Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 35

  • 28 534
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 754
Кралице, благодарим за новата тема, ама давай разказвай какво се случи...Имаме много въпроси.....
Аз май забравих да питам за Селма....Кенан бей какво я заплаши.....

Обаче виждате ли, че Селма е с акъла си.....Този пуяк само я трови и омаломощава......

# 691
  • Мнения: 36 754



Öyle Bir Geçer Zaman ki - 64. Bölüm - 2. Parça
Браво Сани, а първата част няма ли я още, че аз пропуснах от началото около половин час.....

# 692
  • Мнения: 0
Цитат
Типично по турски Мамче, жената на шефа трябва да бъде утрепана, затвора не им върши работа

Ама оня дебелия ако е мъртав, за какво им е на охранителите отмъщение....Да не би да е жив  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 и той да ги е накарал да убият мете, а пък след това Нихал ще излезе от затвора, защото той ще свидетелства....
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!
ЖЕНАТА НА ШЕФА НЕ БИВА ДА ПОЗНАЕ ДРУГ МЪЖ !!!  hahaha Joy Joy Joy Joy

Те направо са фанатици....Ами сега този който стреля няма ли да отиде в затвора.... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Детето обаче не можа да излъже...А пък ни дадоха и ние да видим как се е случило всичко...От къде нихал е намерила пистолет....Мете и дебелия останаха да се бият, тя тръгна нанякъде....Кой й е дал пистолет.... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ееееееееееееее, Анне, това само Драмчо го знае Naughty За нас ....зрелищата .... и без въпроси .... просто гледаме .....

# 693
  • Мнения: 0
има я обаче първата част е повторение от предишният епизод, нищо не си изтървала

# 694
  • Мнения: 0
Кралице, дай малко инфо, погледни колко въпроси сме ти подготвили на последните две страници..... newsm17

# 695
# 696
  • Мнения: 36 754
Не Сани изтървала съм много. Аз започнах да гледам в 21,30, когато Али си тръгна от къщата на Джемиле....След това те се захванаха с дрехите, Селма се обади по телефона на Джемиле и Кенан затвори телефона....Преди това какво е ставало не зная....

# 697
  • Мнения: 4 381
Аз много трудно се движа, форума ли...нета ми ли, компа ли се измори..незнам, но презареждах, рестартирах..след филма....пък и с пускането, малко ...поизстървах, някои моменти....сега, ще пиша каквото съм...гледала, успяла...малко и забиваше...ще се повтаряме, утре....навярно! newsm78

# 698
  • Мнения: 36 754
Мерси  Hug Hug Hug Hug След това тук ще изгледам началото....

# 699
  • Мнения: 36 754
Bu ne biçim bölümdü böyle!!! Beklediğimiz sahne 2 dakika sürdü ve beklediğimizle uzaktan yakından ilişkisi yok. Hayır anlamadığım şu Soner niye Murat ı koruyor hala? Tek umudum Süleyman ın Aylin e olayı dosdoğru anlatması. Eğer bu olmazsa Soner i Gülay a kaptırdık demektir. Baksanıza kız araya aileyi de soktu Sad Yha bide Soner in Murat ı iyi göstermesi yok mu? Sinirden geberdim resmen. Kısaca çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım... Sizin görüşleriniz neler? -şbnm-


***

ADAM NE SEVIYORMUS BE KARDESINI KIZLA GIZLI GIZLI GEZERKEN IYIYDI SIMDI ÖLDÜ KIYMETE GIRDI


Слагам ги от фейса без да ги минавам през преводача, но са от преди 20 минути....

# 700
  • Мнения: 0
Бажке , колко сайта има с качени серии на един филм ...... Ние сме май на светлинни години от комшиите ....в този случай newsm78 Ще гледам отново, че при мен забиваше Rolling Eyes Доволни ли сте от серията newsm78

# 701
  • Мнения: 36 754
Çok haklısın. Aslında Soner in Aylin e minnettar olması gerekir sonuçta Aylin Murat la evlendiğinde Murat ın en fazla bir yıl ömrü vardı Aylin sayesinde yaşadı. Hayır bunu geçtim resmen Aylin e murat varken sadece aşıkmış gibi davrandı. Korkarım Soner e göre Murat öldü Aylin bitt . Birde şu Gülay la samimiyetleri iyice can sıkmaya başladı -Ş

# 702
  • Мнения: 4 381
Кенан, просто затвори телефона на Селма..и каза, че има повреда...дълго, щяла да продължи...демек, неможе да се обади...
Каза да я наглеждат, на прислугата...аз, имам работа..отивам, в холдинга...гледайки я...говореше...
Селма, има проблясъци...щом се сети, за Джемиле и тефтерчето..и наеше, къде се намира...има, демек..още надежда...за нас, де...за нея, незнам....
Приятелят на Али, нищо не помогна..изтърва се, като се разпитваха кой..накъде е поел, след...раздялата им...Али, му каза къде и с какво се занимава..той, че се пенсионирал..ама, чистел по корабите.....тези, дето превозват...петрол! Вероятно е от Измит, където кораба на Кенан...трябва, вероятно да...разтоварва..но, "Селтан Първи"..така се казва, кораба...онзи, каза че не го е виждал...в тяхното пристанище....за времето, когато е трябвало да е там.....за разтоварването...не може да бъде, приятел....остаряваш, сигурно...такъв голям кораб, ето го..да не го видиш, днес..отново ще разтоварва..там, ще ми се обадиш ли....като го видиш, пристигнал...за всеки случай! Разбира се...казва, онзи...
Но, вечерта още не се бе обадил, Али го потърси..да го пита, той отговори....същот, че кораба им го няма в Измит!

# 703
  • Мнения: 4 381
Не се случи, кой знае какво..неочаквано, писанията..от фейса са в този..дух, каква е тая серия...всичко, стойностно демек...е било 2-3 мин...

# 704
  • Мнения: 4 381
Сонер, излъга Айлин..отново, не й казаха...за това, как дето питаше е умрял...за да й спести, навярно...да се чевства, виновна...или паметта на брат си...пази, отново...

Общи условия

Активация на акаунт