Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 97

  • 26 504
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 880
Скрит текст:
Сега нали съм ви разказвала за моята мама и свеки,че са коментатори и анализатори на сериалите.Гледаме си ги сами ,без мъжка компания и после ме питат и разпитват какво - що,кой-коя и т.н.Та в сряда гледахме заедно филма на Нургюл "Адам и дявола" - има го в подписа на Кеий.И понеже двете дами са страхотни почитателки на Нурка и все я сравняват с разни италиански и американски актриси от тяхното време-пуснах им да го гледат,като предварително им казах,че тя там играе със съпругът си - Джем.Така-а-а-а - коментара:" Тоя мъж е грозник като Чилентано,ама нашето момиче е умно.Коя хубава жена се жени за красавец или харизматичен мъж?Я виж Бурчин що ядове бере с Мурат,горката женица как ли понася цялото това женско обожание към мъжът й.Замислят се двете - после - Ех,не е лесно,очите й все да са на четири,ама това женче живее в постоянен стрес! И ти ли си полудяла по този мъж,та все пред компютъра се дзвериш и не моем да видим като хората" Следват разсъждения за "младото" поколение  Joy,които ви спестявам Joy Joy

# 47
  • Мнения: 27

   Хайде наздраве, както сме я подкарали от обяд...ще вземем да изгорим баниците и кремчетата ще литнат нанякъде.
   Аааа вие на черната риза ли държите...  hahaha абе и на "без" сме съгласни ама,ще го преживеем



   Хайде да си вземем по кафе, че накъдето сме тръгнали, едва ли ще издържим до довечера

 

# 48
  • Мнения: 8 426
Скрит текст:
Joy Joy Joy :35:Tака е Бубето бере големи ядове с тоя  хубав човек.Ама ако и дойде много зор готова съм аз лично да и поема дертовете.Може и размяна да направим , да не е капо жената Joy Ще и дам моя мъж пък тя ще ми даде нейния Joy Joy Joy Joy JoyМоя става добре съм се грижила за него ,работлив е и не създава много  ядове  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyДа ми даде нейния Муратчо ще го гледам като писано яйце smile3521

Усмивчице мерси за кафенцето  bouquet

# 49
  • Мнения: 880
Ау-у-у Усмивчице какво си сложила ти бе къз - Муратик в адамово облекло Joy Joy Joy край загинах си - млада,зелена

Я една красавица за отрезняване и баланс - той си е неин Joy Joy



# 50
  • Мнения: 880
Ени- ами дечинята що ще ги правиш,а.....
Назад ,назад моме Калино,че.... нали знаеш Mr. Green



# 51
  • Мнения: 880
Казвам ви довиждане с един от любимите ми клипове на Танчето

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 52
  • Мнения: 2 554

      Усмивчице!  wavey   Hug

 Момичета, размазахте ме от смях.

 

# 53
# 54
# 55
# 56
  • Мнения: 177
Еничка, Усмивчице, Дими, страхотни сте, зачезнах за 2 часа, а вие  страшен купон сте заформили сигурно е от кампарито на ДИМИ, но Усмивчица се е сетила навреме за кафенце  newsm51 та малко да разсее тези мисли на Ени с косичката, аромата smile3521 и........................още нещо Joy Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 177

Скрит текст:
Ако продължим на кампари май ще виждаме така Мурат хем усмихнат, хем сериозен

# 58
  • Мнения: 177
ЕНИ
Скрит текст:
За теб е нищо,че не е с черна ризка

# 59

Общи условия

Активация на акаунт