Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 859
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 180
Зори здравей,маме и честита баба марта и на теб Hug

# 241
  • Мнения: 1 277
Извинете нямам възможност да изчета всичко написано, може ли да ме упътите къде да зърна преводите на фрагманите, че във Вики всичко ми е блокирано? newsm78

# 242
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Зори , влез в публикациите на Ферда , там ще ги намериш преводите, а аз утре ще ги преведе във Вики, че още не са готови там. Peace

Лека нощ  Hug Hug Hug

# 243
  • Мнения: 0
Извинявай, ти Емила или Емилия си?
То да е само сериала, ми и схемата им на излъчване е еднаааа, олеле, мале. Два фрагмана за един ден, а друг път по един за седмица. ooooh! Това, като компенсация за скуката, която ни предлагат да гледаме ли да го разбирам?! newsm78
Нито едно от двете  , това име го измисли дъщеря ми , защото сега чете "Емил от Лонеберя" EmbarassedИмето ми е същото като на имеила.Дори и тя на 9 години се възмущава от случващото се.Обикновено заспива и негледа до край , но каза че и на нея вече и доскучало , последните серии непожела да ги гледа. Wink

# 244
  • Мнения: 2 449
 Неси Hug Hugдобре си се завърнала
 аз понеже вече изтрещявам от сценарни решения smile3511 smile3515
стигам до извода,че сем. на Фери е готово да я теслими на всеки,които каже,че е влюбен в нея.Е,тези хора всячески се стремят да се отърват от нея,а тя се натиска да си седи при тях #2gunfire #2gunfire

боже дай ми малко разум Praynig Praynig
Стига се скуба, че, ще останеш без косми по главата, Мериии. Hug
Ние разум имаме, но на Фери изфиряса някъде по трасето. Остана без акъл това момиче.
Докато гледа умно и приема безмълвно всичките глупотевини сътворени от главиците на умните й тати и бати така, ще е и напълно си заслужава всичко, което и се случва и, ще я предлагат на всеки влюбен в нея, като стока за продан. Като каже-тате и мед и капе от устата.  Жалко за Емир, че го повлече и него към тази бездънна яма с проблеми и изход, като, че ли няма.
Дано Сахерлита, или на него много да му писне, че да излезне истината за брака йм.
  Да но така изкараха Емир ooooh! ooooh!толкова прекрасен младеж-мечта за всяко турско момиче
 само да им падне #2gunfire #2gunfireперушина ще хвърчи,че и нещо друго Mr. Green Mr. Green

# 245
  • Мнения: 2 449
Извинявай, ти Емила или Емилия си?
То да е само сериала, ми и схемата им на излъчване е еднаааа, олеле, мале. Два фрагмана за един ден, а друг път по един за седмица. ooooh! Това, като компенсация за скуката, която ни предлагат да гледаме ли да го разбирам?! newsm78
Нито едно от двете  , това име го измисли дъщеря ми , защото сега чете "Емил от Лонеберя" EmbarassedИмето ми е същото като на имеила.Дори и тя на 9 години се възмущава от случващото се.Обикновено заспива и негледа до край , но каза че и на нея вече и доскучало , последните серии непожела да ги гледа. Wink
  е браво на детето-смятам,че децата са много точен индикатор на това,което ни се случва и понякога ние не можем да го разберем/те ни презимяват с мненията си Naughty Naughty Hug Hug/
  Аз съм безмълвна и браво на детенсето Hug Hug

# 246
  • Мнения: 21 201
Извинявай, ти Емила или Емилия си?
То да е само сериала, ми и схемата им на излъчване е еднаааа, олеле, мале. Два фрагмана за един ден, а друг път по един за седмица. ooooh! Това, като компенсация за скуката, която ни предлагат да гледаме ли да го разбирам?! newsm78
Нито едно от двете  , това име го измисли дъщеря ми , защото сега чете "Емил от Лонеберя" EmbarassedИмето ми е същото като на имеила.Дори и тя на 9 години се възмущава от случващото се.Обикновено заспива и негледа до край , но каза че и на нея вече и доскучало , последните серии непожела да ги гледа. Wink
И моето момченце, като чуе за ФЕмир и му презлява, особено в Петъчните вечери.

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 21:56 от Neidjal

# 247
  • Мнения: 180
 Неси Hug Hugдобре си се завърнала
 аз понеже вече изтрещявам от сценарни решения smile3511 smile3515
стигам до извода,че сем. на Фери е готово да я теслими на всеки,които каже,че е влюбен в нея.Е,тези хора всячески се стремят да се отърват от нея,а тя се натиска да си седи при тях #2gunfire #2gunfire

боже дай ми малко разум Praynig Praynig
Стига се скуба, че, ще останеш без косми по главата, Мериии. Hug
Ние разум имаме, но на Фери изфиряса някъде по трасето. Остана без акъл това момиче.
Докато гледа умно и приема безмълвно всичките глупотевини сътворени от главиците на умните й тати и бати така, ще е и напълно си заслужава всичко, което и се случва и, ще я предлагат на всеки влюбен в нея, като стока за продан. Като каже-тате и мед и капе от устата.  Жалко за Емир, че го повлече и него към тази бездънна яма с проблеми и изход, като, че ли няма.
Дано Сахерлита, или на него много да му писне, че да излезне истината за брака йм.
  Да но така изкараха Емир ooooh! ooooh!толкова прекрасен младеж-мечта за всяко турско момиче
 само да им падне #2gunfire #2gunfireперушина ще хвърчи,че и нещо друго Mr. Green Mr. Green
hahaha

# 248
  • Мнения: 180
Лека  нощ и от мен Simple Smile

# 249
  • Мнения: 0
Извинявай, ти Емила или Емилия си?
То да е само сериала, ми и схемата им на излъчване е еднаааа, олеле, мале. Два фрагмана за един ден, а друг път по един за седмица. ooooh! Това, като компенсация за скуката, която ни предлагат да гледаме ли да го разбирам?! newsm78
Нито едно от двете  , това име го измисли дъщеря ми , защото сега чете "Емил от Лонеберя" EmbarassedИмето ми е същото като на имеила.Дори и тя на 9 години се възмущава от случващото се.Обикновено заспива и негледа до край , но каза че и на нея вече и доскучало , последните серии непожела да ги гледа. Wink
И моето момченце, като чуе за ФЕмир и му презлява, особено в Петъчните вечери.

Докато гледахме заедно беше забавно , но последно и при нас е така. Flutter

# 250
  • Мнения: 9
Надее, Хрисии, Незабравка, Диди, Мери, Снеже, добре заварили  Hug Hug Hug

Тинче, Меги, лека  Hug


Скрит текст:
Setten:

Hazal : (Telefondan facebook'a bakar )
Hazal : Hayranların ne kadar çok hiç bu kadar beklemiyordum.
Çağatay : Tabiki Yakışıklııym ya ondan Simple Smile
Hazal : Aman yesinler havanı
Çağatay : Bir iddaya girelim mi?
Hazal : Tamam ama iddia ne?
Çağatay : Sayfalara gir ilk çıkan Çağatay Ulusoy sayfasına tıkla ondan sonra Hazal Kaya sayfasına tıkla bakalım hangisinin beğenisi çok çıkacak.
Hazal : Tamam ama kesin benim ki çıkar benim fazla çıkarsa sen bana setin ortasında özür dileyeceksin eşşeğim diye bağırıcaksın ama sen kazanırsan aynısını ben yapacağım tamam mı ?

Çağatay : Tamam

Bakarlar Çağatay fazla çıkar.

Ve Hazal bağırmak zorunda kalır .
Hazal : Çağatay'ım senden özür dilerim ben bir eşşeğim der ve bütün set ona güler Çağatay'da yanına gelip

Çağatay : Hazal'cığım eşşek olduğunu biliyordum da bu kadar da değil ama diyor ( gülerek) Sonra Hazal kovalıyor Çağatay kaçıyor Simple Smile
[/color]
От сета:
Хазал гледа в Фейсбука на телефона
Хазал: Колко много са феновете ти. Въобще не очаквах толкова много.
Чаатай: Естествено. Красив съм...затова.
Хазал: Аман, да ти изядат самочувствието.
Чаатай: Да се хванем ли на бас?
Хазал: Добре, но какъв е баса?
Чаатай: Влез в страницата, натисни на първата излезнала страница за Чаатай Улусой, после натисни първата страница за Хазал Кая. Да видим харесванията на коя страница ще бъдат повече.
Хазал: Добре, със сигурност моята ще излезе( с повече харесвания). Ако моята излезе с повече харесвания ще ми се извиниш по средата на снимачната площадка и ще кажеш на висок глас, че си магаре, но ако ти излезеш с повечето харесвания аз ще направя същото нещо. Става ли?
Чаатай: Добре.

Гледат. Страницата на Чаатай има повече харесвания.
И Хазал е принудена да вика.
Хазал: Чаатай. извинявам ти се, аз съм едно магаре и всички на сета й се смеят, а Чаатай идва при нея.
Чаатай: Хазал, знаех, че си магаре, но не и такова(чак толкова), казва и се смее. После Хазал го гони, а Чаатай бяга.

# 251
  • Мнения: 9
Чидем Иртем(Cigdem Irtem) - майката на Лара при зъболекаря.








# 252
  • Мнения: 0
Надее, Хрисии, Незабравка, Диди, Мери, Снеже, добре заварили  Hug Hug Hug

Тинче, Меги, лека  Hug


Скрит текст:
Setten:

Hazal : (Telefondan facebook'a bakar )
Hazal : Hayranların ne kadar çok hiç bu kadar beklemiyordum.
Çağatay : Tabiki Yakışıklııym ya ondan Simple Smile
Hazal : Aman yesinler havanı
Çağatay : Bir iddaya girelim mi?
Hazal : Tamam ama iddia ne?
Çağatay : Sayfalara gir ilk çıkan Çağatay Ulusoy sayfasına tıkla ondan sonra Hazal Kaya sayfasına tıkla bakalım hangisinin beğenisi çok çıkacak.
Hazal : Tamam ama kesin benim ki çıkar benim fazla çıkarsa sen bana setin ortasında özür dileyeceksin eşşeğim diye bağırıcaksın ama sen kazanırsan aynısını ben yapacağım tamam mı ?

Çağatay : Tamam

Bakarlar Çağatay fazla çıkar.

Ve Hazal bağırmak zorunda kalır .
Hazal : Çağatay'ım senden özür dilerim ben bir eşşeğim der ve bütün set ona güler Çağatay'da yanına gelip

Çağatay : Hazal'cığım eşşek olduğunu biliyordum da bu kadar da değil ama diyor ( gülerek) Sonra Hazal kovalıyor Çağatay kaçıyor Simple Smile
[/color]
От сета:
Хазал гледа в Фейсбука на телефона
Хазал: Колко много са феновете ти. Въобще не очаквах толкова много.
Чаатай: Естествено. Красив съм...затова.
Хазал: Аман, да ти изядат самочувствието.
Чаатай: Да се хванем ли на бас?
Хазал: Добре, но какъв е баса?
Чаатай: Влез в страницата, натисни на първата излезнала страница за Чаатай Улусой, после натисни първата страница за Хазал Кая. Да видим харесванията на коя страница ще бъдат повече.
Хазал: Добре, със сигурност моята ще излезе( с повече харесвания). Ако моята излезе с повече харесвания ще ми се извиниш по средата на снимачната площадка и ще кажеш на висок глас, че си магаре, но ако ти излезеш с повечето харесвания аз ще направя същото нещо. Става ли?
Чаатай: Добре.

Гледат. Страницата на Чаатай има повече харесвания.
И Хазал е принудена да вика.
Хазал: Чаатай. извинявам ти се, аз съм едно магаре и всички на сета й се смеят, а Чаатай идва при нея.
Чаатай: Хазал, знаех, че си магаре, но не и такова(чак толкова), казва и се смее. После Хазал го гони, а Чаатай бяга.

Златна си  Hug

# 253
  • Мнения: 9
Да ни е честита новата тема, Фемирки  Hug

Тинче,  newsm51

# 254
  • Мнения: 0
Да ни е честита новата тема, Фемирки  Hug

Тинче,  newsm51

Неси , тази хора заспаха или онемяха от фрагманите , май сме само аз и ти. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт