Щъркелче с добро сърце МАРТенички ще ни донесе! - 11

  • 38 926
  • 641
  •   1
Отговори
# 15
  • Europe
  • Мнения: 548
Ееее хайде честито на Денииии и бебка Ванеса! Да са много здрави и щастливи и двете!
Майче очаквахме повече бебчета днес, но в този студ и сняг не им се излиза нещо .

# 16
  • UK
  • Мнения: 600
Честито на мама дениии и на бебче Ванеса! Много много здраве и щастие желая на цялото им прекрасно семейство!

Ииии много ни е хубава новата темичка! Пу пу пу. Според мен ще я изпишем доста по-бързо то толкова бебчета се очаква да си честитим, че за седмица е заминала и тази тема Peace Mr. Green

aleina, ама ти си дочака март месец, а Hug newsm53

Бръм, и на мен вече ми натежава, а съм само в началото на 9ти месец! Но споко, при теб не остана, вижда му се края Wink Скоро ще си гушкаш съкровището... а стрийте и килограмите няма да имат значение, пък и ще ги преборим заедно после... всички ще сваляме задружнооо, както и здружно трупахме Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 932
Честито и тук на Дени!  bouquet
 Да са живи и здрави с принцеса Ванеса! На Дени пожелавам бързо възстановяване, а на малкото слънчице, да има много хубав късмет в живота, много щастие и любов, и да носи радост на мама и тате!
За разкритието, аз тези 3 см. не знам от кога ги правя, но е било на крак. Мен от началото на 9-тия месец все си ме боли и придърпва тук и там Simple Smile на моменти.
При всички е индивидуално както каза aleina.

# 18
  • Europe
  • Мнения: 548
aleina, ама ти си дочака март месец, а Hug

Да беееееее  Praynig , подсъзнателно си го знаех, ама не смеех да дърпам дявола за опашката

Утре имам задачи на 100 места из града, вкл. и преглед, та ще видим как ще завърши деня ... но поне не ми е притеснено вече  smile3521

# 19
  • София
  • Мнения: 1 668
Честито на мама дениии , да й е жива и здрава Ванеска и да носи много радост и щастие в дома им. Желая и бързо възстановяване

# 20
  • Мнения: 80
Записче! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 80
                   Честита малка принцеска на мама дениии  Two Hearts newsm51.  Нека да е жива, здрава, много послушна и да радва мама и татко. На Дени - бързо възстановяване и скорошно завръщане у дома Two Hearts

# 22
  • Мнения: 80
Много ни е хубава новата тема с тези калинки  Peace

# 23
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65


Дени, дойде и твоят щастлив ден! Пожелавам ви да сте много щастливи и здрави, останалото ще се нареди от само себе си  Hug Чакаме те скоро при нас да разкажеш.

Дриими, да вижда се края. Ама на стриите никога няма да им се види края...щом са се показали веднъж  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 635
Честито и от мен на Дении! Специален късмет на малката Ванеса, да е жива и здрава!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 170
Честито на новите мамчета и бебчета, пожелавам им бързо възстовяване за мамчетата, а на бебковци да растат бързо и радват всички... Е леко и благородно завиждам на мамите, дано съм сред следващите...

# 26
  • Мнения: 1 895
Ех, най-после темата има заглавието, за което гласувам трети път Grinning

Честито на новите майчета! Късмет и леко раждане на очакващите!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Ех, най-после темата има заглавието, за което гласувам трети път Grinning

И аз на това се радвам  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 571
Тъкмо му беше време на заглавието Whistling
Аз днес купих на Монката мартеничка с калинка Heart Eyes
Честита малка Ванеса на мама Дени.Да расте здрава,красива и послушна

# 29
  • София
  • Мнения: 234
Каква приятна изненада - влизам, гледам Дени си има принцеса! Честито!
Дони, мерси за темичката.  Аз също се радвам на заглавието.

Общи условия

Активация на акаунт