Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - от 1 март по ShowTV - 3 тема

  • 45 669
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Оператор ще бъде световно известния Йон Томас. Той е снимал клиповете на много известни изпълнители (вижте ги в текста) и реклами на световни марки. За първи път е снимал рекламен филм за Турция 2002 с реж. Умур Турагай. Причината да приеме работата по проекта е тродуцентската компания TIMS и разбира се реж. Умур Турагай. Разказва се и каква тхника използвали за снимките: брой камери, обективи, осветление, кранове и др...

# 107
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
 wavey wavey
Благодарности и днес на всички за всичкото инфо и коментари! Hug Hug Hug
И аз за малко тук, ако мога да помогна с моя литъл английски:
Към това, което Кеии е постнала на предната страница снощи
В началото в скоби е казано, че поради фоновия шум неможе да се чуе и да се предаде точно. След това текстът според инглиш преводачката е следния:
Въпреки това тя изглежда се моли да й каже защо има кошмари и студена пот. Защо не може да спи. Защо се събужда през ноща крещейки на сън. Обясни ми моля те какво става с теб

След това следва нещо от мъжки глас, което май Ени е превела снощи- че били четирима ,че живеели в..., че Аху била любовта на Еджевит и т.н. - неща дето си ги знаем
И нататък следва също нещо, което вече знаем или се досещаме ама ето го по точно:

Момчешки глас: За да забравим, ние никога не пожелахме да се видим отново
Мъжки глас: Ние не сме се виждали в продължение на години
Билал: Ние никога няма да забравим този кошмар. Ние никога няма да забравим това, което ни направиха в този затвор. Ние оставихме там нещо ценно и това никога не е било в състояние да ни напусне.
Момчешки глас: Нищо от това никога не се е случвало.
Еджевит: Аз не си спомням. Някой друг приятел.
Жена: Ние спечелихме!
Момчешки глас: Ние никога не сме били тук.
Билал: Объркаха ни живота човече. Да не би да си забравил ?
Еджевит: Да, аз забравих!
Билал: Лъжец!
Еджевит: Забравил съм всичко!


Явно, това, което е доловено като диалог от преводача не е всичко. И от казаното като нещо ново за тази тема единствено се разбира, че Еджевит е искал да забрави тотално и се дърпа на настояването на Билал да продължат започнатото от Зеки. Затова и явно ще има много вътрешна борба в образа на патрона

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 16:24 от vanina707

# 108
  • Мнения: 3
:Момичета, върла фенка съм на нашия човек още от 2009 г! Heart Eyesя
Стратотен пич, пич та дръка...Нямам търпение да започне филма, така че бройте и мен в групата Peace Hug Wink Grinning Май ще има от всичко и то по много newsm78- Two Hearts #Sniper box newsm45

# 109
  • Мнения: 2 558
 Hug Hug Hug  БЛАГОДАРНОСТИ  за преводите, информациите, за всичко.  bouquet  :bouquet    Високо вдига летвата екипа на "Безмълвните". Те проговориха, ние онемяхме. Joy Joy Joy

# 110
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Сега видях, че към това, което се опитах по-горе да ви предам от Кеии и от адрес
http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=8874
има още малко сложен текст. Не е нищо особено, явно последните думи са думите на Зеки, който казва, че са минали 20 години и, че той е започнал това, което ще става нататък

Много бързам! До довечера Hug Hug

# 111
  • Мнения: 2 558

vanina707   newsm20

# 112
  • Мнения: 8 419
tara_lezhka ,Ванинка мерси за преводите    bouquet  bouquet
Диманка добре си дошла     bouquet

# 113
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Немога да бачкам да му се не види ooooh!
Главата ми от един час насам съвсем при вас остана.
Ей това ми пуснаха преди малко и пак онемях, защото текстът е къде къде по пълен и детайли се забелязват с него като това как Аджевит вика да пуснат светлината по дяволите, а то като светват се вижда как изненадани са всичките му колеги и приятели от яростта в гласа му. Явно са искали да го изненадат приятно. Чернокосата мацка не просто казва - спечелихме, ами и го поздравява - може би за спечелено някакво трудно дело newsm78 newsm78 И разни други детайли...
В спойлера гледайте -там го пускам. Че иначе поне на мен много ми шарят клиповете по страницата, въобще не си стоят на мястото.
Скрит текст:

# 114
  • Мнения: 12 818
Таралежка, Ванина благодарност за преводите момичета! smile3525 smile3525

От инфото което ни заля от снощи излиза че Мурат ще играе Еджевит, живеещ в настоящето с кариерата си , но останал в миналото , борещ се със спомените спохождащи го в сънищата.
Ванина напълно те разбирам, цял ден гледам да влезна за минутка, трудно публикувам, често напиша нещо и някой ме извика, въобще тръстика , висока, гъста и непроходима.  Peace


Какъв прекрасен свят все пак

Скрит текст:

# 115
# 116
# 117
  • Мнения: 8 419
Ванинка мерси за новия фрагман   bouquet
Ели много хубава песен   bouquet
А Еджевит явно не е успял да избяга от спомените.И винаги се връща към тях.
Защо госпожица Аху е със запушена уста    newsm78 ще разберем на 1 март .
Дали тя знае за това което се е случило  newsm78,защото явно тъмнокоска въпреки ,че има отношения с Еджевит не знае.

# 118
# 119

Общи условия

Активация на акаунт