Фите, фите 'де така? -Бързам простотии да рИдя! - 18

  • 32 002
  • 694
  •   1
Отговори
# 510
  • загубено
  • Мнения: 6 586
Ох и мен ме мързи Mr. Green
Бобо не си сама  Joy Joy Joy


Зузи,стига поднича ,ами идвай Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Бобо,видях каква лепенка имаш в колата Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy


Сисо,к'во правиш newsm78 Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Ели,не се срамувай  Joy Joy Joyдавай кака hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Бобо,много ти благодаря мила Hug Hug
ще чакам до петък,неам избор.

# 511
  • Мнения: 7 118
Неринко, и аз стискам палците, сестро! Няма начин да не са хубави резултатите! нали знаеш, щом групата на лудите стиска, нЕма мърдане!  Praynig Hug

Еликсо, вечИ та разбрах....недоразуението дойде от фъфленето ти от ракийката сигурно...или от запушените ми уши...нъл не обичам да се къпя и да ги чистя hahaha hahaha hahaha

Боба от малка си е падала по МПС-та  Joy Joy Joy



Нери, ко са насади там кат кокошка, дет ши снася  hahaha hahaha hahaha


Мастъре, яви са тука!!!

# 512
  • загубено
  • Мнения: 6 586
Нери, ко са насади там кат кокошка, дет ши снася  hahaha hahaha hahaha


Мастъре, яви са тука!!!

Тук съм кварталната клюкарка,всичко вида аз hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Зу,мерси,знам че ще стискате. Hug Hug Hug Hug

Ето я Мастърчето,идва по трасето е hahaha hahaha




Бобо,стига хърка че малкото Бобче ще събудиш

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 513
  • Мнения: 7 118
Ели, Ели, ставай!  hahaha hahaha hahaha hahaha



Нери, що така направи сИга hahaha hahaha hahaha hahaha

# 514
  • София
  • Мнения: 7 169

Що бе Зузи, така ми е добре  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532  Това е новата тенденция при матраците, която позволява максимална вентилация и среда свободна от микроорганизми и влага. Тя позволява възможно най-здравословното за гръбначния стълб разположение на тялото по време на сън. bowuu


Нерка и от мен ще имаш палцестискане в петък  Hug

# 515
  • София
  • Мнения: 7 169

Нерич,мноУ готина си била,бре! Лелееее...Направо къртиш...мивки...плочки... Mr. Green


Това не може да се подмине без коментар ...  #Crazy #Shocked #Crazy #Shocked #Crazy #Shocked

и това е когато е фризирана и гримирана, в ежедневието ми е бедна фантазията да си я представя  newsm43 #Shocked
rotfImao rotfImao rotfImao

# 516
  • Мнения: 11 887
Добро утро ............въпреки, че за мен не е чак пъ мноо добро  Crazy. Станах по-рано Tired, без кафе и хайде на кръвопиец (ку ви се стискат палци Simple Smile), сЯ пия тука Ино ама не е като у дома кайвенцето Rolling Eyes и хич не ме събужда.

Тъй нарИвах съ от сутринта  Whistling

Зу шефа що така с лошо те влачи към офиса  Whistling Shocked hahaha

Нери стига се протяга идвай  hahaha hahaha

Фейт хубуу розово розово, ама не виждаш ли че ти е тясно там  newsm78 hahaha hahaha

Ели с тез очила не те виждам спиш ли, но хайде НаздравИ  hahaha hahaha

Сисс и мъжо правят физарятка преди работа  hahaha hahaha

Мастърса шИ е някъде тука  newsm78 затуй никва я няма  hahaha

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 09:24 от mibobo

# 517
  • Мнения: 7 118
 4470 Добро утро!

Бобек, за кво те кръвопиха? Rolling Eyes

Аз още спЪ Whistling Едва се измъкнах пад изпод завивката, но пък пече едно хубаво слънце вън и все пак има шанс да се събудя  Mr. Green
Със ставането се лепнах на семенцата за кратуни (декоративни кратунки), които засях през уикенда, ще кажеш, че те с минути растат  Joy Това обаче не ми пречи да вися над саксиите и да им бая  tooth

Много приказвам май, ама хади и още едно нещо да споделя: снощи си правих масаж на краката и Д-то с вендузи...не мога да ви опиша колко свежарски действа (и антицелулоитно, че нещо на гъзО се опитва леко да ми се появява таз гад Shocked) , въпреки, че сама си го правих. Тъй...май приключих  Mr. Green

Еликсо, нА ти един безалкохол  hahaha hahaha hahaha



Бобо, ти най-още спиш, чедо  Joy Joy Joy



Нери, кво се опитваш да си купиш  hahaha


искам ей тъй Blush Mr. Green

# 518
  • загубено
  • Мнения: 6 586
Добро утро Hug

Стискам Бобо палци Hug Hug Hug

Аз станах и направих гимнастика hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Зузо,стига си кри ушите ами ставай.Алармата отдавна звъня hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Бобо,пак мислиш за обед,а hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



Нерич,мноУ готина си била,бре! Лелееее...Направо къртиш...мивки...плочки... Mr. Green


Това не може да се подмине без коментар ...  #Crazy #Shocked #Crazy #Shocked #Crazy #Shocked

и това е когато е фризирана и гримирана, в ежедневието ми е бедна фантазията да си я представя  newsm43 #Shocked
rotfImao rotfImao rotfImao

Елиииии,глей к'ва съм Убавка тук hahaha hahaha hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 519
  • Мнения: 11 887
4470 Добро утро!

Бобек, за кво те кръвопиха? Rolling Eyes

Аз още спЪ Whistling Едва се измъкнах пад изпод завивката, но пък пече едно хубаво слънце вън и все пак има шанс да се събудя  Mr. Green
Със ставането се лепнах на семенцата за кратуни (декоративни кратунки), които засях през уикенда, ще кажеш, че те с минути растат  Joy Това обаче не ми пречи да вися над саксиите и да им бая  tooth

Много приказвам май, ама хади и още едно нещо да споделя: снощи си правих масаж на краката и Д-то с вендузи...не мога да ви опиша колко свежарски действа (и антицелулоитно, че нещо на гъзО се опитва леко да ми се появява таз гад Shocked) , въпреки, че сама си го правих. Тъй...май приключих  Mr. Green

Зу одих да съ проверя колко съм нормална  #Silly(макар, че в тоз случай резултата е ясен Mr. Green). Иначе сериозно
Скрит текст:
 
Аз съм си с гуша от много години и поради тази причина трябва да си следя хормона на щитовидната жлеза поне 2-3 пъти годишно и съответно ако не е в час да се тъпча с лекарства Rolling Eyes. И сега не съм се проверявала от както се върнах на работа което е 8 месеца  Embarassed (до сега не съм се изоставяла така), ама то защото една приятелка я оперираха от възел на жлезата и аз се сдухах. Та както и да е де, затова ходих Simple Smile

А ти на цветята ще им приказваш Naughty то така растат, даже им пей най-добре Joy Joy Joy

Туй с вендузите бравос ама не боли ли  Whistling

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 10:35 от mibobo

# 520
  • Мнения: 7 118
Бобек,  Hug
Скрит текст:
не се шашкай, пиле, възлите не стават току-така, а и да се появят има начин да изчезнат без операция. Стискам палци, но съм убедена, че всичко си е ОК! Драсни после за резултатите, аз нали съм разбирачка  по неволя Joy

За вендузите:
Скрит текст:
зависи колко плът  Mr. Green ще засмучеш. Понаболява малко, но е сладка болка...както примерно като си настинала и те разтриват...как боли, но в същото време ти е хубаво (не говоря за мазохизъм  Mr. Green). Краката ти стават червени като домат, обаче ставаш свежар отвсякъде Whistling

Аз съм като след избори  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Тез от нашите и те...кучИИИ  hahaha


Кой се крие тук? Нери, ти ли си?  hahaha

# 521
  • загубено
  • Мнения: 6 586
Бобо,няма да крия текст.

И аз съм с гуша.Споко  Hug
Възлите се оперирват само ако са големи.
Понякога се разбиват с лекарства.На майка ми и откриха преди седмица,
и лекарят някакво местно светило,без да изчака кръвни резултати я засилил за операция.
Аз съм от 3 години в ремисия без лекарства,с възли които наблюдавам и за сега не са
ме засилвали към хирург.
Пиши после как са излезли ?

# 522
  • Мнения: 7 118
Уф, Неринда, Бобо, от къде ви дойде тази прелест с тази ЩЖ. То вече май няма жена без проблеми Rolling Eyes Стискам палците и за двете, да знаете!


# 523
  • Мнения: 7 118
Мастъра се самоготви  Joy Joy Joy



Бобо и Нерка...ама Нерка що така ухилена  Joy Joy Joy



Нерииии, пратка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 524
  • Мнения: 972
Бобо, Hug Hug
Най-важното е да не се предаваш! Има решение на всеки проблем!
Аз от три години боря осмокракото,дето ми цъфна на цицата,ама не му се давам! Баси!
Нали сме КУЧА марка!!! Mr. Green Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт