Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 31

  • 58 470
  • 706
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Dear Nevin!

I haven't had time to visit your forum on a daily basis, so I didn't know you had a birthday.
But, as they say, it's never too late to send good wishes!
Thank you for everything!
(You probably know me as "завер ханъм")




Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 09:11 от lillien

# 676
  • Мнения: 0
Dear Nevin!

I haven't had time to visit your forum on a daily basis, so I didn't know you had a birthday.
But, as they say, it's never too late to send good wishes!
Thank you for everything!
(You probably know me as "завер ханъм")







Thank you for the great wishes,my dear!   bouquet
Thank you for tne collaboration!   bouquet

The pleasure is mine to know all of you.(Sorry for my bad English).  Heart Eyes

Thank you and you welcome,

best regards,  Heart Eyes

 txtloves  Kiss Two Hearts

Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 10:18 от Н.И.

# 677
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Моля, пишете на български!

# 678
  • Мнения: 13 514

Възможно ли е Ибрахим да излъже СС, че това е бюста на султана, за да му се размине наказанието? newsm78 newsm78

# 679
  • Мнения: 0

Възможно ли е Ибрахим да излъже СС, че това е бюста на султана, за да му се размине наказанието? newsm78 newsm78



Оох не ми се вярва  newsm78 Султанът май не носи такава чалма, а и си прилича баш на Ибрахим. Доста не ми се връзва той защо се взима за толкова велик, че да си прави бюст  #2gunfire Това е явна демонстрация на превъзходство, особено когато самият султан има едва портрет само... Shocked Поне от това, което виждаме във филма.

# 680
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Моля, пишете на български!

Г-жо модератор, lillien доколкото си спомням е от Хърватия и незнае български, знае английски и затова пише на този език в този форум. Фен  е на сериала и има приятели тук...ще и забраните да пише ли сега... Wink

Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 12:29 от ~Мишел~

# 681
  • Мнения: 19
Възможно ли е Ибрахим да излъже СС, че това е бюста на султана, за да му се размине наказанието? newsm78 newsm78
Бюстът е по-хубав от оригинала.  tooth

# 682
  • Мнения: 683
Тъй като днес ще бъда заета д късно пускам новата тема сега. Моля само да пренесете линка, когато се изпише тази  Peace

Нова Тема

# 683
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Моля, пишете на български!

Г-жо модератор, lillien доколкото си спомням е от Хърватия и незнае български, знае английски и затова пише на този език в този форум. Фен  е на сериала и има приятели тук...ще и забраните да пише ли сега... Wink

Госпожо потребител, за щастие има достатъчно начини, дори човек не знаещ български да пише на този език, след като е решил да участва в български форум.

За контакт с приятели на определен, общ език, който е неразбираем за голяма част от участниците в темата има и други възможности.
Дори ако си представим, че съществува само бг-мамма, пак може да се сетим за лични съобщения.

# 684
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57

Възможно ли е Ибрахим да излъже СС, че това е бюста на султана, за да му се размине наказанието? newsm78 newsm78


Аз мисля че след тази сцена идва онази с вадене на сабя....
и отсичане на главата на статуята- показателно.  Wink Peace
За урок!  Mr. Green
Да видим дали ще позная.

# 685
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Привет! Hug
Скрит текст:
За да нямаме проблеми, можем да ползваме тази функция. Grinning
lillien, Невин!   Hug Hug
  bouquet  bouquet

Аз мисля че след тази сцена идва онази с вадене на сабя....
и отсичане на главата на статуята- показателно.  Wink Peace
За урок!  Mr. Green
Да видим дали ще позная.

И аз мисля, че сцената от трейлъра с изваждането на сабята, ще е последвана от рязане на главата на статуята. За сега.  Mr. Green
А на титуляра - по късно във времето! Mr. Green

Ибрахим може да е бил великолепен военен стратег, но нито едно завоалирано или директно предупреждение на султана сякаш не отрази.
А имаше толкова много. В първи сезон ги броях в началото, но после спрях, защото те станаха наистина много.
Чудя се какво може да е приспало толкова Ибрахим  - вероятно усещането за голяма близост и привързаност на султана, идваща от първите им години заедно в Маниса.
Или по-вероятно властта, която казват е страшен наркотик.

Но всичко по реда си. Първо ще изпратим Валиде, въпреки, че ще ми липсват осанката и присъствието на Небахат Чехре.
 

# 686
  • Мнения: 0
Привет! Hug
Скрит текст:
За да нямаме проблеми, можем да ползваме тази функция. Grinning
lillien, Невин!   Hug Hug
  bouquet  bouquet

Аз мисля че след тази сцена идва онази с вадене на сабя....
и отсичане на главата на статуята- показателно.  Wink Peace
За урок!  Mr. Green
Да видим дали ще позная.

И аз мисля, че сцената от трейлъра с изваждането на сабята, ще е последвана от рязане на главата на статуята. За сега.  Mr. Green
А на титуляра - по късно във времето! Mr. Green

Ибрахим може да е бил великолепен военен стратег, но нито едно завоалирано или директно предупреждение на султана сякаш не отрази.
А имаше толкова много. В първи сезон ги броях в началото, но после спрях, защото те станаха наистина много.
Чудя се какво може да е приспало толкова Ибрахим  - вероятно усещането за голяма близост и привързаност на султана, идваща от първите им години заедно в Маниса.
Или по-вероятно властта, която казват е страшен наркотик.

Но всичко по реда си. Първо ще изпратим Валиде, въпреки, че ще ми липсват осанката и присъствието на Небахат Чехре.
 


Благодаря за препоръката,Ari 888,ще се възползвам,когато се наложи..  bouquet

Уважавам жеста на Завер ханъм и реших да и отговоря,съжалявам,че не го направих в личните съобщения..
Аз съм човек с добри намерения и не е направено нарочно,за да си навлека гнева на Модератора..

Съжалявам за грешката.. Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 19
На джедая на аватара пише нещо на на английски, какво ли значи?  newsm78  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 82
На джедая на аватара пише нещо на на английски, какво ли значи?  newsm78  Mr. Green
  Joy Joy Joy Н.И., а красотийките ние как ще ги видим!? #Crazy Hug

# 689
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
На джедая на аватара пише нещо на на английски, какво ли значи?  newsm78  Mr. Green

Подписът на джедая, обаче е на чист български и искрено ви съветвам да му обърнете внимание.
Както и да си преговорите правилата на форума, във случай, че много държите да продължим разискването на този така наболял проблем.

Общи условия

Активация на акаунт