Пазаруване от Asos - 39

  • 54 481
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9
Здравейте,

след 3 месечно отсъствие, с големи усилия ви открих Hug
честит имен ден на празнуващите

имам нужда от съвет
някой си беше купил тази прекрасна рокля
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1868276 в която направо се влюбих, искам да попитам понеже пише зимна, дебела ли е, или е зимна само заради цветовете
и отзиви за тези очила, знам че има много любителки на карен милън
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2056836 - много ми харесват, но лицето ми е доста тясно  Blush
хубав неделен ден  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 12:27 от dessertbird

# 721
  • Мнения: 6
Обувките на River Island не са от най-качествените. Vul4ica се беше оплакала от 1 чифт, които си взе по намаленията за 25 п. мисля, че на 1-2 обуване им се разклатил тока и имаше още забележки по тях.
за 20  Peace но и 5 не бих дала  Crazy Имам на Ривър сандали които купих от АСОС, това е страхотна обувка, здрава удобна от качествена кожа и за това се подлъгах да взема онези, но от самия сайт на Ривър, така че има и качествени  Peace
не мога да не се фукна тук какво забих от И бей вчера  Crazy
http://www.ebay.co.uk/itm/290685570098?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 648#ht_500wt_1413
http://www.ebay.co.uk/itm/150780133802?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 648#ht_500wt_1413
http://www.ebay.co.uk/itm/260982137594?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 648#ht_500wt_1413  нещо напоследък съм се отворила на коприна,  та за това не съм влизала отдавна, че нямам скорошни  покупки от АСОС  Grinning , но ви чета  Hug

# 722
  • Мнения: 14 499
не разбрах как сандалите на ривър от сайта на асос са различни по качество от тези в сайта им? тези които съм харесала са 60 паунда и искам да съм сигурна, че все пак си заслужават донякъде парите Peace

# 723
  • Мнения: 6
не разбрах как сандалите на ривър от сайта на асос са различни по качество от тези в сайта им? тези които съм харесала са 60 паунда и искам да съм сигурна, че все пак си заслужават донякъде парите Peace
няма сигурност в тази работа  hahaha рисковете на виртуалния шопинг

# 724
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Минавам само ей така Flutter

Доживяхме до нова тема тия дни Joy, 40 дни тъпчахме в тази, крайно време е за малко адреналин в Асос Crossing Arms

# 725
  • Мнения: 33
Здравейте. Току що-видях, че има намаление на бански. Не мога обаче да се ориентирам в размера. Моля за съвет - нося сутиен с размер 75 Б, какъв размер бански да търся?

# 726
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Здравейте. Току що-видях, че има намаление на бански. Не мога обаче да се ориентирам в размера. Моля за съвет - нося сутиен с размер 75 Б, какъв размер бански да търся?

34 B  Peace

# 727
  • Мнения: 0
Добро утро, мами  Grinning
Ето ви един код от мен за 20% отстъпка

КАК ДА ГО ИЗПОЛЗВАТЕ
1. Влезте през ТОЗИ ЛИНК;
2. напълнете кошницата и
3. въведете FRICHIC20 в полето Promo code.
- бонус: безплатна доставка, важи до 25.03 за всички стоки на редовна цена, адрес за доставка в България, минимум на поръчката 1£ и максимум 500£ и еднократно за акаунт

поздрави,
frichic.com   bouquet
Последни часове, за да се възползвате от този код  Wink

не разбрах как сандалите на ривър от сайта на асос са различни по качество от тези в сайта им? тези които съм харесала са 60 паунда и искам да съм сигурна, че все пак си заслужават донякъде парите Peace

Първата и последна ми поръчка от River Island бяха боти за 65 паунда, на 3тото обуване токът се пречупи в средата... имам още 1-2 познати, които претърпяха същия проблем с тези боти... върнаха ни парите, но си е голяма занимавка... с 2 думи, изгубиха ми доверието  Thinking

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 4 438
Не бих длаа 60 паунда за обувка на River Island - средно качество към ниско.
Вълче, с твоята височина и тези дълги рокли, направо двуметрова  Peace
Ани, регистрирана съм при руснаците, влизам си с акаунта, живея в Москва, но не ме пуска веднага в Копеечената, трябва да мине време.

# 729
  • Мнения: 6
Мацки, домъчня ми за вас  smile3548 smile3506 Нашата темичка нещо позамря и се пренесе у Фейса май  hahaha Ама то и АСОС напоследък нещо позамря  Thinking а и много се разглезихме с тоя И бей и....тука голяма скука, а и времето се стоплии   Nature Sunny

# 730
  • Мнения: 1 765
Мдам, и аз одеве си мислих - кО става? Асос да не залязва Tired
Какво си правите вие във Фейса? Споделите за тези,които нямат,а ни е мъчно за вас  Heart Eyes
Искате ли да направим среща? newsm78

# 731
  • Мнения: 3 739
мен качеството ме интересува, не размерите Peace
Аз също имам ботите и сандалите на Вълчица. Ботите ми още не са се разпаднали,сигурно заради това, че съм ги обувала няколко пъти само. Иначе са мн. сладурски. Сандалите ми се струва, че няма какво да им стане,ама знае ли човек!
 Защо не разгледаш Javari,там има голям избор и намаление в немския?

Мацки,някой получи ли банския на Айви , да каже за размреа, че тя така и не се включи? На моя като дойде,май ще му купувам обратен билет!

# 732
  • Мнения: 4 202
и отзиви за тези очила, знам че има много любителки на карен милън
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2056836 - много ми харесват, но лицето ми е доста тясно  Blush
хубав неделен ден  Heart Eyes

Имам ги и си ги нося с кеф. Моето лице не е тясно, та не знам дали биха ти стояли добре, но иначе са ОК за тези пари  Peace

# 733
  • Мнения: 64
Мацки с повече опит, какви пари ги гонят асовците пак? Това е във връзка с неполучена поръчка.

After checking your order and confirming that you’ve not received it, I have processed a replacement for you which should be with you by 29/03/2012. It will be sent to the original delivery address (we're not able to replace it to any other address).

You’ll shortly receive a despatch confirmation email.

...

Depending on your card issuer, the money can take up to 10 working days to reflect in your account.

I hope this helps, but please get back in touch if you have any further questions.

 Rolling Eyes
Получих мейл за изпратена поръчка, даже е с проследяване, ама това  the money can take up to 10 working days to reflect in your account. ме озадачи. Ако ми пращат поръчката и ми връщат парите, пък най-добре! Simple Smile)) Само да не ги задърпат, че не давам  Twisted Evil

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 13:24 от poulini

# 734
  • Мнения: 65
Нещо такова разбирам и аз. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт