Отговори
# 660
  • Мнения: 181
Здравейте,момичета! Simple SmileНие цял ден си стоим у дома.Играем си,занимаваме се...А Алинка сутринта се събуди в 7 часа и повече не искаше да спи.Към 10 и 30 заспа за половин час и това й беше съня.Сега най-сетне заспа с триста зора.Не се ли изморява това дете....
Сложих я в Жабата днес Mr. GreenХареса й,пипаше играчките,въртеше се....Оставих я 10-тина минути и после я извадих.Не се усеща какво да прави,не скача,само се върти и играе с играчките,но определено й беше интересно и й хареса.Утре ще я сложа пак.
Пробвах да й дам и водичка от чашата с накрайника,пие си нормално.На Боян му дадох късно,но с нея реших да не чакам.
Те нашите шишета си остана неизползвани LaughingИзползвала съм голямото шише само 1 път,а малкото го използвах за вода,но тя Алинка почти не пие вода. LaughingСега какво да ги правя тия шишета... newsm78

Честита 5-та месечинка на Ники, Анита,Ивайло,Никол и Михаела!Честита 4-та месечинка на  Максим,Миа и Никол!

Наде,блазе ви за слънцето.Ние тук си имаме бяла покривка от сняг,студ и е мрачно.... Sad

Ел Божко,къде ходиш,бе жена...Айде минавай по-често да се разписваш! WinkАз кърмя и имам цикъл,да.Дойде ми още на 2-рия месец ShockedБях доста изненадана,тъй като кърмя и уж цикъла трябва да дойде по-късно,нооо....Явно съм от "късметлийките". Laughing

Марси,браво на Ая.Много добре си наддава детето,все така да е.Ама то си личи и по снимките,че е пораснала. WinkМного съжалявам,че плановете ти са се променили заради мъжа ти.Ще ти мине,вярно че много те ядосва,не заслужаваш,ама...Нали знаеш,че го прави заради вас!Не се ядосвай,наслаждавай се на папАЯта Laughing Hug

Смуси,да не би да се разболява Миа или да е хванала някой вирус и затова така да повръща? newsm78Дано все пак нищо да й няма.Пиши после как сте!

Деси,тук също е така Twisted EvilИ аз въобще не очаквах такова време.Бях се настроила пролетно вече,ама...Баба Марта ни изненада със сняг.Дано да е само за 1 ден и утре да е хубаво времето,чеее...Писна ми от тая зима. Twisted Evil
А този наш познат я заряза с 4 деца,да.Истинската причина е друга.....не само това,че не бил издържал на напрежението,но....Въпреки всичко,това което направи е ужасно,думи нямам....

Хариелка,много е хубава Елизааа...Видях я в албума за колажа.Колко е пораснала и какви големи,сини очички има.Бонбонка Heart Eyes
И Боян преди беше така,но сега(да чукна на дърво)не ми е боледувал от септември месец.Давам му Есберитокс за имунната система и много ни помага.Ти какво й даваш на Софи?Ако искаш пробвай с това,много майки го хвалят,аз от личен опит също казвам,че много помага и направо се родих,откакто го открих...То добре че беше Ендирка,де. Hug

Кисса,лошо с тия болести!Бързо да оздравявате! Praynig HugА Алинка я сложих в Жабата,да.Хареса й,утре пак LaughingА за нашия познат-така е...Аз вече спрях и да се очудвам след като виждам какво става...Май вече нищо не може да ме изненада....Не знам какво им става на тия мъже...Ако моя направи нещо подобно...Първо такъв скандал ще вдигна и второ ще го пребия Laughing

Зелда,много бързо си изтрила снимката...Сега цял ден ще ме чопли,че съм изпуснала hahaha Hug Hug Hug

анбибиан,браво на Яна за мерките и за това,че е понесла геройски ваксината! Simple Smile

Хубелена,може зъбки да я мъчат! PeaceДано скоро да се успокои,че и ти да си починеш малко. Wink

Аз утре трябва да ходя да купя колектор,че в петък ще ходим да занесем урина и да й боцнат пръстчето ConfusedДано да не плачка много и дано се оправя със събирането на урината,че нали с момиченцата по-трудно било.....

# 661
  • Мнения: 4
Зелда- видях я. тя младолика ще дойде точно като мойта Simple Smile

Съни- браво, че на Али и е харесала жабата. Дано да се забавлява в нея Simple Smile

Ия*- не мога да ти помогна, но се моля да не е нищо сериозно Praynig Hug

Аз да ви кажа каква съм шматка- сложих да пека ябълка и тиква за пюре( да пробвам дали става и дали ще му хареса на Ники) и познаите, забравих ги и по едно време като се сещам беж към кухнята,  влизам аз и немога да видя печката от пушека ужас, добре че не запалих къщата. Съвсем съм изтрещяла Simple Smile

# 662
  • Мнения: 3 650
radostina 87 аз всекидневно нещо забравям на котлона. Купила съм си кухненски таймер, обаче и него забравям да го включа  ooooh!
Един път като преварявах вода, толкова време я бях забравила, че на капака дръжката се беше стопил  Tired И всичките ми тенджери са с поражения  Tired
А един път като изкипя млякото, после такова търкане падна, че изтрих на новите котлони червените точки, които показват кой е бързонагряващия котлон  ooooh!

# 663
  • Мнения: 1 262
Добри мерки имат бебоците дето днес са били на консултация.  newsm10

Зелда, имам 2 демо записа на кавъри. Единия е по-добре, но на другия малко ми куца изпълнението.  Laughing Ще ти ги пратя на лични, че там се подвизавам с истинското си име и да не ме разконспирират.  Mr. Green

РАдостина, аз съм същата загори тенджера като теб. РЕдовно си забравям водата на котлона и ври по 2 часа и като случайно мина през кухнята (че не ми е обичайно място на пребиваване) гледам как половината вода е извряла.  ooooh!  Laughing Та мисля като почна да правя пюрета да ги правя вечерно време като си е тук мъжа ми, че да не стане някой фал.  Whistling

А Християн както се беше посрал, май пак се запече от другото пюре. Оф, като направих сметка се оказва, че мога да взимам всичко на всичко 3 пюрета - едното е на Хип, другото на Бебивита и едно на Милупа. Има и 2, които още не съм пробвала. Но до тук пробваните или му причиниха запек, или диария, или  не ги хареса. Няма угодия. Аз виждам като единствен вариант сама да му ги правя, но пък свекърите нещо не вярват в готваческите ми способности и са решили да издирват пюрета под дърво и камък. Ама защо ли си мисля, че накрая пак ще опрем до това да ги правя? Защо тия хора са толкова против моите пюрета, не знам. Все едно отрова ще му давам.  Joy Може би да са опитали някоя моя манджа?!?!  newsm78 Или мъжа ми ме е "похвалил" каква добра готвачка съм.  Joy

# 664
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Ей. този 29ти февруари ще го помня дълго време... Толкова много емоции за един ден не бяха ми се случвали скоро  Mr. Green
След сутришната консултация отидохме на фризьор с Ая и тя проспа постригването, но аз исках да ме наплетат , че нали косата ми пада и ходя само вързана, та поне да имам плитка да си личи , че съм минала през салона и като почна мацката с плетката и бебето като ревна... че я държах докато ме плетат, а на на Ая й беше много интересно в салона  Mr. Green Та там малко разпуснах, сега се връщам от фотосесията Simple Smile Страхотни снимки станаха, на 80% от тях Ая е с пръстите в устата ама това е положението- бебешки работа  Heart Eyes Фотографите бяха двама и доста се забавлявахме Simple Smile Даже единия пожела да използва някои снимки за портфолиото си .. че ме усмихна още .. абе какво да ви кажа поне спрях да го мисля тъжното  Wink ММ е голям късметлия, че така бързо и лесно ми минава.... като бях тийнейджър повече се инатях , а сега нещо се размекушавих. Абе както и да е  Mr. Green
Миша   202uu Напълно съм съгласна с поста ти . Но и ние сме в същото положение. След като завърших отидох на почивка за 1 седмица в Амстердам , но си намерих и работа и къщичка и останах близо 4 месеца. Прибрах се уж за малко и ей ме нА... още съм си тук.  На мен ми се ще да съм в чужбина точно заради манталитета на народа ни, иначе не съм сигурна, че ще съм по-щастлива там. Мечтая един ден да мога да стоя по 2-3 месеца в различни държави и да опознавам културата им , но това ще се случи чак като поотрасне/-ат детето(децата). Успех с холандския  Peace Аз за времето там научих само няколко думи, иначе Амстердам е приказен  Heart Eyes
Лусин, Киса Точно вашите приказки имах нужда да чуя (прочета)  Peace За всичко си има причина и няма да се правя на сърдита хлапачка...
Петкова Не знаех, че на 29ти се било позволено да се предлага брак на мъж  , но след като каза проверих и вярно е така в Шотландия  Peace Датата ми хареса, защото не се повтаря често Wink
Зелда не успях да намеря бабчето.. явно такъв ми бил късмета, но в главата ми имам доста колоритна представа за нея  Laughing
Съни пускай шишетата в продавалник  Peace Ако няма друго бебе, на което да ги дадеш, разбира се, Аз така бих постъпила  Peace
Ахилея и аз искам да те чуя... още преди месеци беше споменала, че си се пробвала преди с пеенето.. още от тогава ми събуди любопитството  Crazy

Днес спечелихме и кравичка от Милка  Mr. Green Но няма да спра да регистрирам кодове, че се боря за почивка  Mr. Green Mr. Green

# 665
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Зелда, представих си свекърва ти по боди във ваната и от 30 минути се хиля. То не знам за смях ли е или за плач.
Ахилея, май има нещо гнило с твоята счетоводителка. Не може от декември да не си получавала пари, а документите да са наред. Я още утре я поразпитай, а ако трябва направи справка в НОИ.

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 16:56 от Ceca

# 666
  • Мнения: 1 262
Maрсика, честита фотосесия - качвай снимки да гледаме.  Heart Eyes Честита прическа и успех довечера.  Wink Ей сега и на теб ще ти пратя изпълненията.

Цеца, за декември съм получила пари и за януари натам - не. И аз обаче късметлийка и майчинството ми почва от 01.01. заради което я чаках до 20.02. да внесе документите, че нали се внасяли до края на другия месец. Каза, че ги е занесла на 20.02. и уж всичко е наред ама като я знам каква е нередовна, сигурно пак нещо ще е забравила. Ако до понеделник не ми излезе на сайта на НОИ инфо за документите, в понеделник след обяд ще се вдигна до НОИ. Доколкото знам инфо по телефона не дават. И там вече ще видя каква е работата и дали ще подавам оплакване срещу скапаната счетоводителка.  #Cussing out

# 667
  • Варна
  • Мнения: 138
Минавам да се отчета  Wink: обрива затихва, вероятно от антихистаминовите капки, но акото продължава да е даста редичко Cry. Уж вчера беше по-нормално.
Момичета, благодаря ви за подкрепата!   bouquet
Звездичке, може би се повтарям, но си много полезна! Благодаря ти!
Миша, Хариелка, и на вас много  Hug.
Петкова, нали нещата при вас се бяха пооправили. Ей, голяма мъка с тези алергии!
Ахиела, и аз съм ти фен! Имам си един изграден  твой образ в главата си! А за записите и на мен ми е страшно любопитно. Пусни ги, ако не ти пречи във фейса!
Зелда, ей, с тази женичка никак не ти е скучно! Не зная, но ми изглежда като героиня от психарски филм.
Марси, моето мнение е че трябва да направиш каквото си намислила - почувствала си го, обмислила си го и си решила. Нелепото стечение на обстоятелствата не бива да те отказва. Не мисля ,че мъжа ти е безотговорен и само ако предполагаше за намеренята ти щеше да направи и невъзможното да е при вас. Още повече смятам, че ще бъдете страхотни младОженци. Мисля, че той безкрайно ще се зарадва и ти ще бъдеш щастлива, че не си се отказала.

# 668
  • Мнения: 629
Здравейте пак  Grinning
el_bozhko, със Зори цъфнах на 6-тия месец, а я кърмих до година и половина. За сега с дребния още съм на промоция.  Mr. Green
Ехххх Марси  Hug Браво че си се развеселила.
Петкова, при нас няма проблем с маслините и лютеницата, но последната я хапвам само веднъж в седмицата.
Смуси, дано това с покашлянето да е било за малко. Дано пюретоп росто да не го е харесала.  Hug
Пенка Узунова, добре дошла!
Зелда, страшна си. Като гледам как я описваш що пък да не се позабавляваш на техен гръб като ги гледаш как се суетят около опазване на наследството.  Mr. Green Оххх, това с диетата е много досадно. Дано наистина да се оправят малчуганите.
Хариела, успех с масълцето. Аз тествах и по малко не му пречи, или поне не дава видими сигнали.  Rolling Eyes Много рядко си позволявам по някой сандвич с овчи кашкавал или 2-3 колелца салам. Като гледам при нас основното ще да е яйца, риба, кравешки, сусам и може би моркови. За друго не съм забелязала да реагира остро, но аз и не съм тествала много неща де. Ноооо, опитах с малко леща, боб и грах....и няма колики Grinning Така че по веднъж в седмицата нещо от тези трите ще ми дойде добре.  Grinning
kisssa, наистина е много хубаво на тържествата. И като започнат на 8-ми март всички с едни стихчета "мама това, мама онова" еййй много е хубаво. За обръщането не сте единствени. И нашия само пуфти и мрънка като е по корем. И изобщо и не прави опити да се обръща. Може би само четвърт оборот и толкоз. Вярно е, че сме малко по-малки...амама....ще се обърнат, няма къде да ходят.
Ехааа, Ахилеа, ти можеш да пееш хубаво. Ами защо пък да не опиташ. Виж аз ако си отворя устата се чупят прозорци и огледала на момента.  Mr. Green Много ми е тъпо. Бях измислила специална песничка за Зори и тя много се кефи да й я пея понякога, ама мен срам ме хваща като се слушам. Добре, че нея не я вълнува дали е фалшиво.  Mr. Green
anbibian, браво на вас, добре сте порастнали.  Grinning
Ради, честити ви 5 месеца! Честити месечинки и на всички останали малки сладуранчета!
Ия, дано наистина да няма нищо сериозно. Трета градска при нас се води национална кардиологична болница. Но не знам дали имат и детска част, би трябвало.  newsm78
Калиопа, браво и на вас за наддаването. Ама тая вашата педиатърка май не е отваряла учебник, статия или публикация откакто се е дипломирала.
Фифи, не съм знаела.  Като гледам доста любителки на народноти танци се събрахме.  Grinning
Хубеленче, ние сме ходили и мислим да ходим в хотел Бохема. Има студен басейн за плуване, който е долепен да детски топъл басейн, и отделно имат и един горещ баш като за зимата.  Grinning В засебено дворче е, с много тревичка, абе перфектно е за семейство. И имат може би 10-тина стаи, а ние сме напълнили вече 7 от тях. На Зори много й харесва и като чу, че пак ще ходим очите й направо светнаха. Нооо, сега ще я тормозя да слуша, че иначе няма да я вземем (само за пред нея де, не бих я оставила). Много съм гадна  Mr. Green
Съни, и Зори на 5 месеца се оправяше с чашата добре. Ама те момичетата сякаш са по-в час от мъжете.  Mr. Green Охххх като се сетя със Зори каква мъка беше това с урината. Лепяхме контейнерчето за нея, тя естествено не искаше да пикае в този момент, то се отлепяше, абе пълен цирк и лудница.  Confused Дано при вас да мине по-добре. Накрая май ставеше по-лесно като я кърмех.
Като гледам има и други загоритенджери като мен.  Mr. Green
За НОИ, ако работодателят е коректен всичко друго е наред. На мен са ми занесли документите в началото на февруари, после на 21-ви нещо е правено пак и вчера ми платиха майчинството за няколкото дни от януари, а днес видях че утре вече ще имам превод и за февруари. До колкото знам майчинството се изплаща да 5-то число на следващия месец и трябва всички с изрядни документи да си го получат утре.

# 669
  • Мнения: 4
Зелда, Съни,Zvezdichkova- Благодаря за честитките за Ники! Hug

anbibian, A_H_I_L_E_A- поне не съм единствената забравана Laughing ама то едно ли ми е на главата във форума ли да пиша, във facebook ли вече незнам, а и пюре да правя...... мани мани малкия дявол

marsssika- честита прическа и успех довечера Simple Smile дано всичко да мине по план

A_H_I_L_E_A- при мен положението с НОИ е горе долу същото, последния ми болничен изтича на 3.01, всичко за Декамври ми е изплатено, но от тогава пари няма, днес трябва да са занесени документите. И аз съм решила да чакам до другата седмица и ако няма нищо ще се погрижа лично

nnnnn- дано скоро всичко да е наред Hug Praynig

# 670
  • Мнения: 500
Влизам само да кажа на Ия по-късно ще пиша по-подробно. Ние ходихме при д-р Демирев от МЦ Детско здраве като цяло беше подробен и не мога да кажа нещо лошо, но и аз ти предлагам да отидете в Трета градска болница, тя е национален кардиологичен център. Имат отделен детски кабинет. Но това, което трябва да знаеш е, че ти трябва освен направление с код 3 и с код 3А, тъй като 3 е само за преглед със слушалка, а 3А е за преглед с ехограф. Другото, което е, ако искаш обади се и питай за доц. Велковски, той е най-добрият детски кардиолог, но беше в дълъг болничен и не знам дали се е върнал на работа. При мен часове се записват за месеци наред  по каса, платено също доста се чака, но не чак толкова. При нас той отсъстваше и записах при доц. Павлова, много съм доволна, страхотен специалист, а и бързо ми дадоха час за нея. Просто не рискувай да отидеш при случаен в детския кабинет, защото аз така направих като си мислех, че все пак в такава специализирана болница всички са добри и един доктор като ме уплаши, че може да има вродена сърдечна малоформация,  а нямах направление 3А и я преслуша само със слушалка и каза, че се чува шум, но може да не е физиологичен и да се израсте. После като отидохме при Павлова тя каза, че шум въобще няма, което се потвърди и от неонатоложката ни. Иначе платено 60 лева е прегледът и 60 лева е ехокардиографията. Ако имаш само направление с код 3 на касата може да поискаш да си платиш само ехографа, т.е 60 лева. Ако имаш въпроси, насреща съм Hug Дано всичко е наред Praynig

# 671
  • Мнения: 61
Здравейте и от мен!
Най-после да седна да пи6а.
Хариела- това за свекъра т ие безумно, ти пак си добра, аз ако бях на твое място хи4 няма6е да се съглася да ходя да обядвам у тях, категори4но 6тях да откажа. У нас съм казала, 4е на никого не отказвам да види детето, но да дойде в нейната стая, няма да я разнасям из цялата къ6та, 4е е студено по коридорите, а тя е малка. Та ние имаме подобен проблем като ва6ия с името на Кали, ама утре 6те пи6а по-подробно, 4е постът ми ще стане километри4ен.
Искам да питам маите дето дават по дв път ина ден пюре-по колко пюре изяждат мал4овците ви и променило ли се е акането им? Нормално л ие при въвеждането на твърда храна, каквато са пюретата за тях да се намалят изхожданията и ак ода с колко? Кали от понеделник яде по два пъти на ден пюре, 4е въведох морков и и се събират по две малки буркан4ета на хип от по 125 милилитра на ден-250 общо пюре на ден, но пък си е намалила млякото доста, около 44-450 милилитра.
За загоритенджерата- и аз съм в отбора JoyТака съм загаряла филии, 4е не можех да видя стените на кухнята като влязох, то няма6е и да вляза де, добре 4е дойде на мъжа ми брат му да каже, 4е в парнот осе запалило не6то и като дойде на на6ия етаж -и при нас съ6тата работа.А друг куриозен слу4ай- да се 4уди 4овек да се смее ли да пла4е ли с нас- толкова сме отвеяни, една ве4ер сложих да правя гюве4ета и сме ги забравили, легнахме си, правихме секс Grinning и на другата сутрин се 4удя защо някой влизал в кухнята и отворил варата на терасата, а тя секърва ми вика, 4е сме 6тели да се запалим и ни е спасила от пожар. Е как да и кажа, за6то сме ги забравили Embarassed Embarassed Embarassed, казах и само , 4е трябва да я 4ерпя WinkПреди няколко дни сложх една тенджерка с преварена вода в камерата да изстива и я забравих там и мъжът ми като пита, къде е аз се плеснах по 4елото и като отварям камерата-тя замръзнала Joy
И аз 4акам пари от НОИ, а дано утре да има Praynig
Лека ве4ер!

# 672
  • Мнения: 181
Момичета,минавам само да ви се похваля Laughing
Ходих с една приятелка да играем федербал в един салон LaughingМного яко беше,разпуснахме,поиграхме,побъбрихме...ММ гледа децата.Много приятно ми беше,сега се чувствам супер.Искам утре паааааак LaughingАма нямааа...

# 673
  • Мнения: 1 262
Тони, аз давам на моя по половин бурканче зеленчуково пюре на обяд и половин плодово след обяд. Все още не съм въвела всички зеленчуци, но до края на седмицата мисля, че вече ще съм ги въвела, че дори и по-рано. Стига да имам късмет, от другата седмица мисля да почна по едно голямо пюре да му давам на обяд. Откакто давам пюрета малкия започна да се изаква по-редовно. Акото му мирише по-гадно от зеленчуците, но от плодовете не мирише толкова гадно.
Моркова запича та може и от това да намалят изхожданията.  Rolling Eyes

Съни, браво за разпускането. И аз искам ама няма.  Laughing

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 1 014
Здравейте,момичета  Hug
Минавам да се похваля,че и аз днес се разкрасих, много съм доволна  Sunglasses
Честита месечинка на Ники   bouquet Честито и на всичко останали бебоци   bouquet
Ради, и аз редовно забравям нещо на котлнона  Blush
Зелада,твоето свеки кърти направо  Mr. Green Тая женица не е в ред  #Crazy
Ахилеа,стахотно пееш,мацка  bowuu
Съни,браво,че си разпуснала  Hug
Киса,бързо да се оправяте  Hug
Калиопа,ма верно ли такати каза  #Crazy Аз не съм я питала как да го правя,ама не че ще я послушам де    Mr. Green Само кимам утвърдително,пък си правя каквото си реша  Mr. Green Дано тези дни се оправи времето и да си направим разходчицата  Grinning
Терика, вие при кой сте? Ние с Калиопа сме при Колева  Peace
Ел Божко,навестявай ни по-често  Hug Иначе на мен ми дойде веднага след лохиите  Tired
Аз днес ходих до Нои,ама не за майчинство,а по друг повод и разбира се упяха да ми вдигнат кръвното  #2gunfire Ей,това българските институции са направо...  #Cussing out
Уж,казаха,че утре времето ше се оправя,дано  Praynig
Хубава вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт