Отговори
# 720
  • Мнения: 3 371
Лагуниии,  Hugняма да плетем пък ! Crossing Arms

Скрит текст:
Една жена се върнала от почивка, на която била без съпруга си и му показала снимка на всички, които били от смяната !Казала му, че жените се били разделили на два отбора- на плетачките и е....те !Ти от кой отбор беше, жено ? - с надежда попитал мъжът и .Ами , от кой, от кой, от кой да съм, като вечно си забравям куките в къщи ! Mr. Green

# 721
  • Мнения: 0


Ааа, недей така джанъм, това си е живо подценяване на възможнжстите ни  Laughing Ще улучим, ще улучим!  Embarassed

 Joy Joy Joy Аз със сигурност ще виждам двойно и тройно, ама лошо нямаІТаман ще съм доволна от изобилието. Joy

# 722
  • Мнения: 0
Лагуниии,  Hugняма да плетем пък ! Crossing Arms

Скрит текст:
Една жена се върнала от почивка, на която била без съпруга си и му показала снимка на всички, които били от смяната !Казала му, че жените се били разделили на два отбора- на плетачките и е....те !Ти от кой отбор беше, жено ? - с надежда попитал мъжът и .Ами , от кой, от кой, от кой да съм, като вечно си забравям куките в къщи ! Mr. Green

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 723
  • Мнения: 1 012
Лагуниии,  Hugняма да плетем пък ! Crossing Arms

Скрит текст:
Една жена се върнала от почивка, на която била без съпруга си и му показала снимка на всички, които били от смяната !Казала му, че жените се били разделили на два отбора- на плетачките и е....те !Ти от кой отбор беше, жено ? - с надежда попитал мъжът и .Ами , от кой, от кой, от кой да съм, като вечно си забравям куките в къщи ! Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy



Ааа, недей така джанъм, това си е живо подценяване на възможнжстите ни  Laughing Ще улучим, ще улучим!  Embarassed

 Joy Joy Joy Аз със сигурност ще виждам двойно и тройно, ама лошо нямаІТаман ще съм доволна от изобилието. Joy


Ха така те искам!  Naughty

# 724
  • Мнения: 3 371
В минало време

Йорданка Господинова

От очите на слепи надежди
няма как да си сипя вода.
 Колко още забравени грешки
ще потърсят днес свойта цена?...

А въпросите в минало време,
като тежки хомоти висят…
Все успяват съня ми да вземат,
щом до лудост в нощта ми валят.

И разрошват спокойния делник,
като трънчета с остри бодли.
Знам, приличам на дрипав неверник,
който в чужди кахъри гори…

Сякаш Дяволът вади наяве
тежки думи от минали дни.
Като камък в гърдите застава,
от вина, до зори да боли.

Вън просветва. Зората се ражда
и ме кани напред да вървя.
Още нося в сърцето си жажда,
значи още гори любовта…

# 725
# 726
  • Мнения: 3 371
Дружки,  Hug отивам да се лекувам с левента, че така съм настинала ...Дано да е запомнил рецептата на Бихтерчето, че да ме полекува малко ! Wink
Пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища !  bouquet

# 727
  • Мнения: 1 012
А новата тема, джанъм!? Ние къде ще си пием питието и ще Обличаме левента!!? Shocked

# 728
  • Мнения: 0
А новата тема, джанъм!? Ние къде ще си пием питието и ще Обличаме левента!!? Shocked
Joy Ще я караме на пауза до новата тема. Crazy
Лека нощ и от мен с една хубава песен от моята младост. http://www.youtube.com/watch?v=G9JeiRi6QU8

# 729
  • Мнения: 3 371
А новата тема, джанъм!? Ние къде ще си пием питието и ще Обличаме левента!!? Shocked

Малеее, вие до кога ще пиете ? Не стига, че не плетете, ами и  пиете ! Mr. Green Новата тема утре, джанъм, смили се над болното другарче ! Praynig

# 730
  • Мнения: 1 012
Ааайде, от мен да мине!   love001 smile3543  costumed050 doctor

Ама само тоя път!

Лекарство:
Скрит текст:

Лека нощ на всички!



Последна редакция: нд, 18 мар 2012, 00:13 от RominaB

# 731
# 732
  • Мнения: 3 371
Привет, дружки ! Hug Малко окъснях за кафенце, но вместо него, ще ви поднеса

НОВА ТЕМА

  HugЗАПОВЯДАЙТЕ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт