Отговори
# 750
  • Мнения: 2 282
Но, кръвта вода не става. Много силни думи каза К., но не мисля, че ще спази клетвата.

# 751
  • Мнения: 2 282
Много хубаво би било братята да се обичат да разчитат един на друг, но тук в семейството което ни показват ще едоста трудно защото това може да стане само ако никой от родителите не показва предпочитания към едното за сметка на другото дете Peace
Ако Хандан беше добра майка взаимоотношенията м/у К и Г щяха да са различни, но както казвате щахме да гледаме друг филм Peace
Подкрепям тази теза. Семейството е виновно да се стигне до тук.

# 752
  • Мнения: 3 371
 ·٠•Snejka•٠·, Hug кой би искал ?! За жалост тази пропаст между двамата, е заложена още от детството им, от начина, по който са възпитавании отгледани .

# 753
  • Мнения: 18 540
Дафне, не мога да разбера какво ти бърка в очите Али? Той е верен приятел, на когото Кузей винаги може да разчита, за разлика от собствения му брат, което е много жалко... И какво, ако беше истинска катастрофата, Гюней пак щеше да остави брат си доживот в затвора? Дори да е страхлив, можеше този път пък той да се жертва, дори само за да му върне жеста. Кузей също нямаше много време да помисли, преди да се предаде заради брат си, но го направи и то на 18 год. На мен също ми е мъчно, че така се отдалечават завинаги двамата братя, но какво да се прави.




# 754
  • Мнения: 18 540
Лорче, още в началото, докато стоеше на брега, след като си тръгна от фирмата.

# 755
  • Мнения: 1
Аз разбрах какво ще стане още щом Кузей се обади на брат си по-телефона , а на заден фон даваха Али да говори с някакви момчета , и веднага ми стана ясно , какво ще направят  Tired

Мен пък въобще не можаха да ме трогнат , това което показаха на фрагманите , това дадоха , мота мо и в епизода , аз го гледах вече във фрагмана , като го дадоха пак , емоцията беше минала  Tired

Много погрешно постъпи Кузей , отново дърпа дявола за опашката , но ще дойде ден в който той ще се обърне и ще го захапе и този ден няма да е далече , защото Фърат идва  Naughty
Ха , ха , ха  Кузей загуби още една защита срещу Фърат , голям кеф няма що , рано или късно пак ще опре до брат си , дано не става , но никой не знае какво ще му предложи следващия ден .

Феновете на Джемре , трябва да празнуват , Зейнебката днес си показа рогцата  Mr. Green , ех ама само как натърти на Джемре , че в Анталия с Кузей се били целунали повторно  Twisted Evil
Ах ти лошо момиче такова  Naughty
Милото ми Джемре , заради тебе ли трябваше да плаче  Crossing Arms
Ама не си ти първата му любов и никога няма да бъдеш , пукни се от яд , ако щеш Twisted Evil

Извинете ме за лиричните отклонея , ама не се сдържах  Hug Лека нощ  Peace  Heart Eyes

# 756
  • Мнения: 2 282
Seleya, права си в частта за К.
Но имам по-различно мнение за Дж. Че го обича, обича го. Но не виждам любовта на К. Когато си тръгваше от ресторанта, най-естественото нещо бешее да проследи и изпрати с поглед любимата си. Нищо подобно.Беше забол глава в чинията. Освен това се изненада и  даже отдръпна, когато тя го целуна.

# 757
  • Мнения: 2 282
Дафне, не мога да разбера какво ти бърка в очите Али? Той е верен приятел, на когото Кузей винаги може да разчита, за разлика от собствения му брат, което е много жалко... И какво, ако беше истинска катастрофата, Гюней пак щеше да остави брат си доживот в затвора? Дори да е страхлив, можеше този път пък той да се жертва, дори само за да му върне жеста. Кузей също нямаше много време да помисли, преди да се предаде заради брат си, но го направи и то на 18 год. На мен също ми е мъчно, че така се отдалечават завинаги двамата братя, но какво да се прави.
Достатъчно писах по въпроса.





# 758
  • Мнения: 1
Seleya, права си в частта за К.
Но имам по-различно мнение за Дж. Че го обича, обича го. Но не виждам любовта на К. Когато си тръгваше от ресторанта, най-естественото нещо бешее да проследи и изпрати с поглед любимата си. Нищо подобно.Беше забол глава в чинията. Освен това се изненада и  даже отдръпна, когато тя го целуна.

Не , не беше така , всичко е в контекст с разговора , като го видиш с превод , може би ще си промениш мнението , така си мисля аз де  Heart Eyes
На мен , например , най ми хареса сцената в която Кузей се отпусна да говори за Джемре пред Али , беше много хубаво , някак романтично  Heart Eyes  Напълни ми  душата , а и песента която бяха избрали за тази невъзможна любов , великолепно  Heart Eyes

# 759
  • Мнения: 3 371
Кузей никога , по никакъв повод не е разчитал на брат си . Камо ли да разчита на него да го защитава от Фърад !

Надявам се, че това, което Кузей сподели с Али за Джемре, най- после да му даде да разбере, че Джемре е добра приятелка и нищо повече . За мен това беше "сбогуване" с детската му любов и мечта !

Общи условия

Активация на акаунт