Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 860
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 21 201
Преди 15 мин., по тв.то, показаха Дениз. Интервюираха я и показаха нейни снимки, на които  беше без перука.

# 331
  • Мнения: 9
Преди 15 мин., по тв.то, показаха Дениз. Интервюираха я и показаха нейни снимки, на които  беше без перука.

"Спечелих в битката с рака."
Дениз Уур разказа за борбата.

# 332
  • Мнения: 0

Неси,Меги, Ферда благодаря ви.Добре изкарваме.вчера пак е превашяло сняг,ама малко.днес беше слънчево.

# 333
  • Мнения: 2 449
  Искам да ми кажат знаещите езика Praynig Praynig Hug HugКогато говорят,особенно Мехмед,а сега се случи и при разговора м/у Джансу и Самен newsm78 newsm78 един странен звук Embarassedпуй,пуй или нещо такова ooooh! newsm78 newsm78Това заглушаване на някаква нецензурна дума ли е? newsm78 newsm78 Shockedили аз нещо не съм в ред,но си мисля,че е нещо подобно заради часът на излъчване newsm78 newsm78

# 334
  • Мнения: 6 105
Здравейте и аз съм на линия и ще хвърлям по едно око Simple Smile

# 335
  • Мнения: 9
 Искам да ми кажат знаещите езика Praynig Praynig Hug HugКогато говорят,особенно Мехмед,а сега се случи и при разговора м/у Джансу и Самен newsm78 newsm78 един странен звук Embarassedпуй,пуй или нещо такова ooooh! newsm78 newsm78Това заглушаване на някаква нецензурна дума ли е? newsm78 newsm78 Shockedили аз нещо не съм в ред,но си мисля,че е нещо подобно заради часът на излъчване newsm78 newsm78
Мери, права си  Hug Има такова нещо. Дават този звук когато Мехмет псува  Peace

# 336
  • Мнения: 21 201
Мери, понеже в моята първа част имаше неприлични обидни думи на Джансу към Санем и заглушиха думите. Точно така, или когато е псувня или когато е нецензурна дума.

# 337
  • Мнения: 12 719
Днеска линковете са против мене сега ще мъча плейъра на Поли дано тръгне за да гледам и аз с вас  Hug Hug Hug

# 338
  • Мнения: 180
Здравейте и аз съм на линия и ще хвърлям по едно око Simple Smile
Здравей Simple Smile

# 339
  • Мнения: 6 105
Днеска линковете са против мене сега ще мъча плейъра на Поли дано тръгне за да гледам и аз с вас  Hug Hug Hug

На мен само този ми се отвори: http://www.camturk.com/canli/337/show-tv.html

# 340
  • Мнения: 0
Здравеите момичета да пожелая и аз приятно гледане .
дано серията не ни разочарова .

# 341
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Днеска линковете са против мене сега ще мъча плейъра на Поли дано тръгне за да гледам и аз с вас  Hug Hug Hug
Joy Joy И при мен линковете са взели решение да не гледам... ама този път няма да страдам...  Joy

Тинче, честита придобивка и от мен, със здраве да си я ползваш и все по хубави случаи!

# 342
  • Мнения: 12 719
Днеска линковете са против мене сега ще мъча плейъра на Поли дано тръгне за да гледам и аз с вас  Hug Hug Hug

На мен само този ми се отвори: http://www.camturk.com/canli/337/show-tv.html
Благодаря дано нямам проблем  Hug Hug

# 343
  • Мнения: 180
Здравеите момичета да пожелая и аз приятно гледане .
дано серията не ни разочарова .
Здравей Hug

# 344

Общи условия

Активация на акаунт