Дидим

  • 199 316
  • 521
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 926
Здравейте!Миналата година септември почивахме в Дидим-Buyuk Anadolu а сега на 23 ще пътуваме за Garden of sun

Миналата година си взехме кола под наем и ходихме до Бодрум,сега сме замислили пак да ползваме услугита на Рент а кар и да посетим Памуккале.

Приятна почивка на всички:)

Ние сме от 23.05 в Buyuk Anadolu . Може ли да разясниш за колата под наем, и маршрутки винаги ли има пред хотела или са на опрделен час

Аз пак да попитам за колите под наем,че в петък тръгваме

# 196
  • София
  • Мнения: 172
Здравейте,

предстои ми тръгване за Дидим този петък (23-ти). Интересува ме дали знаете откъде минават автобусите- Чанаккале или Истанбул и колко е като време горе- долу пътя? Фирмата е Ориент 99.

Тръгваме от Хасково в 14:45 и ми се струва, че ще пристигнем рано в събота и ще има голямо чакане, докато ни настанят.

Благодаря!

# 197
  • Мнения: 926
Значи сме заедно в автобуса  Laughing

# 198
  • София
  • Мнения: 172
Значи сме заедно в автобуса  Laughing

А в кой хотел сте? Извинявам се, но не съм чела назад  Simple Smile

# 199
# 200
  • София
  • Мнения: 172
Ние ще сме във Веноса  Simple Smile

# 201
  • Мнения: 4 500
1 лош отзив не съм чула за Веноса  Hug

# 202
  • София
  • Мнения: 172
1 лош отзив не съм чула за Веноса  Hug

Това е много обнадеждаващо. Отиваме там по препоръка на познати. Очаквам да изкараме чудесно  Hug

# 203
  • Мнения: 4 500
Моя позната беше там от 01,05 до 06,05 - по нейни думи е било незабравимо - и хотел, и храна, и всичко, дори времето е било с тях - 28-30 градуса  Shocked

# 204
  • София
  • Мнения: 172
Моя позната беше там от 01,05 до 06,05 - по нейни думи е било незабравимо - и хотел, и храна, и всичко, дори времето е било с тях - 28-30 градуса  Shocked

Наистина нямам търпение вече. И за другата седмица прогнозата за времето е супер. Миналата година почивахме в Кушадасъ и сме много доволни. Ще пиша отзиви като се приберем живот и здраве  Hug

# 205
  • Варна
  • Мнения: 8
Здравейте,  с моя мъж решихме да прекараме една седмица в Дидим. Избрали сме Hotel Holiday Resort 4*. Някой отсядал ли е там? Имате ли отзиви (добри, лоши) за този хотел?  Simple Smile
Ходихте ли вече? И аз търся отзиви за този хотел. Ние сме там от 7.06.

# 206
  • Варна
  • Мнения: 3 948
Тръгваме от Хасково в 14:45 и ми се струва, че ще пристигнем рано в събота и ще има голямо чакане, докато ни настанят.





Е да де ама те няма да ви дадат мотика да копаете градинките   Joy Joy Joy
Сложете си отделно банските и чакайте край басейна  Joy Joy

# 207
  • Мнения: 5 080
Ние тръгваме на 30.05 за Дидим и ще сме в DIDIM BEACH ELEGANCE RESORT & SPA 5*  Някой по това време там?

# 208
  • Мнения: 4 500





Е да де ама те няма да ви дадат мотика да копаете градинките   Joy Joy Joy


Хаха, добро изказване  Peace Joy

# 209
  • Мнения: 0
Zdraveite obmisliame po4ivka za didim, no se kolebaem koi hotel da izberem.ako niakoi e pose6taval ili ima mnenie za slednite hoteli molia da pi6e-"garden of sun","buyuk" I "majestix club".blagodaria vi predvaritelno.

Общи условия

Активация на акаунт