Мързеливи красавици-4

  • 36 373
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 540
и на парното става  Laughing

Току що се наклепах с масло от ши, и сега ще ида да изпробвам номера със сешоара и найлоновата торба.  Peace

# 31
  • Мнения: 4 569
Joy Joy hahaha

Джейн, да ти кажа една маска за лице,която няма опасност да изядеш  Laughing ,кисело мляко и брашно. Хвалеха я много  в една тема,но не помня коя  ooooh! . Опъвала кожата,свивала порите...абе чудо.  Crazy Все се каня и аз да я пробвам...
ПробвАх, доволна съм. Лошото е като не уцеля пропорциите и се разтече.  Whistling
Темата е за мазната кожа.

А, изчетох ви и видях че и аспирин се слагало.

Бих си я направила сега, но като засъхне и се зарони ще ми падне върху клавиатирата и ще трябва да я чистя, а ме мързи.  Whistling

Последна редакция: пн, 27 фев 2012, 16:43 от Естел

# 32
  • Мнения: 243
и на парното става  Laughing

Току що се наклепах с масло от ши, и сега ще ида да изпробвам номера със сешоара и найлоновата торба.  Peace
Да споделя аз вчера каква картинка бях  Crazy наклепала съм се с Тричъпа и съм тУрила шапката за баня на главата и мия банята. Имаме една духалка в банята и съм я качила на тоалетната чиния и съм клекнала и бърша, търкам нещо пода. И викам така и така главата ми е пред духалката, да пусна поне да ми стопли масалцето на главата  Joy

# 33
  • Мнения: 19
malka_mravka кажи после как е косата. Мойта напоследък е бая суха и съм й замислила някакво клепане с масълце, само да видим кое ще е. Взех стимуланта, ма на него пише да не се ползва от бременни  Thinking аз не че съм бременна, ма кърмя... та се чудя сА да го мажа ли, да не го ли мажа... И на тричуп-а съм хвърлила око, ма с него още не съм се сдобила. Масло от ши имам, ма то не е ли много твърдо? На цялата коса ли го сложи, или как... Колко време загрява със сешоара?

# 34
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Привет!
Като влезна всички сте с нещо наклепани, а уж мързеливи.... чак ме е срам да пиша при вас....  Mr. Green
Отивам на танци.

# 35
  • Мнения: 750
Спах два часа след като се наядох подобаващо Crazy
Ей туй мойтУ ако не е мързел...здраве му кажи Laughing
Отивам да прибера дечко...и после се мятам да се мажа яко Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 1 573
Здравейте в новата тема Simple Smile
Много е хубава, Джейн  bouquet

Маска с мед и аспирин съм си правила. Наистина идеално почиства порите, а ако се разтрие леко по лицето и ексфолира по-добре от всички скъпи ексфолианти  Peace Но трябва да се ползва вечер защото след аспирина кожата става фоточувствителна и не трябва да се излага веднага на слънце.

За загряването на маслата - аз също си слагах шапка за баня и отгоре загрята в микровълновата кърпа. Но след като си прогорих така любимата зелена кърпа спрях да ползвам микровълнова  Laughing Сега си изрових една зимна вълнена шапка. Загрявам я отвътре малко със сешоара и я нахлупвам върху шапката за баня

# 37
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
#JANE# страхотна тема   bouquet

Момичета много пишете Crazy, довечера ще пробвам маската с мед и аспирин на Klemy, че ми изглежда лесна и бърза, а  после ще се отчета с резултата.

Аз да се похваля, моя мъж се прибра от командировка и и донесе един страхотен парфюм и спирала на Lancome, точно тази от която съм най-доволна. Heart Eyes Та поне за сега няма да си търся нова.

Момичета да ви питам, как се справяте с врасналите косъмчета?От години ходя на кола маска (всеки път се чудя дали така се пише newsm78), но понякога ми се забиват, като това се случва само на триъгълника.Има ли някакви начини да се избегне това или ще трябва да си ти търпя? newsm78

Не мога да смогна да си публикувам поста  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 434
Маската с аспирин и мед ми е любимата,от всички домашни маски.
Много добре ексфолира и ми изчиства супер кожата на лицето.Обожавам я! Heart Eyes

Охх,врастналите косми са голям проблем. Tired Преди около 2 години ходих при хирург да ми маха един.Беше се възпалило мястото,подуло и се наложи да ми го цепят.Ужас! Sick
Каза ми,че при жените често се получават и няма спасение.
Единственото хубаво е да се ексфолира често кожата и да се овлажнява добре. Peace
Но и това не е кой знае каква гаранция.

Misslili,честити придобивки!Да си ги ползваш с кеф! Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 6 797
ББ крема ходих сега да видя - в нашия магазин имаше само лайт и медиум. Ами сега?  newsm78 Уж се имам за тъмна, брюнетка съм, обаче май от фон дьо тените най-много ми пасват лайт тоновете. Споделете, моля!  Laughing

# 40
  • Мнения: 66
Най  накрая ви изчетох  Mr. Green

#JANE# , страхотен старт на темата   bouquet

Аз мисля , че се пристрастих към маслата .. и май започнах да прекалявам. Косата ми от няколко дни все си е наелектризирана и "хвърчаща".

Не знам дали от витамините ,които пия   или от маслата , но косата ми расте с часове. Такова нещо никога не ми се е случвало. Преди се боядисвах веднъж в месеца, а сега на втората седмица имам половин сантиметър корен.Контрастът руса коса и черни корени е ужасен,  така че нямам избор ... трябва да я боядисвам на всеки 2 седмици Tired И помен нямам от пострижката Simple Smile

Днес съм почивка , така че мисля да се отдам на разкрасителни процедури, но разбира се , много ме мързи  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 38
Ееееееееееее, че сте бързи, три страници сте изписали, докато спах  Whistling  Mr. Green
Мъжо ми е направил кафенце, само да се р4азсъня малко и аз отивам да се понаклепам, после ще споделя с какво и как  Wink

# 42
  • Мнения: 75
Misslili, правилно си го написала - враснали Peace Няма "т", защото действаието е свършено  Wink
Косата ми от зехтина стана чуудна Heart Eyes Пръскам и Себорал форте вече

# 43
  • Мнения: 0
Исках да питам дали ползвате тривитаминол. Имам един в къщи и се чудя ако си намажа косата, сложа отгоре найлонова шапка и пусна сешоара да духа, дали ще има ефект. Четох в друга тема, че така било най-добре за маслата, като се загряват.
Иначе затоплените кърпи пак в друга тема четох, че ги топлят в микровълновата  Laughing. Точно като за нас, мързелива работа.

От време на време мацам тривитаминол аз, ефектът е видим, обаче миризмата ми е много противна, с каквото и да го смесвам - та бързичко ми отминава ентусиазмът Laughing Това със сешоара и затоплянето на кърпите в микровълновата ми се струва излишна мъка, та и аз като Новембър нахлупвам една дебела зимна шапка и хем ми е по-удобно, хем топлината е перманентна за двата часа - или колкото издържаш с тая чудесия на кратунката Mr. Green

Напоследък виждам все повече мацки, които са много по-доволни от българската бяла козметика, отколкото от доста по-лъскави, съответно скъпи вносни продукти. И сериозно се чудя дали да не направя една мощна чистка на шкафа, каквато направих скоро по отношение на декоративната си козметика, и да дам път на родното bg Ей този серум ми хвана окото - http://dora.bg/_details/Prevantivnaantibrychkovagrija45ml-111026-011135.jpg - някой да има отзиви от него?

Иначе - мързелива работа при мен... LaughingСнощи направих маска на косата и отделих сума време да си докарам черен маникюр - ей, дайте ми на мен по-тъмен лак, половината по закон отива по кожичките! Confused

Джейн - благодарско за темата, ще гледам по-редовно да се разписвам тук, че иначе мързелът ми надделява съвсем и...  Animal Pig

# 44
  • Мнения: 38
Ееееееееееееее няма такъв разкош  Sunglasses
първо си спретнах един домашен пилинг със захар и тоалетно млекце Sunglasses, после една масчица с настъргана ябълка, малко портокалово масло, бадемово масло, аспирин и хума. След измиването мустаци не видях да са ми поникнали  Joy Joy Joy Joy , но пък се беше открила една хубава, чистичка и сумер мека кожа  Sunglasses
Относно косата барнах една маслена маска и там, а за хитринките ми, една от мен, и една си откраднах от вас  Hug Първо на чешмата си натоплих маслото, както си е в шишенцето, та още с нанасянето си беше приятно топличко  Wink После и шапката на главата  Whistling
След издухването и изправянето косата ми е супер, щом мъжо каза Тая БГмама много добре ти влияе  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт