Отговори
# 705
  • Мнения: 81
Миртаа, благодаря за отговора  Hug
Чорапите марка Ревон те първа мисля, ще се развиват на Софииския пазар. За обувките Бефадо знам, че ги познават повече, има и дървени играчки Хаба, които са с високо европейско качество...
Интересно за мен е, че повечето магазини не биват посещавани поради "любезните продавачки"....
Хубав ден на всички и ще се радвам да прочета още мнения по въпросите  Hug

# 706
  • Мнения: 81
Ето http://www.ilinor.bg/видях Ревон, кажете какво мислите и вие...заслужава ли си цената спрямо качеството?

# 707
  • Мнения: 18
p.atanassova  , аз не купувам много дрехи за Ива . Имаме много от кака й и от други познати , както и много подаръци. Когато ми хареса нещо й го купувам , но няма определен магазин от който пазарувамл За отношението на продавачките - много мразя като вляза в магазин и веднага да почнат да ме разпитват с какво да ми помогнат , искам първо да разгледам и ако имам някакви въпроси си ги задавам. Факт е ,че има много противни продавачки , които биха ме отказали да пазарувам.

# 708
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз има магазини, в които не влизам именно заради продавачките, въпреки, че стоката ми харесва.

# 709
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Хайде момичета, новата тема е готова. Само заглавие не знам. Това на Адрия ли да остане или някой ще предложи нещо?

   1. Нашите Априлчета засмени  са вече деца големи. - Адрия

# 710
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Заглавието е супер.
 А папагала домашен любимец ли ви е, много е сладък!

# 711
  • Мнения: 77
За заглавие на мен ми се върти-Започва трета година от отчета на Априлската дружина
Иначе за дрехите-разчитаме основно на дрехите от племенницата ми, която е малко по-голяма. Купуваме много малко и нямам адекватно наблюдение върху стоките за деца.

Днес ходихме до Велинград и много обезпокоително малко преди да стигнем Йоана повърна. Без видима причина.

# 712
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Папагала е домашния ни любимец - казва се Коко..  Heart Eyes
Страхотно заглавие, БВЛ...   Peace

    2.Започва трета година от отчета на Априлската дружина.

Вили ми е повръщала доста пъти, както и каката. Но кака Нели спря след втората година, дано и Вили приключи с това. Обяснявам си го на по-чуствителин стомах и повече завойчета на пътя...  Peace

# 713
  • Мнения: 2 343
Кати, радвам се, че Вили вече е добре! Ти се дръж!
Роис, добре ли сте вече?
p.atanassova, дрехи почти не купувам, Ния е изтърсаче на фамилията  Laughing и дрехи от каките колкото искаш. Хвърлих едно око на чорапогащите Ревон. Антибактериални били  Laughing с алое вера  Rolling Eyes звучи ми като антибактериален сапун - някаква маркетингова заигравка. Бих купила единствено ако шарката ми хареса и ми трябва по повод, но като видях цените ... май ще пропусна.
Адрия, скоро да сте здрави!
БВЛ, дааа ще купиш  hahaha как иначе. Дано повръщането да е единичен случай. От една приятелка с такъв проблем знам, че е нещо свързано с вестибуларния апарат. Не че не е наред, а някаква физиологична особеност, която обаче и създава доста проблеми при пътуване.

Тези дни все се каня да допиша в речника на Ния, дано утре го свърша.
ти- върти
тят- въртят
ядога- ягода
майкя- майка
касива- красива
тик- климатик
бързалка- пързалка
повечето думи ги казва правилно, Р-то го пропуска, а дългите думи съкращава на последна сричка.

Вчера, докато си искаше да суче с хитра усмивка ми каза "искам цицките постоянно"

Ние днес пътувахме доста, добре го понесе 1.30 спа в колата, после малка почивка на една крайпътна пързалка, от която си тръгна с изцапани обувки и панталонче с ако. После беше нетърпелива да сяда на мястото на шофьора, та последния 1 час трябваше да пея без прекъсване

# 714
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мира, мерси че питаш, то ме е страх да кажа вече, влязохме в някаква серия, в която той се разболее, уж  оздравее, аз прихвана болестта и му я предам пак, и така нататък. И в момента още кашли и мен ме боли гърлото, но засега поносимо. Аман от болести!  ooooh!

# 715
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Емо днес се събуди с позиви за повръщане. Успя да повърне, дори 2 пъти,веднага му сложих свещичка Вомитукхил, успях да овладея положението, но днес ще е на диета. Като се замисля, май от храна му се разстрои стомахчето. Вчера на обяд хапна доста краставица и мисля, че от там дойде проблема.

# 716
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
В събота вечерта бяхме на гости и Вили хапна само кашкавал и пи вода. През нощта срещу неделя мрънкаше и аз приканих да пишка. Стана, закашля се и повърна... но това беше. А яде много малко кашкавал.. Дано да няма повече такива работи..  Praynig Peace

# 717
  • Мнения: 77
Аз предполагам,че Йо повърна, защото 1 час преди пътуването яде тиквеник. Но тази тема ми е много чувствителна, защото преди много повръщаше и сега направо изпадам в потрес.
Днес при нас времето е ужасно и не знам как устискам на напъните и да излиза.

# 718
  • Мнения: 2 343
Мирта, може да е от краставичките, те дразнят.
При нас вали сняг, аз имам излизане и то не на близо. Ще я облека добре и ще излезем към 11.30 часа.
Вчера бяхме на Зарята, Ния се поизплаши, гушна се в мен и искаше да си ходим. После само за зарята говореше и едва я прибрахме вкъщи, искаше да търчи по площада.

# 719
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Днес сме добре, пу-пу.
Емо само навън иска да ходи, скучно му е вкъщи, особено и батко му като го няма и е на училище. Облича аке(яке), буки(обувки) и вън. Grinning
Има доста богат активен и пасивен речник, докарва криво-ляво звуците в думичките. Това, което ми е
най-смешно, е че казва на лъжиците, вилците - уди. Joy Никаква прилика с оригинала.б

Последна редакция: вт, 19 фев 2013, 21:17 от мирта

Общи условия

Активация на акаунт