Нарекох те Фериха ~109~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 28 713
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен Hug

Вани,   bouquet

Лек ден на всички!  Hug

# 31
  • Мнения: 21 201
Добро утро, момичета. Hug
Тинче, благодаря за новата тема, чудесна е. smile3525
Ванина, мерси за кафенцето.    bouquet
Разхождайки се из темите, влезнах в тази за новият сериал, който, ще се излъчва по шоуто след нашия сериал и видях, че на заглавната страница пише, че, ще се излъчи на 01.03., а това е Четвъртък. Може и да има разместване на програмата и да ни се засичат двата сериала, а да се излъчват в различни дни.

# 32
  • Мнения: 2
Добро утро!
 Hug
Добро утро на всички!
Благодаря за новата тема,както винаги - 6!   bouquet
Да ви почерпя

Нека денят ви бъде усмихнат и позитивен!  Hug
Днес и утре съм почивка,така че ще влизам по-често при вас Wink

  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 9
Току що видях, че сме получили глоба от RTÜK. Глобата е за онези изтезания от Халил - с нож, с брадва, с разтопеното шише, а и за увисването на Гюлсюм. RTÜK мисли, че това има негативен ефект върху младите и децата и затова е решил да глоби АФК.

# 34
  • Мнения: 21 201
Току що видях, че сме получили глоба от RTÜK. Глобата е за онези изтезания от Халил - с нож, с брадва, с разтопеното шише, а и за увисването на Гюлсюм. RTÜK мисли, че това има негативен ефект върху младите и децата и затова е решил да глоби АФК.
Напълно си заслужава АФК тази  глоба.
Наистина беше, като в къща на ужасите. #Crazy

# 35
  • Мнения: 180
Неси,Гери,сестро привет и на вас Simple Smile
Ами и да ги глобят,има защото.Това е мнението ми. PeaceСега
 дано им светне да вкарат в  тая драма и ощ любов.Ако продължат сериала няма да се противя.На мнението на Над съм,че иначе темата ще замине на кино.Но да видим.Мисля че колкото и още да продължи АФК все ще има край.Лично мнение. Peace
Гери,миличка ти за къде си се запътила?Казваш заминаваш.Билети купуваш.За къде ще те изпращаме? Hug

# 36
  • Мнения: 2 449

Дали Емир в скоро време ще види жена си  ooooh! ooooh!и в такава пижала страстоубийца Mr. Green Mr. Green Mr. Greenама с торта отпред Joy

# 37
  • Мнения: 21 201
Ще я види той, друг път. Сега, като изпадне в кома, а недай си Боже и амнезия да получи, ще има-здравей, ти коя си, приятно ми е да се запознаем. Sick


Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 10:06 от Neidjal

# 38
  • Мнения: 2 449
  Да се допълна Grinning Grinning Grinning GrinningПък гащурите и те Shocked Shocked #Crazy #Crazy торта до торта.
Да му загурчи на човек от сладост #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked

# 39
  • Мнения: 2
Неси,Гери,сестро привет и на вас Simple Smile
Ами и да ги глобят,има защото.Това е мнението ми. PeaceСега
 дано им светне да вкарат в  тая драма и ощ любов.Ако продължат сериала няма да се противя.На мнението на Над съм,че иначе темата ще замине на кино.Но да видим.Мисля че колкото и още да продължи АФК все ще има край.Лично мнение. Peace
Гери,миличка ти за къде си се запътила?Казваш заминаваш.Билети купуваш.За къде ще те изпращаме? Hug

И аз съм на мнение, че трябваШЕ отдавна да ги глобят! Но както се казва, по-добре късно отколкото никога!
Ама най-важното е да си вземат поука от тая глоба!
Скрит текст:
Меги ще ти пиша ЛС, че а този форум имам много врагове , не в тази тема, в Мечтатели най-вече, там ме мразят( нали съм САРПКА/ГЮВЕНКА) Mr. Green, не искам ако някой ми чете да разбере къде отивам! Затова който се интересува ще му пиша ЛС! Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 21 201
 Да се допълна Grinning Grinning Grinning GrinningПък гащурите и те Shocked Shocked #Crazy #Crazy торта до торта.
Да му загурчи на човек от сладост #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked
Хайде сега, това са подробности.  JoyТой Емир си я харесва всякак, въпроса е, че на нея са и много чужди тези неща и въобще не ги мисли. А и, като гледам как се развива сюжета, в скоро време няма да е.

# 41
  • Мнения: 2
 Да се допълна Grinning Grinning Grinning GrinningПък гащурите и те Shocked Shocked #Crazy #Crazy торта до торта.
Да му загурчи на човек от сладост #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked
Хайде сега, това са подробности.  JoyТой Емир си я харесва всякак, въпроса е, че на нея са и много чужди тези неща и въобще не ги мисли. А и, като гледам как се развива сюжета, в скоро време няма да е.

а точно някъде преди 10т-ина серии бях сигурна в кекса, а то какво стана от тогава до тогава едно нищо и половина! ooooh!

# 42
  • Мнения: 21 201
Аз във Ферито в последно време в нищо не съм сигурна. Тя е непредсказуема.
Докато не видя с очите си, на нищо не вярвам. Сценаристите всеки път ме изненадват с хрумванията си.

# 43
  • Мнения: 180
Гери само ако знаеш аз откога бях сигурна в кекса.обаче и досега йок. JoyПитам се защо са й толкова далечни на нашата мома тези нещ.Да няма нещо сбъркано? Shocked Peace

# 44
  • Мнения: 21 201
Гери само ако знаеш аз откога бях сигурна в кекса.обаче и досега йок. JoyПитам се защо са й толкова далечни на нашата мома тези нещ.Да няма нещо сбъркано? Shocked Peace
Сестрице, ми тя не спря да повтаря, като латерна-тати, мама, семейството ми. ooooh! От много излишни приказки, не се и сеща за други неща. То не трябва много да се бърбори, а да се действа. Да му мисли Емир, чок зор, женичка си взе. Joy Да си я гледка сега, като полезно изкопаемо.

Общи условия

Активация на акаунт