум са публикувани три поредни диетични режима на доц. Байкова и към тях има много-много разяснения от практикуващи ги. Вижте темата "Страхотна диета". Тя в последните дни позамря, но сигурно скоро ще има нови отзиви.

Ако позволите мое лично мнение: няма такова нещо "индивидуален режим". Това е измислено заради бизнеса. Иначе диетите ще започнат да се разменят и няма да има нови клиенти. Режимите са основани на десетина основни принципи за диетично хранене и вече е въпрос на интерпретация точно с какви продукти ще бъдат изградени. Индивидуалният подход се заключава в избора кои режими от всички да бъдат изполвани.

  Абсолютно вярно!  Peace

# 21
  • Мнения: 1 986
  Моя приятелка също е ходила при доц.Байкова и след като тя съобразила "индивидуалните й потребности",начина й на живот,любими храни и т.н.,й предписала същия режима като на deata;след 2 месеца друга колежка ходи-и на нея абсолютно същото.Друг е въпросът,че ако постоянстваш и спазваш стриктно предписанията,може и да отслабнеш.Обаче аз се чудя след като свърши т.нар. курс-2-3 или повече седмици,след това какво?!?

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
След това си ядеш нормално както и преди диетата , но нито качваш нито сваляш. Яла съм като разпрана и налседващия ден  smile3550 и пак си бях същите килограми

# 23
  • Мнения: 1 883
  Моя приятелка също е ходила при доц.Байкова и след като тя съобразила "индивидуалните й потребности",начина й на живот,любими храни и т.н.,й предписала същия режима като на deata;след 2 месеца друга колежка ходи-и на нея абсолютно същото.Друг е въпросът,че ако постоянстваш и спазваш стриктно предписанията,може и да отслабнеш.Обаче аз се чудя след като свърши т.нар. курс-2-3 или повече седмици,след това какво?!?
Каквито и диети да се спазват, ако след това пак започнеш да се храниш по-стария начин, пак се напълнява.Майката му е ограничаване на хляба, сладкото, газираното, спорт поне 3 пъти седмично, и чат пат разтоварващи дни.Това е моето мнение.Или разделно хранене.

# 24
  • Мнения: 13 512
Ами какво да ви кажа.....аз ходя при нея............
Никой не ви е дал диетата, защото тя е  индивидуална.Това, което ще помогне на мен може да не се отрази положително на другите.
Ето моята диета например е съобразена с начина ми на хранене- какво обичам и какво не-, с физическото ми състояние, а на първо място трябваше да посоча -и с това ,че кърмя.т.е ограничавам някои храни и наблягам на други.
Режима се сменя на 2 седмици- т.е. на всеки 2 седмици трябва да ходя при нея и тя коригира режима или дава напълно нов, в зависимост от постигнатите резултати.
И за да няма недоволни, че пак се говорят общи приказки/ а предполагам ,че и във вестника не е дала нищо конкретно,все пак така си изкарва хляба- една консултация е 30 лв. А и в сп."По-здрави" го имаше,но пак нищо конкретно......./, но в общи линии моя е режим е следния
яде се 5 пъти- като 2 по 2 дните са еднакви, а седмия е разтоварващ.Сутрин в 8 закусвам-чай + плод, зеленчук, или мляко или нещо млечно, в 10 пак така, в 12 обяд- пилешко със зеленчуци-аз лично си го готвя Wink, в 16 като в 10 и в 19 като в 12ч.Пия много кисело мляко и течности- това заради кърмата...........
Еми това е в кратце Wink

Деата: Това първата ти диета ли е? В това,което имаме  е третата и се чудех дали мога да започна от нея, защото 10 дни правих първата и накрая се провалих, та не ми се започваше пак с нея.

# 25
edin poznat ehodil pri neia i izobshto niama nikakav efekt


GLAD MU E MAJKATA ZA SAJALENIE.

# 26
# 27
  • Мнения: 857
Аз също съм ходила при нея и няма никаква индивидуална диета една и съща е яде се постоянно,което е почти невъзможно,поне за мен /ЯДЕ СЕ В 8H,8-30H,10H,12H,12-30H,16H,18H,18-30H/като в кръглите часове се пие чай и се яде плод.....Иначе е хубаво да се ходи,защото ти е като психолог и ти дава всяка седмица стимул да не се отказваш.../е на мен не ми даде де аз се отказах на първата седмица...

# 28
  • Мнения: 6 167
аз също съм ходила при байкова преди 4-5 години
дава ти едни листове с програмата на циклостил, и загражда това, което ти специално можеш да ядеш.

първата седмица отслабнах с 4.700 кг.
спомням си че имаше 1-2 дни само прясно мляко ( и солетки си похапвах)

незнам дали съм взела схемите в Италия ( май не), но в София ги имам.
всяка седмица сменяше режима.

# 29
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ами какво да ви кажа.....аз ходя при нея............
Никой не ви е дал диетата, защото тя е  индивидуална.Това, което ще помогне на мен може да не се отрази положително на другите.
Ето моята диета например е съобразена с начина ми на хранене- какво обичам и какво не-, с физическото ми състояние, а на първо място трябваше да посоча -и с това ,че кърмя.т.е ограничавам някои храни и наблягам на други.
Режима се сменя на 2 седмици- т.е. на всеки 2 седмици трябва да ходя при нея и тя коригира режима или дава напълно нов, в зависимост от постигнатите резултати.
И за да няма недоволни, че пак се говорят общи приказки/ а предполагам ,че и във вестника не е дала нищо конкретно,все пак така си изкарва хляба- една консултация е 30 лв. А и в сп."По-здрави" го имаше,но пак нищо конкретно......./, но в общи линии моя е режим е следния
яде се 5 пъти- като 2 по 2 дните са еднакви, а седмия е разтоварващ.Сутрин в 8 закусвам-чай + плод, зеленчук, или мляко или нещо млечно, в 10 пак така, в 12 обяд- пилешко със зеленчуци-аз лично си го готвя Wink, в 16 като в 10 и в 19 като в 12ч.Пия много кисело мляко и течности- това заради кърмата...........
Еми това е в кратце Wink

Деата: Това първата ти диета ли е? В това,което имаме  е третата и се чудех дали мога да започна от нея, защото 10 дни правих първата и накрая се провалих, та не ми се започваше пак с нея.
малееееееееее виж кога виждам въпроса ти Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Сменя ми режима на 2 седмици, но той е горе долу еднакъв.Незнам дали има значение ,с кой режим се започва/ по мое мнение няма Laughing/ Peace

Общи условия

Активация на акаунт