Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 893
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Неси, благодарско.  bouquet

# 511
  • Мнения: 180
Какви бяха тея в колата?

# 512
  • Мнения: 21 201
Имаше една клюка, в която се казваше, че в сериала ще влезне едно от момичетата, с които Емир е ходил, да не би да е то? Thinking
Може, но продължението на клюката беше, че Айсун умишлено, ще я извика, а при положение, че си мисли, че ФЕмир са разделени, защо да го прави?! newsm78

# 513
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Неси, благодаря и аз за труда ти!   bouquet

# 514
  • Мнения: 2 449
  До кога ще търпи да я унижават така-не зная.Това на Фериха вече граничи с тъпота ooooh!
  Май това е края.
  Е,тази серия надмина вече глупостта,която ни предложиха.Номерата на Сахер,че и кражбите й да гледаме като джепчийка.Е, беше ми зал за Гюлсюн,но вече-не.Жал ми е за Корай.Хандето няма от честолюбие да го приеме,а той трябва да търпи една жена,на която помогна,но не обича.

# 515
  • Мнения: 180
Сега Ф като влиза какво чува?Как Р уговаря Л да я вземе за жена ли?

# 516
  • Мнения: 21 201
ТЕзи дето само гласовете им се чуваха ако не са пък майка и дъщеря и щерката да претендира , че е бременна от Емир пък ей ма на hahaha hahaha hahaha

Нищо чудно. Нали трябва да напълнят още няколко серии с допълнителни проблеми.
И от кого е забременяла, от Светия Дух ли?! Joy

# 517
  • Мнения: 9
Сега Ф като влиза какво чува?Как Р уговаря Л да я вземе за жена ли?
Когато Ф. влезе, Ръза пита дали намеренията на Левент са сериозни.

# 518
  • Мнения: 3
ТЕзи дето само гласовете им се чуваха ако не са пък майка и дъщеря и щерката да претендира , че е бременна от Емир пък ей ма на hahaha hahaha hahaha
Тинче направо че детето се е родило  #Crazy #Crazy Sick Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire
ОФффф... бе и тая глупост ли

# 519
  • Мнения: 12 719
И на мене серията по ми хареса от предишната поне от там дето я хванах непременно сега като свърши ще си пусна дизито да го гледам на ново а като се качи серията ще сътворя нащо скромничко  Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green. Само това му трябва на Емир сега Фериха ще му прости на кукуво лято  Sick не 16 а 160 серии няма да се сдобрат  ooooh! ooooh!

# 520
  • Мнения: 180
Несинка благодаря за преводите. Hug  bouquet

# 521
  • Мнения: 9
Имаше една клюка, в която се казваше, че в сериала ще влезне едно от момичетата, с които Емир е ходил, да не би да е то? Thinking
Може, но продължението на клюката беше, че Айсун умишлено, ще я извика, а при положение, че си мисли, че ФЕмир са разделени, защо да го прави?! newsm78
В разговора си с юнал, Айсун каза, че не вярва на думите на Фериха и че трябва да се възползват от всяка възможност да ги разделят.

# 522
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
 До кога ще търпи да я унижават така-не зная.Това на Фериха вече граничи с тъпота ooooh!
  Май това е края.
  Е,тази серия надмина вече глупостта,която ни предложиха.Номерата на Сахер,че и кражбите й да гледаме като джепчийка.Е, беше ми зал за Гюлсюн,но вече-не.Жал ми е за Корай.Хандето няма от честолюбие да го приеме,а той трябва да търпи една жена,на която помогна,но не обича.

Не ми е жал за Корай, нали уж всичко беше обмислил "отговорно". Да й беше казал отначалото, че се впускат във фиктивен брак. Сети се сега да бие отбой.

# 523
  • Мнения: 21 201
За мен, не си личеше, че, ще окалпазанят образа на Фери. Съсипаха го след, като се ожениха с Емир. До този момент тя си беше упорито и много емоционално момиче със своите плюсове и минуси в характера си, като всеки жив човек.

# 524
  • Мнения: 0
Сещате ли се за девойката с която Е. прекара нощта и във вилата Ф. пита за тази нощ , е сигурно е тя, той тогава беше с нея. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт