Звездни компромати-132

  • 56 361
  • 754
  •   3
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 120
 На мен Николета сега ми е само по скулеста, иначе не виждам какво друго по лицето е пипано. И не е била гадже на Ветко, а на сина му. Бъркат я с Мария.

# 721
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз също не виждам никакви интервенции по лицето й, за скулите бих казала че е по слаба във лицето от преди и затова скулите й са по ясно изразени.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 16
http://life.dir.bg/news.php?id=10650336-лияна не беше ли в нова тв с иван и андреи, или и от там са я натирили  newsm78

http://life.dir.bg/news.php?id=10650860-- кати е останала сама,ще трябва да по4ва да пее.

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 12:16 от sneji_bs

# 723
  • Мнения: 3 827
Николета няма пластични операции в/у лицето си - отслабнала е , мургав тен и хубав грим , както и професионални снимки .

# 724
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Глория много ми хареса в новия й клип - супер визия.
На мен ми е изключително постна-и клипа, и песента не е нищо особено, и текста-банален, визията й-ми все една и съща....не ми харесва, определено.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 424
На мен Николета сега ми е само по скулеста, иначе не виждам какво друго по лицето е пипано. И не е била гадже на Ветко, а на сина му. Бъркат я с Мария.
мара отварачката ли? брей, че тя и през ветко ли е минала newsm78

# 726
  • Мнения: 4 120
 Така казват злите езици в Пловдив, че преди Владо  е била с Ветко. Големият шлем, баща и син, малко момичета могат да се похвалят с такава комбинация Simple Smile

# 727
# 728
  • Мнения: 4 120
Ами да, голям шлем- баща и син, малък- двама братя Simple Smile

# 729
  • Мнения: 5 647
Тая Алисия много сбръчкосана бе.

# 730
  • Мнения: 1 735
Глория много ми хареса в новия й клип - супер визия.
На мен ми е изключително постна-и клипа, и песента не е нищо особено, и текста-банален, визията й-ми все една и съща....не ми харесва, определено.
Аз м/удругото не се изразих правилно - хареса ми тялото й, особенно краката . Клип, текст и песен не коментирам.  Peace

# 731
  • Мнения: 250
Милен Цветков обяви, че ще става баща за втори път

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 14:37 от падналият Ангел

# 732
  • София
  • Мнения: 5 289
Калин Врачански стъпи на лилавия килим пожелавам му да стъпи и на червения. Grinning

# 733
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не е ли време за нова тема? Simple Smile Hug

# 734
  • София
  • Мнения: 5 289
Аха, чакаме я всеки момент...
Ето я Софето и Десиславка и натам други от Евровизия

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт