как да се отървем от нежеланите белези

  • 4 694
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И аз след операция мазах белезите си с Контратубекс - почти 6 месеца и нямаше почти никакъв ефект. Малко след това имах възможност да се сдобия с чисто арганово олио/масло и за месец и половина мазане вечер ефектът беше поразителен. В момента трябва да знае човек къде е бил разреза и да се вгледа внимателно, за да го различи от кожата.


 от къде мога да си го купя това олио кажете ми моля ви......???

# 16
  • Мнения: 239
Това, че е за леки оперативни намеси мвн ме спира. А какво се прави с релефни белези?

Лазер. Много малко неща може да действат на стари белези, а на келоиди (когато има струпване на нова тъкан) с мазилца съвсем.

За съжаление понякога и лазер и инжекции с кортикостероиди не помагат...

# 17
  • Мнения: 616
Frig така е, затова писах може. Докато са пресни е най-големия шанс, след това...

кукла барби това, че 1 човек е имал 'успех' с арганово масло нищо не значи, от това по-субективно няма. Ако искаш нещо естествено да мажеш, мехлем от  мас и невен, могат да ти забъркат във всяка аптека и помага при пресни белези, екстракта от невен е доказан в тази област.

# 18
  • Мнения: 0
да ви кажа от личен опит предпoчитам да се доверя на билките,
но в тази област (бабините рецепти) нищo не знам... Sad

# 19
  • Мнения: 54
Мис Нели, благодаря, ясна ми е работата с лазера.   bouquet
Дори не съм чувала за тези инжекции, Фриг.
Кукло, в аптеките знаят. От кой град си, да търсим билкова?

# 20
  • Мнения: 0
Пловдив до мола Simple Smile

# 21
  • Мнения: 0
питах във всички аптеки около нас
никои не можел да ми забърка мас и невен
поне така казваха фармацевтите Cry

# 22
  • Мнения: 54
Защо не се отбиеш в подфорума родители по градове, намериш Пловдив и попиташ за билкова аптека? Успех Simple Smile

# 23
  • Мнения: 0
ако някой знае рецептата как се приготвя крема мас с невен
ще се радвам ако ми помогните да си направя крема...

# 24
# 25
  • Мнения: 0
много ти благодаря за помоща Party

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте,моят проблем е това,че август месец се изгорих с преса за коса.Белегът не е никак малък и с времето изсветлява,но доста си се забелязва.Според вас има ли някакъв начин да се махне,дори да е по-скъпо ?
П.П. на 15 години съм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт