Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 31

  • 58 469
  • 706
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 33
Ако  и сега не е станало ясно кой точно е на всяка манджа мерудия и не си знае мястото, че и възможностите, много жалко! Някои хора, вместо да се заяждат наляво и надясно и напълно първосигнално, по-добре да си налягат парцалите и да се върнат я в сектора "Правила на форума", я в детската градина - за преговор на елементарните правила по култура на общуването, я в първи клас - да не се повтарям защо  Wink

# 691
  • Мнения: 0
Съжалявам, че съм причинил ви създава проблеми, то не е моето намерение.
Български език, аз разбирам, но това не говори, затова пиша много малко на вашия форум.
Повечето от моите послания, така или иначе превежда Анна.
Това е български с Gooogle Превод, надявам се разбирате най-малкото нещо.

I am sorry for the trouble I've caused, it wasn't my intention!
I understand, but don't speak Bulgarian, and that is the reason I write very rare at you forum.
Anyway, as I remember, Anna translated the most of my posts at this forum.
My apologies, once again!

# 692
  • Мнения: 19
Ако  и сега не е станало ясно кой точно е на всяка манджа мерудия и не си знае мястото, че и възможностите, много жалко! Някои хора, вместо да се заяждат наляво и надясно и напълно първосигнално, по-добре да си налягат парцалите и да се върнат я в сектора "Правила на форума", я в детската градина - за преговор на елементарните правила по култура на общуването, я в първи клас - да не се повтарям защо  Wink
О, Светле, как си, миличко,  по-добре ли си?  Peace

На джедая на аватара пише нещо на на английски, какво ли значи?  newsm78  Mr. Green

Подписът на джедая, обаче е на чист български и искрено ви съветвам да му обърнете внимание.
Както и да си преговорите правилата на форума, във случай, че много държите да продължим разискването на този така наболял проблем.

Ами те правилата важат за всички, не е ли така? Не виждат причина да се докачаш и да заплашваш, с нищо не съм нарушила правилата. Между впрочем чухте ли за новото поколение форуми, там потребителите могат да банват модераторите и даже админите, ако нещо се провинят.

Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 16:49 от soya-fen

# 693
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ако  и сега не е станало ясно кой точно е на всяка манджа мерудия и не си знае мястото, че и възможностите, много жалко! Някои хора, вместо да се заяждат наляво и надясно и напълно първосигнално, по-добре да си налягат парцалите и да се върнат я в сектора "Правила на форума", я в детската градина - за преговор на елементарните правила по култура на общуването, я в първи клас - да не се повтарям защо  Wink


 newsm09 newsm09 newsm09

# 694
  • Мнения: 19
Ако  и сега не е станало ясно кой точно е на всяка манджа мерудия и не си знае мястото, че и възможностите, много жалко! Някои хора, вместо да се заяждат наляво и надясно и напълно първосигнално, по-добре да си налягат парцалите и да се върнат я в сектора "Правила на форума", я в детската градина - за преговор на елементарните правила по култура на общуването, я в първи клас - да не се повтарям защо  Wink
newsm09 newsm09 newsm09

 newsm08 newsm62  love001

# 695
  • Мнения: 3 485
Съжалявам, че съм причинил ви създава проблеми, то не е моето намерение.
Български език, аз разбирам, но това не говори, затова пиша много малко на вашия форум.
Повечето от моите послания, така или иначе превежда Анна.
Това е български с Gooogle Превод, надявам се разбирате най-малкото нещо.

I am sorry for the trouble I've caused, it wasn't my intention!
I understand, but don't speak Bulgarian, and that is the reason I write very rare at you forum.
Anyway, as I remember, Anna translated the most of my posts at this forum.
My apologies, once again!

lillien -Завер Ханъм винаги си добре дошла в нашата тема, БЛАГОДАРИМ ти за всичко което правиш за нас участвувайки с превод,качване на субове и интересни вести засягащи темата  bouquet  bouquet  bouquetМоля те да не се обиждаш и продължиш да ни помагаш Hug Praynig Peace
Н.И. не си се провинила в нищо за да се извиняваш ,ти си много ценен кадър за нас и винаги ще е недостатъчно да изкажем благодарностите ,за това което правиш и за всички които обичаме този филм  bouquet  bouquet  bouquet

# 696
  • Мнения: 3 485
Ари888 и аз много харесвам Набахат Чекре ,отлична актриса с величествена осанка,напълно покрива критериите за ролята която изпълнява,много ще ми липсва! Hug Peace
Ибрахим с коварството,жестокостта и задкулисните си игри отдавна заслужава наказание!

# 697
  • Мнения: 0
Здравеите момичета .
От скоро съм голяма фенка на ВВ и наи вече на Бали беи.
Надявам се да ме приемете във вашето семеиство.

# 698
  • IT
  • Мнения: 3 704
titikova  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet на всички други

# 699
  • Мнения: 0


Колаж направен от нашата Colombina.

 Hug Grinning newsm51

Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 19:33 от lillien

# 700
  • Мнения: 197
Колко ненужни коментарии можел да предизвика един "Честит рожден ден"  Joy

Добре дошли на новите попълнения и дано се успокоят духовете преди новата серия, че след малко ще гледаме Ибрахим как се пъне да доказва, че е невинен, а Махи да се опитва да си намери нейното място чрез други, най-вече чрез сина си.

Дано ни запазят Айбиге и Бали бей. Като знам, че е бил за 5 серии, но имало голям зрителски интерес към неговата роля почти съм сигурна, че ще стане кримски зет.

# 701
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
А ще има ли кой да превежда? Embarassed

# 702
  • Мнения: 0
А ще има ли кой да превежда? Embarassed

Здравейте на всички!

Да,какъв проблем се разрази за една честитка,карайте..
Има си хора за всичко..Да не ви пука..
Ако Нет'а не ми изиграе лоша шега ще подсказвам,но ако ме прецака..Аз обикновено трудно хващам епизода,миналата седмица имах само звук,но и това е - Берекет версин..
Дано и сега да мога да направя нещо..Ще си проличи още към края на резюмето на 49 еп.
Моля,всеки да помага,както може..
Предполагам,има и други разбиращи турски..
Благодаря предварително..

Безпроблемен Нет и приятно гледане на всички!  newsm10 txtloves

# 703
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Невин, благодаря ти предварително ! Hug   bouquet

Предлагам да се местим в новата тема, пусната по-рано от Ани, за да не се мърдаме по средата на серията ! Grinning


Приятно гледане на всички и хубав нет  Hug
Нова тема  

# 704
  • Мнения: 0

Дано ни запазят Айбиге и Бали бей. Като знам, че е бил за 5 серии, но имало голям зрителски интерес към неговата роля почти съм сигурна, че ще стане кримски зет.
И аз за това се моля ,дано да ни оставят Айбиге в сериала  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт