София - Осло и обратно със самолет

  • 2 379
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
аз мисля да прескочим до там, спомена ми за някакъв музей на викингите и техните "лодки", също до Швеция, фиордите, ако има време и до Дания, макар, че малко далеч идва, но и двете шофираме - ще го измислим  Hug

# 16
  • Мнения: 119
Приятно изкарване и да споделиш впечатления Simple Smile
Скандинавия отдавна е в списъка ми , но все изниква нещо друго...

Аз съм правила много подобни трансфери и не ме притесняват , но само когато пътувам сама.
Не обичам да поемам отговорност ако нещо се обърка.
Последно стисках зъби при 4-ри часово закъснение на полета за Лутън.
Изпуснахме си връзката в Лондон и Wizz ни излязоха златни Simple Smile
При около две-трети от полетите на Wizz имам закъснения от около 25-30 мин.
Хубавото обаче , е че твоите дати са в хубав сезон и сигурно всичко ще е ОК.
Бергамо е малко летище и трансферите са бързи особено ако сте само с ръчен багаж и чекирате онлайн.

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
много окуражително, благодаря много  Blush точно си говорихме с мъжа ми, че ако изпусна полета за Осло - може да остана в Милано, да ми хареса и да на се върна повече  hahaha Joy

разбира се в кръга ан шегата, защото в подписа имам едно снжирче - около, което ще гравитирам за доста време напред  bowuu

Скандинавията ми е необяснима мечта, тегли ме, копнея ... имам огромно желание да отида до Лапландия, разглеждах варианти, но ми се струва, че е по-удачно да е организирано - от гл.т. непознаване на особеностите на местно ниво - нетипично е и ще ми е трудно да изпипам детайлите  newsm78 т.е. и да ми излезе по-скъпо - купувам си сигурност  newsm78

мъжът ми категорично отказа - кракът му да стъпи там - той е по по-циганските дестинации - като Египет .... и изобщо да става за гмуркане  Joy hahaha (циганията ще я преживее)  Blush

Общи условия

Активация на акаунт