В очакване на принцопада :) - Клюки - 32

  • 23 971
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 128
пепино ни мЪ стряскай тъй бе жена  Mr. Green ша ма откажеш от кекса hahaha

Що ли е ти вярвам newsm78

Пепи, тоя хубавец за Биби, а за нас оня със сатъра, така ли  Crossing Arms обидена съм кръвно  Naughty

# 736
  • Мнения: 1 667
Айде моля те един по якичак и много ша та обичам  Wink Hug
Макче давам ти го душа. слабичак ми е :DDDD

# 737
  • Мнения: 54 642
Тоз със сатъра го видях и аз сутринта , ама не посмях да го изтипосам тука ! hahaha Joy

# 738
  • Мнения: 3 659
Макова, как ти се струва

 

Биби, ай дано това ти аресва




# 739
  • София
  • Мнения: 6 477
Пепи, на онзи младеж му е доста голяма вазата май, а? newsm78 Embarassed Embarassed
Тоз на Биби е доста напомпан..да не са го сдухали анаболите обаче?  smile3534

# 740
  • Мнения: 3 659
Ей, ама много мрънкате Mr. Green

# 741
  • Мнения: 1 667
Тоз на Биби е доста напомпан..да не са го сдухали анаболите обаче?  smile3534
Аха  smile3534 ша си поделим с Макова горния  Embarassed Мерси Пепи  Simple Smile
Морги ако готвача е свършил у вас моля те пращай го към къщи че майка ми и баща ми са тук.Калабалък готвене  ooooh!

# 742
  • Мнения: 1 128
Биби, давам ти го целия, мен довечера ме чака моя истинския, с единадесетте татуировки  smile3534, че и по-голяма ваза има  Mr. Green

# 743
  • София
  • Мнения: 1 124
Аз пък съм егаси мрънкалото тогаз, ни един не ми хареса  Shocked

П.П. Кам, готвиш ли нова тема Blush

# 744
  • Мнения: 3 659
Е сега нема всички мъже да ви изтипосам, това предлагаме днес.  Mr. Green

# 745
  • София
  • Мнения: 1 124
Е сега ако не харесам някой http://izismile.com/2010/02/25/the_top_100_most_beautiful_men_100_pics.html , ще трябва fight

Пепинце Hug аз се самообслужих Joy

Баси на номер 58 съм и само номер 91 си харесах.

# 746
  • София
  • Мнения: 4 349
Е сега ако не харесам някой http://izismile.com/2010/02/25/the_top_100_most_beautiful_men_100_pics.html , ще трябва fight

Пепинце Hug аз се самообслужих Joy


Е това се казва да имаш избор!  Mr. Green Mr. Green

# 747
  • Мнения: 1 213
Аха  smile3534 ша си поделим с Макова горния  Embarassed Мерси Пепи  Simple Smile  
Айде и аз да се включа към горния младеж! Пепи, направо как ме уцели, ако знаеш...  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Девойките, да питам ако можете да помагате. Закъсах го грозно с нещо, наречено врасъл нокът на палеца на крака..Е, няма такава болка, не мога да ходя...
Морги, правили са ми ... май 4 или 5 операции от такова чудо. Ако е много врасъл и вече е гноясало мястото, да знаеш, че почти няма друг изход. Операцията е лека, не се реже целия нокът.
Обаче ако намериш свястна педикюристка, която да прави медицински педикюр, непременно пробвай.  Peace Фури, може ли и на мен на лични номера?

И аз искам помощ и акъл - случи ми се друга гадост на единия крак - мазол. Или по-скоро кокоши трън. С какво ли не го мазах, няма махане. А ме боли ужасно много.  Rolling Eyes Четох, че горенето с азот не помага и после пак се образувало същото, а за капак и боли много. Някой имал ли е такова чудо, че да сподели как се лекува.

Ей сегичка ще ви пусна новата темичка.
  Peace  Grinning

# 748
  • София
  • Мнения: 1 124
Кам готово, колежката каза че и е махнала тамън 5 и нищо не е усетила  Hug

Продължавам, номер 57 очите са му  Heart Eyes, пу номер 53 за Пепи  Mr. Green

Ако идвате насам свиркайте, щото аз работя точно до нея Simple Smile

# 749
  • Мнения: 1 213
Тези 100-ната младежи са красиви, ама са ми малко лигави на мен... Аз харесвам по-мъжки тип. Колин Фаръл не е лош. И на Джейк Джиленхол съм фен, въпреки че той е малко детене още, но на снимката в този сайт е излязъл потресаЮщУ зле. Пък за Чанинг Тейтъм (номер 23) съм казвала колко съм му фен!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
А Орландо Блуум и Джош Хартнет какво правят по челните места направо не знам!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт