Заглеждате ли се по чуждо?

  • 23 806
  • 322
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 547
Привлекателното за мен у един мъж е невидимо за очите.
newsm78 На мен пък такова чудо не ми се е случвало... Мъжете, според мен,  са просто устроени създания и рядко таят нещо, което не се вижда в първите 10 мин.  Mr. Green

Обикновено истинската дебелина на портфейла става ясна далеч след първите десет минути, независимо какво говорят останалите показатели на мъжа.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ааааа това да. Но понеже на мен това никога не ми е било критерий, за това го забравям. Което сега отчитам като грешка, ама късно вече...   Joy

# 47
  • Мнения: 755
Откровено си признавам: Да! Понякога дори и присъствие на съпруга ми, но задължително скрита зад слънчеви очила, дискретно, иначе ми изглежда просташко. И адски се дразня, ако случайно забележа, че той си е позволил да се загледа, колкото и несъзнателно да е отклонил поглед.
А при вас как е?



Да. Имаме очи, за да гледаме. Когато аз се загледам не коментирам.  Sunglasses
Когато той се загледа коментирам на глас, той се втрещява чак от мен, но кво да се прави такава съм. Даже му ги показвам, ако нещо видя да не изтърве. Laughing
Не ме дразни  когато се заглежда, повече се подразвам, когато ми разказва за някой/я нещо си , което на практика се оказва друго. Много му е неправилно първото впечатление и това ме дразни, все вижда хората в розови краски. Щастлив човек е и затова съм него, за да му крада от оптимизма и не само. Flutter

# 48
  • Мнения: 2 175
Честно казано - не.
Аз съм си кьорава и избягвам да се заглеждам, щото може да има неприятни ситуации.
А и няма как да се впечатля само от външността на един мъж.

# 49
  • Мнения: 2 216
За да се загледам, не е задължително да ми харесва обектът. Невероятни екземпляри има - Адидас, чантичка висяща на вратлето, златен пръстен с камък /подарък за бала/ и всичко това съчетано с един перфектен маникюр на кутрето Mr. Green......

# 50
  • Мнения: 7 947
Откровено си признавам: Да! Понякога дори и присъствие на съпруга ми, но задължително скрита зад слънчеви очила, дискретно, иначе ми изглежда просташко. И адски се дразня, ако случайно забележа, че той си е позволил да се загледа, колкото и несъзнателно да е отклонил поглед.
А при вас как е?



Еми, те така е  Laughing
Само дето нямам слънчеви очила, но пък това не пречи да го правиш тайно  Wink

# 51
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Един познат в преклонна възраст казваше някак с тъга, че от всичките полови органи - само очите му останали в употреба.
И аз това имах предвид като споменах за хормона на удоволствието. Да не подценяваме това, че първо харесвали очите, а след тях се включват и останалите сетива  Grinning

# 52
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Разбира се. Аз съм естет, как да не оценя красотата, когато я видя.  Grinning

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 364
Дааа, но рядко, защото хубавите мъже са кът. Все недодялани, криви, изчекнати се мяркат. Та като мине някой наистина хубав, висок и добре сложен мъж, се забелязва, естествено.  Wink Виж жени много повече хващат окото - много обичам да ги наблюдавам и даже като Форчън и Савина ги обсъждам с мъжа. Никак не се дразня, като се загледа - дори искам да изкоментира какво му е харесало, любопитно ми е.  Crazy  Но когато аз се загледам, той се цупи.  Tired

# 54
  • Мнения: 481
не, не се зазяпвам.
Ако някой предизвика интереса ми, то това едва ли ще е с външността си

# 55
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не знам чие е - нечие чуждо или не, но се заглеждам. Като човек естет красотата ме привлича. В тоя ред на мисли, заглеждам се и по жени.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Откровено си признавам: Да! Понякога дори и присъствие на съпруга ми, но задължително скрита зад слънчеви очила, дискретно, иначе ми изглежда просташко. И адски се дразня, ако случайно забележа, че той си е позволил да се загледа, колкото и несъзнателно да е отклонил поглед.
А при вас как е?



Заглеждаме се и двамата, че даже и обсъждаме видяното  Joy
Да си естет, да цениш красотата около себе си е едно, да кръшкаш - друго.
Не виждам нищо лошо в заглеждането /ако разбира се влагаме едно и също в това понятие/. Peace

# 57
  • Мнения: 2 510
Не. Късогледа съм.

# 58
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Абе, не знам но има и патологични случаи. Върви до партньорката си, а обръща поглед  почти след всяка  Shocked

# 59
  • Мнения: 755
Абе, не знам но има и патологични случаи. Върви до партньорката си, а обръща поглед  почти след всяка  Shocked
 

То това е от друго... не само от заглеждането. Wink

Общи условия

Активация на акаунт