Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 884
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Аз си мисля че може и да има трети сезон Малки жени беше на дъното по рейтинг а имаше трети сезон а там драмите бяха толкова много че чак в Турция се утекчиха
Аз спрях да го следя този сериал и не го доизгледах. В него абсолютно нищо не се случи, което да е свежо и хубаво. В АФК имаше моменти, които спираха дъха ни и трепнехме в очакване, но въпросния сериал беше драма над драмите.
Рейтинга му беше толкова нисък че чак канал д се беше отказала от сериала и телевизия стар го взе

# 661
  • Мнения: 9
Здравейте  Hug

Тинче, Наде,   bouquet  bouquet

http://vbox7.com/play:6eafc86bce

Лек ден на всички! Hug

# 662
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мен искам да ви поздравя с новия си клип надявам се да ви хареса  Hug Hug Hug


http://www.youtube.com/watch?v=K0iZfe-uU5I&list=UULwPy0KR8Ex … &feature=plcp

# 663
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тинче ,леля защо да е висок рейтинг?.Това 2 и 3 място не е ли вече по-нисък от преди?Или той е по-нисък от преди,но пак си остава висок? Peace

Меги, защото са мн близки резултатите  Peace

# 664
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Според мен има нещо гнило в тази история. Защо се страхува момичето, значи нещо не е както трябва?!
И аз мисля , че има нещо гнило в тази история, но дано Фериха да успее да остане до Емир и да не реши да се развежда .
Клипчето е супер, досега съм гледала всичките ти клипове - благодаря ти , че успяваш поне в клиповете да подбираш малкото Фемирски моменти! bouquet

# 665
  • Мнения: 12 719
Според мен има нещо гнило в тази история. Защо се страхува момичето, значи нещо не е както трябва?!
И аз мисля , че има нещо гнило в тази история, но дано Фериха да успее да остане до Емир и да не реши да се развежда .
Клипчето е супер, досега съм гледала всичките ти клипове - благодаря ти , че успяваш поне в клиповете да подбираш малкото Фемирски моменти! bouquet
Благодаря ти мила радвам се че ти харесва  Hug Hug Hug

# 666
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Според мен има нещо гнило в тази история. Защо се страхува момичето, значи нещо не е както трябва?!
И аз мисля , че има нещо гнило в тази история, но дано Фериха да успее да остане до Емир и да не реши да се развежда .
Клипчето е супер, досега съм гледала всичките ти клипове - благодаря ти , че успяваш поне в клиповете да подбираш малкото Фемирски моменти! bouquet

100% е гнило, но нали се сещате , че ако Фериха повярва брака ще се разтрогне от раз защото те не са го консумирали и като нищо  Ф да се хване с Левент. Другото , което ми минава през ума , е че с появяването на тази девойка може сценаристите да искат да изкарат на яве брака на Фемир и учудващо за нас да покажат как Фериха седи твърдо до мъжа си и не вярва на момичето. Peace Peace

# 667
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
май, май тази ще е нашата кака

# 668
  • Мнения: 12 719
Според мен има нещо гнило в тази история. Защо се страхува момичето, значи нещо не е както трябва?!
И аз мисля , че има нещо гнило в тази история, но дано Фериха да успее да остане до Емир и да не реши да се развежда .
Клипчето е супер, досега съм гледала всичките ти клипове - благодаря ти , че успяваш поне в клиповете да подбираш малкото Фемирски моменти! bouquet

100% е гнило, но нали се сещате , че ако Фериха повярва брака ще се разтрогне от раз защото те не са го консумирали и като нищо  Ф да се хване с Левент. Другото , което ми минава през ума , е че с появяването на тази девойка може сценаристите да искат да изкарат на яве брака на Фемир и учудващо за нас да покажат как Фериха седи твърдо до мъжа си и не вярва на момичето. Peace Peace
Тинче ако Емир има дете от тая ... ще избухне трета световна  Sick #2gunfire #2gunfire то бива драма драма ама те направо в боза и то рядка го превърнаха хубавия ни сериал и аз не чакам вече така АФК както първи сезон за съжеление  ooooh! ooooh! надявам се да се свърши по бързо защото ако продължават с бозите си незнам просто ще ми омръзне  ooooh! ooooh! ooooh!

# 669
  • Мнения: 8 417
Тинче, май няма да е тази, защото от превода на Неси разбрах, че въпросната се учудва, че живее в апартамент (не му отивало), а тази другаде не е била, освен в апартамента. Peace
Диди, мерси за клипчето.  bouquet


Емир и Фериха... така се шегуват феновете. hahaha hahaha hahaha


# 670
  • Мнения: 12 719
Тинче, май няма да е тази, защото от превода на Неси разбрах, че въпросната се учудва, че живее в апартамент (не му отивало), а тази другаде не е била, освен в апартамента. Peace
Диди, мерси за клипчето.  bouquet


Емир и Фериха... така се шегуват феновете. hahaha hahaha hahaha



Снеже ама те си приличат направо си одрали кожите  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 671
  • Мнения: 9

Намериха й рак на гърдата и с операция й махнаха кистите, но тя не си развали настроението дори и един ден. Дениз Уур говори за първи път след операцията пред Show Haber(ШОУ Новини). Разказа за  приятелството си с Вахиде Гюрдум.

Фериха: Добре дошли, г-жо Санем.
Санем: А, миличка, да не те целувам сега, че малко съм болничка.
Зехра: Добре дошли, г-жо Санем.
Ръза: Добре дошли.

Когато чух за първи път,  го приех нормално, защото в това общество вече това е често срещана неразположеност колкото грипа.  

Не различи рака от грипа. Преодоля го точно като грипза една седмица. Откриха й рак, взеха й гърдата,но тя не потъна в нещастие, остави зад себе си нещастните дни.

Знаеше се и се говореше, че рака ще се появи така по този начин и точно затова не виждам(не смятам), че нашето здраве е под
Намерили са кистите в гърдата й рано.
Спортувала се, водила е здравословен начин на живот, родила е и е кърмила децата си. Всичко това са фактори, които намаляват риска за появата на рака на гърдата.
Санем: Мила, мила моя.

Не е загубила време за операция. С кистите са махнали и гърдата й. Сложили са й силикон.
Дениз:"Затворих си очите и ги отворих. Всичките ми приятели бяха около мен. Много трудно ги изкараха от стаята. Смяхме се, говорихме, нямах и болки.">

Точно след 6 дена след операцията се е завърнала на работа.
Халдун:"Малко днес прекали (с алкохола)".

Дениз"Щом след 6 дена след операцията работех по 18 часа на снимачната площадка, значи операцията е била успешна.

Вахиде Гордум, която също участва в сериала, сподели една и съща съдба с Дениз. И двете започнаха да се борят срещу рака.

Дениз:"Казват, че светкавицата не пада на едно и също място, но да кажем, че сме били урочасани. Но се справихме.

Факта, че през лечението е била с добро настроение, се дължи на Вахиде Гордум.

Дениз:"Знае и чувства колко много я обичам. Може би такава е била подкрепата."

Зехра:Ако стане нещо, да го имате в предвид.
Санем: Ти си гледай работата, така или иначе Фериха е тук.

Вахиде Гордум:"Добре съм, при мен няма никакъв въпрос, сега имахме нещо с Дениз. И тя е спокойна и е добре"

Вахиде Гордум й е дала сила. Знаеше, че косата й ще опада, но сега даже и перука не слага.

Дениз: Щом една жена изглежда така харизматична без коса, значи няма от какво да се страхувам.

Откриха рак и на друга известна личност. Това е Нулифер. Написа писмо към почитателите си.
"Косата ми започна да опада преди 3 дена. Странно чувство, но не се натъжавах за това. Според мен това е най-неважното нещо в лечението. На всичкото отгоре косата ми може да бъде и къдрава. Много смешно ще е"



Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 14:48 от Nesi.

# 672
  • Мнения: 8 417
100% е гнило, но нали се сещате , че ако Фериха повярва брака ще се разтрогне от раз защото те не са го консумирали и като нищо  Ф да се хване с Левент. Другото , което ми минава през ума , е че с появяването на тази девойка може сценаристите да искат да изкарат на яве брака на Фемир и учудващо за нас да покажат как Фериха седи твърдо до мъжа си и не вярва на момичето. Peace Peace

#Crazy #Crazy #Crazy Мисля, че за последното си голяма оптимистка. hahaha hahaha hahaha Ако стане така си представям как ще се кокори като баща си. Joy Joy Joy

# 673
# 674

Общи условия

Активация на акаунт