Фите, фите 'де така? -Бързам простотии да рИдя! - 18

  • 31 980
  • 694
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 7 158
За мен е чест да чуя тез думи от вас  bowuu


За минута викаш Thinking ама ти си умопомрачително бърза  newsm65 newsm65
.точно за минута бях горе на масата Mr. Green.

# 481
  • Мнения: 11 876
За минута викаш Thinking ама ти си умопомрачително бърза  newsm65 newsm65
.точно за минута бях горе на масата Mr. Green.


Всъщност като се замисля  Thinking най-вероятно е била секунда Joy Joy Joy

Зуза като малка  Shocked hahaha hahaha rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

И ние дъртите ся пеша да ходим  newsm78 hahaha

Последна редакция: ср, 22 фев 2012, 15:25 от mibobo

# 482
  • Мнения: 7 118
Заклевам се, че ще изтуця някой между рогите днес, вбесяват ме!   smile3515

Пък човек нИ можИ и да сЪ изходи вечИ, то вълци, то шефове...егати популацията на гадини в таз наш'та горЪ Crossing Arms

Последна редакция: ср, 22 фев 2012, 15:45 от zuzi_79

# 483
  • Мнения: 11 876
Зизу ти ко го гушна тоз Пинко и съ умълча  newsm78 hahaha hahaha

# 484
  • София
  • Мнения: 7 158
Фейтата свършила работа и съ прибират с мъжо hahaha hahaha hahaha hahaha

hahaha hahaha hahaha rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Бобо, ето тия над 26 къде тряяя да съ возят  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




Тия под 26 що така ги блъскат, само 1 врата ли има тоз трен  Thinking

rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 485
  • София
  • Мнения: 7 158

Все същата си е, туй кустумче за някакво представление ли са ти го ушили  Joy Joy Joy Joy Joy

# 486
  • Мнения: 7 118
Заклевам се, че ще изтуця някой между рогите днес, вбесяват ме!   smile3515

Пък човек нИ можИ и да сЪ изходи вечИ, то вълци, то шефове...егати популацията на гадини в таз наш'та горЪ Crossing Arms



Ей, мъ, да са повторя, че докат са наканя да постна, вие сте изписали страницата...идосана съм...мнго мъ нервират тука Crossing Arms

# 487
  • Мнения: 11 876
Зу повтори се кУ штИ олекне  Joy Joy Joy, голЕма популация голЕмо нещо ooooh!  и всичкото в една посока  hahaha hahaha
Аз само ей тъй шТи направя spoko и чезвам, че и моята стая па се напълни  и аз се правя, че разучавам програмата smile3506 smile3506 smile3506

# 488
  • София
  • Мнения: 7 158
Зузо онъз асана на булеварда и за теб се отнася, излез малко да релаксираш  Joy Joy Joy
Може и в гуръта на туалет да отидеш, то там оцеляването ти също е под въпрос, гледайки табелата  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
 С две думи поне шъ съ отървеш от шефовете....

# 489
  • Мнения: 7 118
Зузо онъз асана на булеварда и за теб се отнася, излез малко да релаксираш  Joy Joy Joy
Може и в гуръта на туалет да отидеш, то там оцеляването ти също е под въпрос, гледайки табелата  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
 С две думи поне шъ съ отървеш от шефовете....

Чи ни моа ли тях да пратя при вълчовците, ами ши ходя да умиргам аз  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Асана ши гу сделам ей ся и ми съ струва, че хич няма да привлека внимание отгоре си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бобек, аз ти предлагам да продължиш със симулацията, която прилагаш във връзка с програмата..само ни съ смей много  hahaha hahaha hahaha Гуш-гуш и на теб!  Hug

# 490
  • Мнения: 7 118
Де сти бе? Shocked

Нера я видях вечИ Joy Joy Joy



Бобо, искам такава елха за Коледа  Mr. Green


Като заговорих за Коледа..да ви покажа една семейна снимка  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 491
  • Мнения: 7 118
Бобека е на разузнавателна мисия  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



Поне виж кой ни краде папира, щот ми писна и вече днес го заключих  Crossing Arms Joy Joy Joy

# 492
  • Мнения: 7 118
Мастъреееееее, нищо не казваш  Mr. Green Можеше да пУФалиш мъжо, че днес той ще готви  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Нери, де си бе чедо, с тез резултати те мисля Praynig

# 493
  • Мнения: 11 876
Зу споко почвам да събирам тасове до Коледа ш съм готова  bowuu

Мастър като съ пУявиш нявга да обясниш моля тез ноти на мен ли ми се видят странни newsm78 или не разбирам от музика  Rolling Eyes hahaha hahaha

Нери шИ доди скоро ей я на светофара е hahaha hahaha

П.П. Да се пофаля симулацията е успешна, даже задавам някой друг умен въпрос...да се личи, че съм заинтересована  Joy Joy Joy Joy

# 494
  • Мнения: 7 118
Тя е на светофара, ама някой я Идоса hahaha hahaha hahaha



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт