Остров Тасос - 4

  • 150 112
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Аз бях правила към тях запитване и ми дадоха цена 60 евро за апартамент с две отделни спални (тоест за 5 души) за юни. Но това беше в началото на годината, сега може и да са променили цените. newsm78

# 676
  • Мнения: 3 855
Макар че живеем сега в другия край на света, лятната отпуска пак се очертава да е прекараме в БГ и затова решихме поне за 5 дни да отидем и до любимия остров. Това обаче ще е в средата на август и досега получих цени от типа 80-100 евро на вечер за апартамент. Не ми се струват по-високи цените, винаги сме плащали толкова и предните години.  Peace

# 677
  • Мнения: 874
Направих запитване към Амарилис  и  Катерини студио.Катерини ми отговориха с  цена 80е на вечер за периода 20/7-25/7.Мястото е хубаво наистина,но за тази цена ми се иска да има и включена закуска. Blush
Колкото и досадно да ми е, ще пусна запитване и за други студиа,а между временно ще следя тук за изгодни оферти на които сте попаднали  Simple Smile

# 678
  • Мнения: 3 855
Драгонфлай - ако искаш закуска, потърси хотели! В студиата и апартаментите, такава не се предлага.  Peace

Относно изгодните оферти лично съм резервирана, че такива ще има. Островът става все по-популярен и търсен не само от блъгари, но и от румънци, сърби, македонци. Миналата година се забеляза и завръщане на туристи от Германия и Скандинавието, както и повече гърци.
Ако отиде човек на място и започне за чука от врата на врата, може и да намери нещо изгодно, но за целта трябва да знае гръцки, защото те не говорят английски или пък нивото им не е добро, а и не трябва да има претенции, защото не се знае какво свободно място ще намери. Като цяло има бум на строителството там и в сравнение с Халкидики и Северна Гърция, студиата и апартаментите са нови и модерно обзаведени. 

# 679
  • Мнения: 874
Смърфи,всъщност аз не държа да почивам точно тук,просто търся прилично място-студио,бунгало,апартамент за 4 човека/децата са големи-на 10 и 16/ ,което е в близост до хубав плаж и цената да е до 80 евро със закуската.Така,че бих се радвала ,ако някой помогне с идеи.Става и  Халкидики ,разбира се.
   Тъй като за мен,а и за повечето момичета посещаващи темата  не е без значение цената,то моля ви да споделяте офертите,които получавате.

Последна редакция: ср, 03 апр 2013, 21:48 от Dragonflyy

# 680
  • София
  • Мнения: 5 606
Момичета, а за хотел Рахони Бей някой ще разкаже ли? Интересува ме дали е в градче или около него? Както и дали е хубав плажа, храната в хотела и всичко, което се сетите.

# 681
  • Мнения: 3 855
Dragonflyy - лично бих стояла далеч от Халкидики, просто последните две години е много пренаселено. А и в темата за Гърция от миналото лято имаше много разочаровани момичета, плажовете били мръсни, водата също, пълно с нахални сърби и румънци. На Халкидики много зависи точно къде ще си, има и доста кофти плажове - тесни, леко каменисти.
Отново ще се повторя, но ако закуската е важно условие, насочи се към хотели, никъде в Гърция няма да намериш апартаменти, бунгала, студиа с включена закуска, при тях цената е само за нощувка. Но пък мога да те успокоя, че няма да ти излезе скъпо да купувате прясни банички или печени закуски от магазините всяка сутрин. Или пък да намажеш по някоя филия с масло и сладко, или нещо солено. В повечето има и тостери.
Друго интересно място е Керамоти - това е селцето, от където се хваща ферибота за Тасос. Имат уникален плаж, а и цените не са толкова високи.  Peace
Убедена съм, че ще намериш точно това, което търсиш. Дано и други се включат с техните оферти. Виж стр.41 за оферти.

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 01:30 от Смърфиетка

# 682
  • Мнения: 2 562
Направих запитване   Катерини студио.Катерини ми отговориха с  цена 80е на вечер за периода 20/7-25/7.Мястото е хубаво наистина,но за тази цена ми се иска да има и включена закуска. Blush
Колкото и досадно да ми е, ще пусна запитване и за други студиа,а между временно ще следя тук за изгодни оферти на които сте попаднали  Simple Smile
Това не е ли комплекс в Керамоти?Имам спомени че изглеждаше добре,имаше студия и апартаменти,близо да плажа(през улицата си там),но преди години беше на половин цена Peace

# 683
  • Мнения: 874
Да,и в Керамоти  има Катерини комплекс,но в случая става въпрос за този в Тасос   http://www.studios-katerina.gr/ .
Та,офертата им е 80 евро на вечер за четири човека в този период.

# 684
  • Мнения: 21
Много пъти съм писала за Катерина студио на Тасос - пет пъти сме бил там .Страгхотно е. Но за съжаление с всяка година се вдигат цените.
Плажа е един от най хубавите там .Пахис Бийч.Кръчмата е най хубавата на плажа .
Всичко е супер .Замечтах се .
Който иска подробности да пише .

# 685
  • Мнения: 874
    Момичета,тъй като цената е една и съща ,кои според вас е по -добре да резервирам-Амарилис или Катерина?

# 686
  • Мнения: 3 855
    Момичета,тъй като цената е една и съща ,кои според вас е по -добре да резервирам-Амарилис или Катерина?

Много труден избор! Лично бих избрала Амарилис, защото там има много голям избор на таверни, магазинчета и за децата има повече забавления. Заливът е много голям, отворен и широк. Студиата са на две-три години, нови и модерни.
При Катерина плажът е доста тесен, макар и малко има камъчета, и има дървета, които хвърлят сянка през целия ден, но пък градината и спокойствието там са супер.
И при двете има помещения, които са с отделна спалня, което с големи деца както е при вас е по-доброто. Което и да избереш, ще прекарате супер! Peace

# 687
  • Мнения: 874
Смърфиетка,много ми бяха полезни постовете ти
Благодаря!  bouquet

# 688
  • София
  • Мнения: 4 578
Смърфи,всъщност аз не държа да почивам точно тук,просто търся прилично място-студио,бунгало,апартамент за 4 човека/децата са големи-на 10 и 16/ ,което е в близост до хубав плаж и цената да е до 80 евро със закуската.Така,че бих се радвала ,ако някой помогне с идеи.Става и  Халкидики ,разбира се.
   Тъй като за мен,а и за повечето момичета посещаващи темата  не е без значение цената,то моля ви да споделяте офертите,които получавате.

И аз бих ти препоръчала Керамоти, ако за теб водещ е плажът. Миналата година бяхме тук http://www.keramotigoldensands.gr/ в апартамент с две спални, хол,кухня и тераса. С включена закуска, от 24.06, плащахме по 60 евро на ден. Плажът там е много дълъг и широк, пясъчен и без навалица. Закуската и кафето бяха много прилични. Собственичката, Анна, много любезна. Само комарите там са в повече....

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Спокойна как резервира, и на какъв език води кореспонденцията? Питам, защото на доста места в Гърция работят българи и комуникацията е по-достъпна. Аз пратих едно запитване на английски, разбрали са ме, но ми пратиха отговор за други дати....а и понеже съм влязла през "Фийл Грийс", не мога да се сетя за кой хотел ставаше въпрос ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт