КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ -ТЕМА 14

  • 36 570
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
Хайде и аз тук. Само  EFP preggo

# 16
# 17
  • Мнения: 4 737
kade ste izbqgali ...brrr golqm stud be brrr karam na zamrazvane 4uvstvam se kato robot tu edin 4ark se opravi tu dr izleze za remont. Gugi kak si???

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Десдемонка,ние с тебе като изпаднали от фронта войници Mr. GreenДа не би да имаш температура,че такъв студ те гони?
Аз изсърбах и един аулин и дремя,чак в 13.30 ме викат на рентген, а аз в 14.30 трябва да слагам утрогестан, а не знам колко ще се забавя и сега това са ми терзанията Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 866
Гуги,няма проблем,ако закъснееш с Утрогестана  Peace

# 20
  • Мнения: 483
Дездемонка ЧХГ расте добре! Стискам палци и на краката! Laughing Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig
Дано скоро се оправиш и да бременееш в къщи на спокойствие. preggo
Жалко че при нас няма влак  Sad да взема и аз да го изпусна, може и мен да ме спаходи чудо. Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 6 232
 Whistling Хайде и аз,наблюдател
Криска   Hug
Дано и тук има поне едно чуденце,като на Десдемонка и,да стартираме с положителния на Гуги  Praynig

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз да си призная два пикливи направих и са напълно отрицателни, а и гръмнат симптом нямам,друг път като има имплантация поне с кървене се сдобивам,сега и това го няма,така че много ме съмнява да ви изненадам приятно Confused

# 23
  • Мнения: 1 630
момичета, имам ввъпрос относно ЧХГ- на 10 ти ден след трансфера ми ЧХГто беше 103, след 2 дена беше 266, след още 4 дена се качи на 1854. До тук удвояването ставаше на всеки 35 часа. 8 дена след последния тест бях сметнала, че ако продължава така би трябвало да излезе около 80 000, а то излезе 22 000.  Сметнах, че нивата са започнали да се удвояват на 54 часа. Т.е. малко по бавно. Знам, че хормонът расте до 12 седмица, а аз съм в 7ма. Нормална ли е тази промяна? Иначе влизам в границите, нормални за тази седмица. Благодаря предварително.  Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 4 737
gugi ranoe ne se vkarvaj vav filmite 4e edin maniak e dotata4en mislq imam i temperatura za kapak na vsi4ko ej nqma kraj

# 25
  • Мнения: 1 625
Delight31 мисля че бях чела някъде колкото по голяма става стойноста на ЧХГ, толкова по-малко се удвоява, така че не си мисли лоши неща.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 079
Десдемонка,ти имаш ли препоръки от Д-р Конова?Ще се съобразите ли с тях?Вливания,туй-онуй?

# 27
  • Мнения: 4 737
mi te se vlivat tolkova mn ne6ta ve4e 4e im zagubih kraqkoe za kakvo e
za 4hg nali ot nqkakav moment zapo4va6e po dr na4in da raste taka 4e spoko koj pita6e Peace

# 28
  • Мнения: 1 649
Ето ме и мен.Така съм по спокойна за Дес и Гуги.Една щастлива мама е пуснала темата 14.То предната беше някакъв ужас,в които бях вкарана и аз.Веднага сте се разписали стари муцункииии.На късмет да ви е Peace.

Дес,ЧХГ-то се е удвоило,браво.Сега остава да се разминеш и с разболяването.Вземи парацетамол или си прави компреси със оцет(ако можеш,де).А кървенето спря ли?Какви лекарства взимаш? Силна ще е душичката,колко пъти е падала на ледената пързалка,и още си е при мама на топло.
Аз до София все с кола или автобус пътувам.Другия път да обиколя гарата ли??? Макар,че при мен няма как да стане с клампираните ми тръби,ама то знае ли се Thinking.

Гуги,почакай с пикливия.И аз така се бях наредила,ама след два дни резултата беше друг,и на пикливия и на кръвния.Дано няма счупено Praynig.А утрогестана може да го приемеш през устата,но не пречи и да го закъснееш.

# 29
  • Мнения: 1 649
Дес,със сигурност имаш папаверин и магнезии.Изкопчи друго какво ти слагат.

Общи условия

Активация на акаунт