"Какво е Европа за вас?" - да подкрепим България!

  • 1 882
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 480
И на мен музиката много ми хареса!
 Но иначе адски депресивно. Символиките са твърде очебийни,ама нЕма нужда. Аз лично искам малко оптимизъм вече.  
 

ОптимизЪмът е хубаво нещо, но би трябвало да има основание за него. За голямо съжаление имаме основание за повече песимизъм . Нищо хубаво не ни се случи през последните 22г. А толкова много очаквахме. Сега някои от нас вече нищо хубаво не очакват. Животът ни беше опропастен и пропилян. Някои ще кажат, че сами сме си виновни. Да, защото не напуснахме тази страна, когато трябваше. Сега за някои от нас е малко късно.

# 16
  • Мнения: 2 093
клипа ми хареса, тьжен е, но наистина е символичен. Завръщането на България в Европа не е лесно. Винаги се впечатлявам от стари снимки направени през 20те-40те години в България. Хората имат съвсем друг вид и излъчване, доста по-европейски..

# 17
  • Мнения: 4 841
Символите са разбираеми тогава, когато са общовалидни. Заигравката "Luff-Story" и лъвчето като наш обединяващ образ са локална символика, която ще остане неразбрана от "широката европейска общественост" (като гледам броя на гласувалите, много е широка...).

Музиката е натрапчива и еднообразна, стилистиката - недоизпипана.

Няма да гласувам.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 217
Символите са разбираеми тогава, когато са общовалидни. Заигравката "Luff-Story" и лъвчето като наш обединяващ образ са локална символика, която ще остане неразбрана от "широката европейска общественост"

Това исках да пиша и аз. Замислено е горе-долу добре, но ще е понятно само за нас..... Sad

# 19
  • Мнения: 1
Нас в "ЕВРОПА"никой не ни иска Въпреки,че ние сме отдавна в Европа Много преди разни белгийци,французи,немци и всякакви и точно за това ЕВРОПА иска само нашето място.Защото Георги Димитров освен тази глупост за слънцето и въздуха ,която може би е казал ,за да си спаси живота е направил единствената до сега защита на българския народ от някакво официално място -дори било то и фашистки съд Казал е, че "когато немските императори са говорели на немски САМО С КОНЕТЕ СИ във варварска България народът е говорел собствения си език и дори е пишел на него .И това е направил защото са му казали,че българите са диваци и варвари ,тъмни балкански субекти.Кажете ми сега в "ЕВРОПА" не ни ли мислят точно за такива разни холандци и други Кажете ми име на съвременен български политик защитил ни толкова блестящо ,па макар и в достолепно наказващия ни европейски парламент Нашите там са най-беззъби и на всичко казват ЙЕС.

# 20
  • Мнения: 1
Не го защитавам Не ме разбирайте неправилно Но стига сме се самоунижавали и стига сме си търсили господари Робството отдавна е отменено Мястото ни е златно А ние не сме "малък  народ " велики сме и навсякъде където сме били сме оставили своите топоними Подсещам ви само за "БУЛГАРИ" и за богомилите.

Общи условия

Активация на акаунт