Пазаруване от Asos - 39

  • 54 477
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9
и отзиви за тези очила, знам че има много любителки на карен милън
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2056836 - много ми харесват, но лицето ми е доста тясно  Blush
хубав неделен ден  Heart Eyes

Имам ги и си ги нося с кеф. Моето лице не е тясно, та не знам дали биха ти стояли добре, но иначе са ОК за тези пари  Peace

red shoe

благодаря ти, май ще се откажа, че са си доста голями, но са много готини  newsm10

# 736
  • Мнения: 4 202

red shoe[/b]
благодаря ти, май ще се откажа, че са си доста голями, но са много готини  newsm10

Ако искаш мога да ти измеря ширината.
За мен не са супер големи, но аз обожавам огрооомни очила и тези ми се виждат по-скоро нормални  Laughing

# 737
  • Мнения: 9

red shoe[/b]
благодаря ти, май ще се откажа, че са си доста голями, но са много готини  newsm10

Ако искаш мога да ти измеря ширината.
За мен не са супер големи, но аз обожавам огрооомни очила и тези ми се виждат по-скоро нормални  Laughing
и аз съм по големите очила, много ще ти благодаря ако ги измерисш, мерси... и какъв филтър имат, че са го пропуснали в описанието...

# 738
  • Мнения: 4 202
и аз съм по големите очила, много ще ти благодаря ако ги измерисш, мерси... и какъв филтър имат, че са го пропуснали в описанието...

От край до край по права линия са 14 см. Ако се следва линията на очилата са 15 см.
Дано да ме разбра  Embarassed

Не знам какъв е филтърът, но не са много тъмни и за най-силното слъне не са подходящи. По-скоро за пролет и есен  Peace

# 739
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хайде в НОВАТА ТЕМА, момичета, дано от Асос ни изненадат приятно с кодчета и понижени цени, за да има какво да си споделяме в нея. Hug

# 740
  • Мнения: 9
и аз съм по големите очила, много ще ти благодаря ако ги измерисш, мерси... и какъв филтър имат, че са го пропуснали в описанието...

От край до край по права линия са 14 см. Ако се следва линията на очилата са 15 см.
Дано да ме разбра  Embarassed

Не знам какъв е филтърът, но не са много тъмни и за най-силното слъне не са подходящи. По-скоро за пролет и есен  Peace

благодаря ти, ще са ми добре, но за съжеление трябваше спешно да изляза и сега виждам, че вече ги няма  #2gunfire

# 741
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile)
Отдавна не съм поглеждала сайта , но сега пак харесах една рокличка доста намалена Simple Smile Искам да попитам знаете ли има ли някакъв код в момента за отстъпка Simple Smile
Мерси предварително

# 742
  • Мнения: 685
Здравейте Simple Smile)
Отдавна не съм поглеждала сайта , но сега пак харесах една рокличка доста намалена Simple Smile Искам да попитам знаете ли има ли някакъв код в момента за отстъпка Simple Smile
Мерси предварително
Велито, код няма, поне за намалени няма нищо, обаче отдавна има нова тема Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=649400.new#new

Общи условия

Активация на акаунт