Пазаруване от Asos - 39

  • 54 492
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 4
момичета,искам да попитам как вървят размерите на Ringspun?нямам наблюдения а съм харесала едно намалено палто.Нормалният размер ли да взема или един отгоре?благодаря предварително  bouquet

# 707
  • Мнения: 119
Здравейте, не ми е много въпроса по темата, но знам, че тук му е мястото Wink Интересуват ме размерите на дънки Келвин Клайн и Мис Сиксти, уголемени, умалени, стандартни? По принцип нося 26, но имам и 25 и 27, според марката. Гледам, че първите започват от 26, а вторите от 23 и съм в голяма чуденка, защото не съм имала на тези марки. Ако пък има някой около тези номера да каже и размери, ще съм безкрайно благодарна!

# 708
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Келвин Клайн си отговарят, Мис Сиксти са уголемени, според мен. Peace

# 709
  • Мнения: 658
Здравейте, не ми е много въпроса по темата, но знам, че тук му е мястото Wink Интересуват ме размерите на дънки Келвин Клайн и Мис Сиксти, уголемени, умалени, стандартни? По принцип нося 26, но имам и 25 и 27, според марката. Гледам, че първите започват от 26, а вторите от 23 и съм в голяма чуденка, защото не съм имала на тези марки. Ако пък има някой около тези номера да каже и размери, ще съм безкрайно благодарна!
Мис сиксти са уголемени Peace, къде ги гледаш трябват ми летни дънки Grinning

# 710
  • Мнения: 119
Благодаря момичета! А с колко са уголемени Мис Сиксти? Номер надолу добре ли ще е, или два? Netty, в английския амазон. Има и код за - 20 %, който действа и на намалени стоки.

# 711
  • Мнения: 17
Ulla, би ли споделила кода   bouquet

# 712
  • Мнения: 119
Кода е персонален и важи 1 месец от датата на изпращането му. За обувки и дрехи с продавач Амазон. От този линк - http://www.amazon.co.uk/b/ref=amb_link_163289447_1?ie=UTF8&n … f_rd_i=B00318CXFS натискаш sign-up, за да ти го изпратят.

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 4 471

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сега пак не ме пуска, не съм имала права, но това се оправя само с времето  Peace Аз хич не влизам в асос напоследък, но да си ги имам  Laughing

# 714
  • Мнения: 14 506
някой да е купувал обувки на river island? отзиви?

# 715
  • Мнения: 685
Купихме едни затворени обувки повечето тук, които бяха по 5 п (по-скоро ги купихме заради цената  Mr. Green ), все пак си ги нося моите, отговарят си на номера клонящи към леко умалени...ако си м/у два номера, вземи по-големия.

Ани, в тоя форум ме пусна само след като се регистрирах, после дадох там някакво запомняне на паролата още в началото иначе и мен не ме е пускало, тогава, когато вие давахте линкове, т.е. без регистрация.

Юли и аз се възползвах, нямам идея дали ще го ползвам кодчето, но да не изпусна  ooooh!

# 716
  • Мнения: 14 506
мен качеството ме интересува, не размерите Peace

# 717
  • Мнения: 685
 Laughing Като за 5п  са идеални.
Horvat, изводи само от тези обувки мога да направя, така че не мисля, че е меродавно.
Може би, който е купувал повече и различни...но съм останала с впечатление, че не са нещо велико (среден клас).

# 718
  • Мнения: 49
Обувките на River Island не са от най-качествените. Vul4ica се беше оплакала от 1 чифт, които си взе по намаленията за 25 п. мисля, че на 1-2 обуване им се разклатил тока и имаше още забележки по тях.

# 719
  • Мнения: 1 772
Честит празник днес на всички именници тайни тук. Живи и здрави бъдете! Щастливи и усмихнати! Обичани и обичащи и нека името ви носи само Благи вести! Иииии пални картииии естествено!

Общи условия

Активация на акаунт