Предстои ми инсеминация 11

  • 57 682
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 536
Ruth, това са пълни глупости. Живееш си както досега, нищо различно. Даже след инсето докторката ми каза да си правя всичко, което съм правила преди това. Е, може да се пазиш да не пиеш алкохол, да не пушиш цигари и да не вдигаш много тежко, но всичко друго е напълно ненужно.

  202uu
И аз си живеех живота, както обикновено. Все пак инсеминацията си е доста близо до естественото забременяване, а хората, които забременяват естествено, не мисля, че много ги мислят тези неща Simple Smile

Стискам ти палци, Ruth!!!

# 706
  • Мнения: 13
Привет, момичета,
Наминавам да ви видя кагато ми изпуши главата от работа  Wink
I am Ruth, аз специално не променям нищо в начина си на живот, а и не мисля, че има причина да го правя. Все пак манипулацията не е инвазивна и не ми създава какъвто и да било дискомфорт (друг въпрос е, ако стимулацията е дала някакви странични ефекти, но не мисля, че някоя от нас тук е с толкова сериозна стимулация, а аз лично този път съм без хич Simple Smile). Чистя си, гладя си, протягам се към високите шкафове, простирам. Даже си пийвам винце, биричка и мента със спрайт и си хапвам синьо и меко сирене:) И, срам - дори пуша. С моя лекар имаме сделка - той ми подарява ехографска снимка на моето ембрионче, аз му подарявам последната си кутия цигари  Wink
Единствено се пазя от контакт със заразно болни. Личното ми мнение е, че организмът ми е програмиран да пази бебето и нищо обичайно като начин на живот не може да му навреди, но болестите са друго нещо...
Но пък някой ако иска да си намери повод само да лежи и да не пипва нищо - намерил си е. В крайна сметка, дори, дай Боже да сме бременни, майка ми, която е детски лекар с толкова много стаж, че не е прилично да казвам колко, винаги е твърдяла, че бременната жена не е болна, просто е бременна. И отсега си знам, че мен няма да ме оставят да се олежа и да се превземам  Wink
Ама дано стигем до там да си изпробвам теорията  Praynig
П.С. Благодаря за всички пожелания!

# 707
  • Мнения: 374
И аз така си мисля. Благодаря ви. А имате ли някакви усещания към края вече, когато наближава времето за теста?

# 708
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Аз лично при нито една от инсеминациите не съм имала някакви извънредни усещания, които да са били по-различни от усещанията преди цикъл. Имах болки в гърдите (които имам и преди ВСЕКИ цикъл), леко напрежение ниско в корема (което също си имам и преди цикъл), от време навреме придърпване в яйчниците. Нищо ново и различно. Нищо, при чието усещане да си кажа "Я, това е нещо ново. Сигурно съм бременна".

Убедила съм се в едно - нито наличието на каквито и да било признаци, нито отсъствието на такива, е гаранция за бременност. По-добре да не се взираме под лупа в тялото си, защото евентуалното разочарование след това е много по-силно.

# 709
  • Мнения: 374
Нямах това предвид. За невзирането "под лупа" ми е вече пределно ясно. Мисълта ми беше, че имах много сходни усещания и първия път, който беше и неуспешен.
Но хайде, ще видим.

# 710
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
След всяка от четирите ми инсеминации съм се чувствала по еднакъв начин. Резултат: две неуспешни и две успешни (едната за кратко, но все пак си я водя за успешна).

# 711
  • Мнения: 13
Момичета, адски съм притеснена Sad
От няколко дни си страдам от едно течение, което предполагах че са гъби - бяло, като парцали пресечено мляко (съжалявам, че съм толкова обстоятелсвтена по такава неприятна тема). Появи ми се още миналия цикъл, тогава само неприятен сърбеж, но моят лекар каза, че нищо не може да направи ако съм бременна. После ми дойде цикъла, симптомите изчезнаха, аз все пак питах проблем ли ще е ако имам гъби за инсеминацията и отговорът беше не. Симптомите се появиха пак около средата на цикъла ми (преди няколко дни), а течението днес стана гадно жълтеникаво. Преди малко погледнах - розовеещо е Sad.
Цял ден се опитвах да се свържа с доктора (понеже вече е адски неприятно всичко това), но не мога, сега и това розовото зацапване направо ме довърши  Cry. Шести ден след инсеминацията ми е, много рано за начало на цикъл, не знам какво да мисля. Дано не е някоя много гадна инфекция, от това се притеснявам най-много. Иначе нямам някакви болки или нещо друго, последно секс правихме онзи ден с мъжа ми и, освен ужасното течение, други проблеми нямаше.
Не знам, почти съм в паника... Sad
Не че някой може да ми помогне, но поне да споделя Sad

# 712
  • Мнения: 69
О, това розовото зацапване ми прилича на имплантация! Simple Smile Hug Хайде успех, дано е това което трябва!

# 713
  • Мнения: 229
New hope - успех и дано да е инплантация

Здравейте момичета, дано не ви досаждам с моите проблеми, днес ми е 3 ден цикъл, доктора каза да ида след това, няма да има инси този месец явно, защото искал да ме види пак, за да не допуснем някаква грешка. малко съм на тръни понеже през август излизат в отпуск и ако чак септември ми е следващото оплождане, дано не се побъркам. Успех на всички, аз на 5.07 съм на преглед чак.....май трябва и диетка да започна, дано имам сили за всичко това. Остана ми само вярата и надеждата.

# 714
  • Мнения: 13
Добро утро!
Аз в крайна сметка успях снощи по нощите да се чуя с моя лекар, че даже и да ме види. Наистина съм направила някаква бактериална инфекция. Лошото е, че докато нямаме яснота бременна ли съм, не може да ме лекува кой знае с какво. Даде ми едни глобулки (всъщност само една), които, както и каза, вече пооблекчиха симптомите. За всеки случай и мъжът ми ще пие лекарства. Тъпото е, че нямам никаква идея откъде съм завъдила тия бактерии Sad
Но пък доктора беше много доволен от това, което видя - добра лигавица, доказана овулация и в двата яйчника, че даже и една киста на жълтото тяло (което не е добре, но каза, че нормално ще изчезне с бременността или менструацията).
Розовото течение (при прегледа нямаше кръв) каза, че може да е имплантация, а може и да е от инфекцията. Сутринта имах пак нещо розовеещо, но вече като че ли не.
А, да - каза ми че с тези два спукани фоликула, сериозно да се приготвяме психически за възможността за близнаци Simple Smile
Това е положението при мен - дано се овладее с тази глобулка инфекцията, от където и да е дошла, мръсницата... Със сигурност знам, че в средата на май, когато правих изследвания за първата инсеминация, всичко беше абсолютно чисто...

love forever, никакво побъркване! Търпението е най-важната  и нужната черта на всички ни в този форум. Септември, септември - ей го къде е - докато се усетиш, отпуски, море и то дошло. Важното е всичко да е наред, а времето така и така ще мине.

# 715
  • Мнения: 382
new hope , по медицински стандарт във всеки цикъл, когато се прави инсеминация се пуска МБ и на двамата партньори Peace На мен дори в един месец да съм имала 2 процедури, пак са ми пускали МБ, както и на мъжа ми Peace Ако не са ви пускали МБ всеки път е меко казано безотговорно и даже незаконно. Така се избягват разни такива инфекции, които могат да бъда своевременно лекувани, а не да се окаже , че си бременна и и да се мъкнеш с гъбички или бактерии с месеци поради противопоказанията на редица препарати за прилагане при бременност.

# 716
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета, чакаме Ruth, тя днес е на тест.  Praynig

# 717
  • Мнения: 374
Здравейте, сладурки, бях на кръвен сутринта, резултатът е 26.31, което май значи, че сме бременни с моето любимо същество!
Вие какво мислите? Praynig Hug

# 718
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Ами да, бременна си момичееее, казах ли ти аз. Айде сега в петък още един тест да видим че се удвоява.  Hug Hug Hug
Толкова се радвам за теб!

# 719
  • Мнения: 536
Страхотна новина, Ruth!!  Hug Толкова хубаво ми стана... Честито!!!

Аз заминвам утре рано, ще ви наглеждам, когато има нет, вие да напълните темата само с хубави новини!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт