Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - от 1 март по ShowTV - 3 тема

  • 45 662
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
# 346
# 347
  • БГ
  • Мнения: 78
Здравейте момичета! Hug
Колко дълго чакахме,а?  Crossing Arms А сега остават броени часове до старта! Peace
Дано заради лошото време утре вечер да нямаме проблеми,но ще мислим положително и нещата ще се случат!
хубав ден ви пожелавам!В югозапада е - "А снегът вали,а снегът вали-и-и-и...." Joy - бавно,тихо,натрупва си сериозно от снощи!

# 348
  • Мнения: 3
Ще трябва да почакаме още малко. Само дано в това гадно време нета не се скапе, че нямам друга алтернатива да гледам. Sad
Ени, благодаря за снимките! Hug

# 349
  • Мнения: 12 817
Снощи се опитвах да гледам онлайн Шоу тв , но за мое съжаление не отцепва , ни картина ни говор . Съмнявам се, че утре ще е безпроблемно проследяването на деректното излъчване, поне при мен, но очаквам след като качат сериите в някой сайт да го гледам.

Между другото по нашите телевизии чух, че ще има нови правила в интернет пространството, за какво става въпрос?
Дали ще ни се наруши свободния достъп до сериала в него?

# 350
# 351
  • Мнения: 2 558
Добър ден момичета Hug
ЕЛИ благодаря за кафенцето.
Сигурно ще има проблеми при директното излъчване, ама да се молим някоя добра душа, да ни казва  за какво си говорят. Praynig Praynig Praynig

# 352
  • БГ
  • Мнения: 78
Ели, и при мен е същото,дори в момента нито един линк дето е дала Ринка не зацепва Mr. Green
Вероятно при този небивал интерес и утре ще е така,но дано качват сериите някъде,че поне да има къде да го видим,ако не можем директно да се включим.
Преди няколко дена си гледах канала безпроблемно,а сега... newsm78

# 353
  • Мнения: 10 240
При мен всички линкове се отвориха без проблем.  newsm78 newsm78

# 354
  • Мнения: 8 413
При мен ей тоя предпоследния се отваря и върви много добре.

http://www.canlitvradyo.org/showtv-canli-yayin.html


Момичета дадаха точно сега рекламата на нашия сериал.Няма грешка утре вечер от 20.00 почвааааа newsm44 newsm44 newsm44
Сега Памела Андерсън рекламира някакъв чипс .Мацката дето играе Махидеврем от ВВ рекламира някакви помади за коса и също ще дават и предаване като нашето България търси талант.Един кючюк Майкъл Джекъсън  се подрусваше  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Лелеее шефа ако види как зяпам реклами по турската телевизия ще ме изгони като мръсно коте  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 12:10 от Eny87

# 355
  • БГ
  • Мнения: 78
И при мен сега зацепи Еничка точно този линк!
Благодаря на Ринка за богатия избор.довечера ще пробвам през Гугъл Хром как са,че в офиса нямам инсталирана тази програма!

# 356
  • Мнения: 10 240
Instyle - mart

# 357
  • Мнения: 3
rina-rina, благодаря ти за бързата реакция, дано интернета не си направи лоша шега точно тогава, а и поне един от линковете да тръгне  Simple Smile
А снимките са страхотни!  Hug Мурат като го видях за първи път с толкова дълга коса ми беше малко странен, но вече свикнах и много ми харесва.  Heart Eyes

# 358
# 359
  • Мнения: 45
Здравейте! wavey
Не ни зарадваха с още един фрагман, но клиповете станаха безчет още преди началото на сериала! smile3521
Ели, и от това кафе ще опитам! newsm10
Рина, Ели, Ванина, благодаря за вчерашното интервю! smile3501
При мен се отвориха четири линка, но първия е с най-голям екран и ще е добре да върви, че при другите ще трябва да се залепя за екрана! hahaha Joy Joy
Много хубава фотосесия. На мен това момиче много ми допада като визия, за Мурат си знаеме! hahaha Joy Joy Като гледам пак тия шлиферчета в коя ли година ще ни запратят?

Общи условия

Активация на акаунт