Спамо-чат: Да събудим СпамА от тежкия зимен сън/20.02-26.02/

  • 39 329
  • 1 912
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Не за ваучерите, Гили, а за процедурата конкретно  Flutter куцо и сакато хукна по фото и лазерна епилация  Crazy не съм чула от познатите ми да има 100% ефект дори и след 3-4 месеца процедури. Отделно мисля фотото болеше яко - щото ти умъртвяват фоликула с една игличка..и така всеки косъм  #Puppy dog

# 46
  • Мнения: 3
дааааа  Rolling Eyes разбрах, че банцкия дето си харесАх е от 2009  Close деба! ми ко пък......... Whistling не е хубав и без туй  Naughty
трябва да изляза от тая парцалена вълна дето ме е налегнала, само за простотии мисля..цял час не съм мислила за мръсотии  ooooh!

# 47
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Айде Вайо, махни банЦкия и си влизай У формата Crazy

# 48
  • Мнения: 3
ух, запазих час за утре сутрин на едната ни маца за кастрация  Tired лошо ми става като трябва да се кастрира женско..поне ще склонят да остане до края на седмицата, нъл съм редовен вип клиент  Mr. Green като ме видят и лошо им става  Crazy после ще трябва и другата да мине под ножа, че мин. година се разгони още преди да проходи и се появи синковец, който също си чака реда  ooooh!

# 49
  • Мнения: 599
Гили, ПО-ТАКА, по-така, ама ча'й, че са сецнах. На възраст сме все пак  Joy

# 50
  • Мнения: 3
Айде Вайо, махни банЦкия и си влизай У формата Crazy

махам го! обувам си пантофите и ке си пърдаме тука  Whistling


Uploaded with ImageShack.us

# 51
  • Мнения: 3
Гили, и аз теб съм помислила  Peace за студени крайници (и ръце също)  Mr. Green


Uploaded with ImageShack.us

# 52
# 53
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
 hahaha hahaha hahaha

# 54
  • Мнения: 183
Не за ваучерите, Гили, а за процедурата конкретно  Flutter куцо и сакато хукна по фото и лазерна епилация  Crazy не съм чула от познатите ми да има 100% ефект дори и след 3-4 месеца процедури. Отделно мисля фотото болеше яко - щото ти умъртвяват фоликула с една игличка..и така всеки косъм  #Puppy dog
Има разлика между ЛАЗЕРНА и ФОТО  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283911.0
http://panderma.net/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D … D1%86%D0%B8%D1%8F

# 55
  • Мнения: 183
Гили, ПО-ТАКА, по-така, ама ча'й, че са сецнах. На възраст сме все пак  Joy
Аз мислех,че репетираш  Wink Laughing Laughing

# 56
  • Мнения: 183
Гили, и аз теб съм помислила  Peace за студени крайници (и ръце също)  Mr. Green


Uploaded with ImageShack.us
Whistling Party Party Party

Аз па ти аресах бАНЦКИ  Wink

# 57
  • Мнения: 1 167
Айдяяя, Вайа пак се е развълнувала  Crazy

# 58
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Вълнение тря'а има по секо време на денонощието  smile3549, инак не е интересантно  newsm68

# 59
  • Мнения: 1 446
Пламова, съмнителни са ми на мен тия процедури  newsm78 много хубаво, не е на хубаво нъл знаеш  smile3503

Ами аз ходя и е ефикасно. Аз съм си доволна,но трябва пак да засиля ходенето.

Общи условия

Активация на акаунт