Спамо-чат (20-26.02) - Let the sun shine in!

  • 6 212
  • 195
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

след 2-3 години може и да започне да ми харесва  hahaha

Едва ли. Просто ще свикнеш  Mr. Green

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Сега се сещам как в Сф ходихме да бягаме на стадиона с приятели и след няколко обиколки, все стигахме до кафето отсреща и Б§Б /бира и баничка/ + цигари ooooh! Joy

# 77
  • Мнения: 1 081
Мани ... Mr. Green

Няма ли промяна в ситуацията при теб?
Някак не ми се вярва, че така ще останат нещата, въпреки че е по-добре Mr. Green
Така или иначе - дръж се... Ако можеше да погледнеш нещата през моите очи, щеше да си спокойна и да знаеш, че случващото се е за добро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Няма промяна ...
Така ще останат, сигурна съм.. поне за себе си  bowuu
Държа се .. аз и през моите очи като гледам, все едно гледам през твоите - разлика няма.. знам, че е за добро.. просто отказвах да го приема до сега ..

Сега се сещам как в Сф ходихме да бягаме на стадиона с приятели и след няколко обиколки, все стигахме до кафето отсреща и Б§Б /бира и баничка/ + цигари ooooh! Joy

 Joy Joy Joy Joy
А после тичахте ли пак  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1
Shocked сам самаааааааа, лелеееееееее, те няма да станат равномерни....

те и не станаха, ама все тая, аз нали се намазах.  Laughing
Днес минах с малко боя 7.54 отгоре, да не стоят лошо оранжеви..не знам дали е зле, вие ще кажете, но аз се възприемам като че ли. .. newsm78


# 79
  • Мнения: 1 081
вери гуд, на мен ми харесва  bowuu честито  Hug

# 80
  • Мнения: 1
вери гуд, на мен ми харесва  bowuu честито  Hug

много благодаря  Hug
днес съм си вкъщи, сега след закуската ще поработя над косата, където не правих кичури. Мисля да
бутна 1 тон със супра и шампоан и ще използвам останалото от боята за отгоре..Забелязах, че кичурите ми са с оттенъка на червеното, което искам. Какъв късмет извадих само  Mr. Green

ако се справя ще пусна снимки, аkо ли не -скръбна вест  Laughing

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

 Joy Joy Joy Joy
А после тичахте ли пак  Mr. Green

Не. Едва се прибирахме с натежали кореми  Joy Въпреки това обаче, аз никога не съм имала корем, така че простотиите, че от бирата се хващало шкембе и т.н. са пълни глупости /тези, които са ме виждали /Аморе Whistling/ могат да го потвърдят/ Whistling. Килограми се трупат от мезето към бирата, а не от самата бира  Peace

Иначе полезен е спортът ... ама не ми е слабост нещо  Whistling

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Няма промяна ...
Така ще останат, сигурна съм.. поне за себе си  bowuu


Аз не съм  Mr. Green
Дано да греша  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много мога да ти кажа, но някак ми е трудно да го напиша... Дано се видим скоро, та да успея  Mr. Green

# 83
# 84
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И като един бивш пианист, много е банално, но ми е адски любимо:

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Изобщо, много харесвам Бетовен:

# 86
# 87
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Днес ме осениха едни страхотни идеи ... Отивам да ги полея подобващо ..  Heart Eyes

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И гости даже няма  hahaha Joy

Интересна вечер ви желая  Flutter

# 89

Общи условия

Активация на акаунт