Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 858
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Благодаря за Вазовите стихове.Имах нужда в днешния празничен ден smile3525
Радвам се, че на някои от Вас им харесват следобедните кафета и всичко в добавка към тях.
Чувствата са взаимни. На Вас Ви харесват, а на мен ми е приятно да Ви доставям удоволствие.


И облагородяваш темата така!   newsm10  newsm51

# 736
  • Мнения: 21 201
Аз мисля, че Корай ще разбере - Гюлсюм не е "вряла и кипяла" като Сехер, а и Корай не е загубен като Мехмет, да не забравяме, че има до себе си Ханде, на която също й сече пипето...

За идеализирането на образа на Емир и лишаването му от пълнокръвност се сещам, че май е добре, че поне тогава изневери, та поне по-реален да изглежда... Каква ирония, а?! Laughing
Да, наистина. Тогава го сравних със земята, а сега едва ли не тази му постъпка го прави земен и не толкова захаросан образ. ooooh!

# 737
  • Мнения: 0
...
Ферда, аз казах, че ще ходя на лагер, ама то един лагер беше...Цяла седмица се обучавах за предприемачеството и туризма на английски език. Накрая ми дадоха сертификат и пайдос към вкъщи  Party

Неси, Еси - пошегувах се, милички - нямах предвид да ми давате отчети... Embarassed Laughing
Макар и само седмица, ако е било интензивно си е струвало. Пък и в днешно време сертификатите много се ценят, май повече от знанията...

Еси, на мен често ми се струва да изпускам страници и установих, че не бива да се мъча да догонвам, защото междувременно изпускам от актуалните дискусии, а в старите даже и да искам нещо да добавя вече е късно...

А-а, Мелодията съм я гледала... Защо да не се споменава името на сериала, особено, ако се прави сравнение с това, което в момента следим?! Аз харесвах Джемил там - от средата на сериала си личеше, че той се оформя като интересния и търпящ развитие образ. Ламия и Кенан ми лазеха по нервите особено с постоянното си реване, а за жената на Кенан ми беше жал.
Ферда Hug, не се притеснявай. Това не е отчет. Аз й преди го бях казала, не е тайна.
И аз имах предвид този сериал. Не го следях толкова редовно, но края на Кенан ме разстрои. А Джемил и на мен ми беше много интересен персонаж, много ловко извъртяха сценария в този сериал.

# 738
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Благодаря за Вазовите стихове.Имах нужда в днешния празничен ден smile3525
Радвам се, че на някои от Вас им харесват следобедните кафета и всичко в добавка към тях.
Чувствата са взаимни. На Вас Ви харесват, а на мен ми е приятно да Ви доставям удоволствие.

Защо само на някои, аз мисля, че радваш всички със следобедните кафета и стихове.На мен особено тези кафета и стихове винаги са ме зареждали с положителни емоции, за което искам да ти кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ!

# 739
  • Мнения: 0
Благодаря за Вазовите стихове.Имах нужда в днешния празничен ден smile3525
Радвам се, че на някои от Вас им харесват следобедните кафета и всичко в добавка към тях.
Чувствата са взаимни. На Вас Ви харесват, а на мен ми е приятно да Ви доставям удоволствие.


И облагородяваш темата така!   newsm10  newsm51
А аз какво да кажа освен огромно Благодаря! Покрай тебе и стиховете,които пускаш, се запознах по- отблизо с творчеството на Д.Д. и много други автори. Много ми е приятно да ги чета всики ден, поднесени с едно хубаво кафе  newsm51

# 740
  • Мнения: 9
Благодаря за Вазовите стихове.Имах нужда в днешния празничен ден smile3525
Радвам се, че на някои от Вас им харесват следобедните кафета и всичко в добавка към тях.
Чувствата са взаимни. На Вас Ви харесват, а на мен ми е приятно да Ви доставям удоволствие.


И облагородяваш темата така!   newsm10  newsm51
А аз какво да кажа освен огромно Благодаря! Покрай тебе и стиховете,които пускаш, се запознах по- отблизо с творчеството на Д.Д. и много други автори.  newsm51
Оп, оп, и аз да се включа. Не само Д.Д., но и другите стихотворения, притчи и легенди чета с интерес. Heart Eyes Heart Eyes Благодаря за което!  newsm51

# 741
  • Мнения: 8 404
Еси, добре дошла. Hug Hug Hug


 smile3532 smile3532 smile3532



 hahaha hahaha hahaha

Каква е вината на Емир?

На мен от "Мелодия на сърцето" Ламия ми беше адски лигава и досадна, и изобщо не исках да е с Кенан, особено накрая. Исках К. да се върне при любимката ми Джавидан, ама той взе, че се гръмна. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт