Мнения за 19 СОУ Елин Пелин

  • 52 415
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10
Да, аз прочетох Вашето мнение ...
Ще очаквам и други да се включат.

# 76
  • Мнения: 4 047
Не стана ясно - детето Ви ще бъде втори или първи клас? Ако ще бъде първи - има една прекрасна учителка - Евгения Крайчева, която следва да поеме първокласници. Тя беше учителка на дъщеря ми, но преди един випуск. Бяхме много доволни. Нямам поглед над училището  понастоящем - сменено е ръководството. Знам, че близнаци, един от които изкара висок бал на НВО и това можеше да ползва и втория-, останаха по решение на майка им /учител в друго училище/ в 19-то СУ. Това, обаче, се отнася до нивото на гимназията, а не на началния курс.

# 77
  • София
  • Мнения: 10
Детето ми е родено през 2016г. , ще бъде в първи клас през 2023г. Simple Smile
Аз отдалече набирам информация и затова започнах да се интересувам от 19-то, където сме по прилежащ район, от 22-ро и от 20 ОУ, което пък ни е физически най-близо, но не сме му в района Sad
Затова се интересувам от учителите, които сега свършват I-ви клас , защото те ще поемат новия випуск през 2023г., както и от прогимназиалния курс ..

# 78
  • Мнения: 4 047
Прогимназиалният курс е много слаб, но това е характерно за почти всички ДУ. Ако на детето се отдава математика, решение са СМГ, 107 СУ, 125 СУ, където децата се приемат с конкурсен изпит.

# 79
  • Мнения: 2 173
Детето ми е родено през 2016г. , ще бъде в първи клас през 2023г. Simple Smile
Аз отдалече набирам информация и затова започнах да се интересувам от 19-то, където сме по прилежащ район, от 22-ро и от 20 ОУ, което пък ни е физически най-близо, но не сме му в района Sad
Затова се интересувам от учителите, които сега свършват I-ви клас , защото те ще поемат новия випуск през 2023г., както и от прогимназиалния курс ..

Моят малък мъж също е 2016г. и аз съм тук по същата причина като теб. Гледам критерии, гледам райони и знам, че сме разпределени в 19-то. А, в 22-ро и 20-то ни се водят гранични. Там какъв е шансът според теб да се доредим? Полагат ли ни се точки в тях? Аз съм учила в 22-ро, но понеже майки ми е самотен родител, явно съм имала предимство. Сега с какви точки успяват да влязат, кой знае.

До дамата регионален мениджър - г-жо, искрено съжалявам за драмата, която имате, но реално освен това, че няма тоалетна хартия и сапун, което може би навсякъде е така и "безумието" малки деца да тичат по коридорите, аз друго не видях тревожно. При представени документи (при положение, че не е задължение на директор и персонал да проверяват истиността им) нормално да не ви дават детето. Ваша работа е да си търсите правата по институциите. Другото- директорката за пари прави всичко - е твърдение, което се отправя публично само ако може да бъде доказано в съда. Дано намерите начин да получите удовлетворение и да се успокоите от нещата, които ви се случват, защото децата са много умни и интуитивни - всичко, което правим ние родителите им се отразява на психиката. Simple Smile Със здраве.

# 80
  • София
  • Мнения: 10
ЯННА, според мен за 19-то не би трябвало да имаме проблем.
За 22-ро и 20-то също имаме някакви шансове, тъй като сме граничен район, а това дава точки. Дано имаме късмет за 20-то!
Заедно ще се чудим и треперим след 3 години Simple Smile Simple Smile

# 81
  • Мнения: 2 173
Как се казва твоя сладур, да не е Борис? Най-вероятно се знаем, все пак сме съседи Blush. Между другото когато аз бях малка, 22ро се водеше много елитно, 20 беше супер посредствено, а на 19-то му викаха наркоманско. Сега нещата доста са се обърнали. В 22ро ги няма вече повечето от старите даскали. Моята класна Кръстева се пенсионира, тя беше мега добра. Има време ще видим.

# 82
  • София
  • Мнения: 10
Как се казва твоя сладур, да не е Борис? Най-вероятно се знаем, все пак сме съседи Blush. Между другото когато аз бях малка, 22ро се водеше много елитно, 20 беше супер посредствено, а на 19-то му викаха наркоманско. Сега нещата доста са се обърнали. В 22ро ги няма вече повечето от старите даскали. Моята класна Кръстева се пенсионира, тя беше мега добра. Има време ще видим.

Ще ти пиша на ЛС Simple Smile

# 83
  • Варна-София
  • Мнения: 77
Привет,

синът ми е приет 1 клас НЕ. Моля да споделите мнение за организацията на учебния процес и впечатление от учителите в начален курс.
Благодаря за отделеното време!

# 84
  • Мнения: 8
Здравейте, може ли някой да сподели мнение за 19то училище, тъй като синът ми е приет там в 1ви клас.

# 85
  • Мнения: 40
Привет,

синът ми е приет 1 клас НЕ. Моля да споделите мнение за организацията на учебния процес и впечатление от учителите в начален курс.
Благодаря за отделеното време!

Здравейте, и моят син го записахме там за 1 клас с немски. Издирвам отзиви и мнения, всякаква информация за госпожи?

# 86
  • Мнения: 13
Здравейте, моето дете е родено през 2014 и следващата учебна година 2021/2022 ще бъде първи клас. Интересува ме кои учители се очаква да поемат децата, немска паралелка и бихте ли препоръчали някой от тях. Какви са ви впечатленията от нивото на обучение, от децата, по колко деца са в клас, нивото на дисциплина, как е положението в занималнята, как е храната в стола и всичко друго, което би ми помогнало да взема решение. Предварително благодаря.

# 87
  • Мнения: 3 059
Здравейте, последно са писали майки на първокласници - може ли да споделите какви са ви впечатленията, целодневно ли е обучението и като цяло как е микроклимата в училище за най-малките?

# 88
  • Мнения: 62
Здравейте,
дъщеря ми е в първи клас в момента. Обучението е целодневно от 8,20-17,00 ч. Нашият клас е с двама преподавателя- класната и учителят по език. Чуждият език е 14 часа седмично, т.е. всеки ден имат часове. За микроклимат немога да говоря, за сега класът е спокоен. Има едно, две по- неконцентрирани деца в класа, но нищо необичайно. Не бих казала, че се засичат с другите паралелки. В момента се хранят в стаята ( предпазни мерки заради Ковид), т.е. нямат и досег в стола. Всеки ден децата се извеждат навън.

# 89
  • Мнения: 196
Здравейте,
И аз се интересувам от всяка информация за 19-то училище, т.к. ни предстои да изберем измежду 51-во, 25-то и 19-то кое да е на първо желание. Засега се сещаме да проучим най-вече 2 неща-  препоръки за учител и състояние на базата. В 25-то гласуваме и го поразгледахме. За ремонт си е отвсякъде, затова засега залагаме на 19-то.

Общи условия

Активация на акаунт